Na světě není moc lidí. Vážně. Je tu víc než dost místa pro všechno kromě chamtivosti.
Je na Zemi dost místa pro více než osm miliard lidí? Zhluboka si vydechněte, odpověď je ano. Kdyby celé lidstvo bydlelo v rodinných domech, vešli bychom se na území Texasu, který by tak dosáhl hustoty obyvatel velkoměsta New Yorku.*
Evropa přitom stárne a vymírá, Evropané jsou nahrazováni jinými rasami, naše kultura cizími kulturami. Už nikdy nebude jako dosud. (Pokračování textu…)
Žijeme v době, kdy nás média denně varují před globálními krizemi. Neustále slyšíme o hrozbách klimatických změn, migračních vlnách nebo válečných konfliktech.
Není to tak dávno, co nám všem říkali, abychom se „stali ekologičtějšími“ a šetřili životní prostředí investováním do solárních panelů. Rychlé investice do infrastruktury solární energie však ignorovaly skryté environmentální náklady, které vyplývají na začátku z výroby a na konci z odpadu generovaného zkaženými nebo zastaralými solárními komponenty. Ten činí kdysi úrodnou půdu nepoužitelnou.
Ovládáme peníze, které ovládají vaše životy. Vytváříme umělé potřeby, abychom vás udrželi v nevědomosti. Kupujeme si obě strany. Války, krize, nemoci a každodenní strach vám brání objevit váš skutečný potenciál. Odliv obyvatelstva z venkova byl vždy součástí plánu. Financujeme historické konflikty, a ovládáme také média. Pokračujte dál ve sledování svých obrazovek… a svět bude i nadále řízen těmi, které nevidíte.
Masky jsou dole. Směřujeme k uměle vykonstruované
Máte někdy pocit, jako by vám mobil přirostl k ruce? Je těžké ho odložit, ale co kdybyste si dali na tři dny pauzu – potěšilo by to váš mozek, nebo by se vzbouřil? Mobilní telefony jsou pro většinu lidí běžnou součástí každodenního života, ale příliš mnoho času stráveného s nimi narušuje duševní rovnováhu. Mnoho lidí po nich začne toužit čím dál víc, téměř jako by šlo o závislost, a to škodí duševnímu zdraví.
Věděli jste, že údajné vymýcení
Jak se dnes na českých školách formuje veřejné mínění našich dětí?
Vlády vlastněné korporacemi, řízené psychopaty, které lžou o imaginární ekonomice založené na dluzích, poháněné nelegálními válkami, ničí ekosystémy, zdraví lidí a svobodu, otravují naše potraviny a vodu, snižují úroveň našeho vzdělávání, rozšiřují naše vězení, manipulují s médii, potlačují volnou energii, nutí nás bojovat, hladovět, ponižují a zabíjejí zbytek světa. A to všechno se děje zatímco my mlčíme, platíme daně a volíme.
Ačkoli jsme za COVIDu viděli, že mnozí doslova zbožňují své pohodlné otroctví, my ostatní, s funkčním mozkem a lidskou intuicí, už dlouho cítíme a vidíme, že je něco hodně v nepořádku.