Na světě není moc lidí. Vážně. Je tu víc než dost místa pro všechno kromě chamtivosti.

Je na Zemi dost místa pro více než osm miliard lidí? Zhluboka si vydechněte, odpověď je ano. Kdyby celé lidstvo bydlelo v rodinných domech, vešli bychom se na území Texasu, který by tak dosáhl hustoty obyvatel velkoměsta New Yorku.*

Evropa přitom stárne a vymírá, Evropané jsou nahrazováni jinými rasami, naše kultura cizími kulturami. Už nikdy nebude jako dosud. (Pokračování textu…)

Skutečná hrozba. Plošné prosazování mRNA technologií a tlak na povinné očkování.

​Žijeme v době, kdy nás média denně varují před globálními krizemi. Neustále slyšíme o hrozbách klimatických změn, migračních vlnách nebo válečných konfliktech.

Tyto problémy jsou bezesporu vážné, ale mají jedno společné – jsou to vnější vlivy, kterým lidstvo čelilo v různých obměnách po celá tisíciletí.

Skutečná a potenciálně největší hrozba pro budoucnost lidstva se však skrývá jinde: v plošném prosazování mRNA technologií a tlaku na povinné očkování. (Pokračování textu…)

Toxická pravda za iluzí o solární energii. Odpad z těžkých kovů činí půdu nepoužitelnou.

Není to tak dávno, co nám všem říkali, abychom se „stali ekologičtějšími“ a šetřili životní prostředí investováním do solárních panelů. Rychlé investice do infrastruktury solární energie však ignorovaly skryté environmentální náklady, které vyplývají na začátku z výroby a na konci z odpadu generovaného zkaženými nebo zastaralými solárními komponenty. Ten činí kdysi úrodnou půdu nepoužitelnou. (Pokračování textu…)

Pokračujte ve sledování svých obrazovek. A svět bude i nadále řízen těmi, které nevidíte.

Ovládáme peníze, které ovládají vaše životy. Vytváříme umělé potřeby, abychom vás udrželi v nevědomosti. Kupujeme si obě strany. Války, krize, nemoci a každodenní strach vám brání objevit váš skutečný potenciál. Odliv obyvatelstva z venkova byl vždy součástí plánu. Financujeme historické konflikty, a ovládáme také média. Pokračujte dál ve sledování svých obrazovek… a svět bude i nadále řízen těmi, které nevidíte. (Pokračování textu…)

Energetické lockdowny a nedostatek potravin jsou další fází agendy umělé depopulace.

Masky jsou dole. Směřujeme k uměle vykonstruované depopulaci. Léta jsem varoval, že elity, které řídí globální politiku, nejsou jen nekompetentní, ale že provádějí záměrnou agendu vylidňování. Pandemie covidu byla jejich testem pro masovou kontrolu chování a biologickou válku. Nyní ti samí architekti využívají krizi v Hormuzském průlivu a nedostatek hnojiv k urychlení masového hladomoru, zejména ve zranitelných zemích. (Pokračování textu…)

Co se stane s vaším mozkem, když na tři dny odložíte mobil? Dejte mi tu odměnu!

Máte někdy pocit, jako by vám mobil přirostl k ruce? Je těžké ho odložit, ale co kdybyste si dali na tři dny pauzu – potěšilo by to váš mozek, nebo by se vzbouřil? Mobilní telefony jsou pro většinu lidí běžnou součástí každodenního života, ale příliš mnoho času stráveného s nimi narušuje duševní rovnováhu. Mnoho lidí po nich začne toužit čím dál víc, téměř jako by šlo o závislost, a to škodí duševnímu zdraví. (Pokračování textu…)

Propagace očkování jako nejdůležitějšího a nejúčinnějšího preventivního opatření je lež.

Věděli jste, že údajné vymýcení spalniček ve Skandinávii nebo v Latinské Americe je založeno na statistických tricích? Nebo že dětská obrna zmizela jen proto, že se případy jednoduše začaly klasifikovat jinak?

V tomto pořadu dokumentujeme, jak bezostyšně se manipuluje s čísly a statistikami, aby bylo možné doložit údajné úspěchy očkování. Představíme překvapivé skutečnosti, o nichž se jinde nemluví, a které budou pravděpodobně zcela nové i pro dlouholeté kritiky očkování. Tuto důležitou relaci si v žádném případě nenechte ujít. (Pokračování textu…)

Když se z výuky ve školách odstraňuje fyzika, aby uvolnila místo zelené propagandě.

​Jak se dnes na českých školách formuje veřejné mínění našich dětí? Článek v Hospodářských novinách „Jak učit o klimatické změně“ přinesl mrazivé svědectví o tom, že se z vyučovacích osnov systematicky vytlačuje exaktní věda a racionální myšlení. Cílem již zjevně není vzdělat samostatně uvažující generaci inženýrů a vědců, ale naprogramovat poslušné aktivisty, kteří bez otázek přijmou politické a dotační záměry zelené lobby. (Pokračování textu…)

Proč mlčíme? Jak korporace a psychopati u moci ničí náš svět a my je ještě platíme.

Vlády vlastněné korporacemi, řízené psychopaty, které lžou o imaginární ekonomice založené na dluzích, poháněné nelegálními válkami, ničí ekosystémy, zdraví lidí a svobodu, otravují naše potraviny a vodu, snižují úroveň našeho vzdělávání, rozšiřují naše vězení, manipulují s médii, potlačují volnou energii, nutí nás bojovat, hladovět, ponižují a zabíjejí zbytek světa. A to všechno se děje zatímco my mlčíme, platíme daně a volíme. (Pokračování textu…)

Deklarace práv člověka a občana versus realita. V roce 1789 gilotinovali za mnohem méně.

Ačkoli jsme za COVIDu viděli, že mnozí doslova zbožňují své pohodlné otroctví, my ostatní, s funkčním mozkem a lidskou intuicí, už dlouho cítíme a vidíme, že je něco hodně v nepořádku.

Zástupci francouzského lidu tuto Deklaraci sepsali v roce 1789 jako odpověď na tyranii minulosti. Tato minulost se vrátila – tentokrát oblečená do kabátu demokracie, vědy a bezpečnosti. (Pokračování textu…)