Zhovadilý laboratorní nález rozhoduje o životě a smrti chudáka, který se nechal vyšetřit.

MUDr. Soňa Peková, Ph.D.

MUDr. Soňa Peková, Ph.D.

Soňa Peková v novém rozhovoru na téma testování koronaviru podrobně vysvětluje nesmyslnost použití PCR testů podle nastavení Christiana Drostena, které jsou celosvětově používané. Testy zjišťují jen „pozitivitu“, neurčují infekčnost a případné nebezpečí pro okolí. Nezjišťuje se množství viru, nerozlišuje se aktivní virus nebo jeho mrtvé zbytky, nezjišťují se klinické příznaky, výsledky testů se neověřují. Na základě toho se lidem likviduje život.

„PCR nález nebyl v medicíně nikdy rozhodující. Byl to pouze podpůrný nález. V covidismu se stal nálezem rozhodujícím, a laboratoře nenesenou vůbec žádnou zodpovědnost za to, jaké výsledky vydávají. Dějí se tady věci, které se děly snad za druhé světové války, když lidé udávali lidí. Zhovadilý laboratorní nález rozhoduje o životě a smrti chudáka, který se nechal vyšetřit. To jsme kde?! Kde jsme?? To takhle nikdy nebylo. Hrozně moc doufám, že tohle přestane, a že se to nikdy nebude opakovat!“

Do jisté míry je to i odpověď na výhrady Davida Šubíka ze spolku Resetheus, který byl skeptický vůči argumentům Pekové ohledně existence viru SARS-Cov-2 se zdůvodněním, že tento koronavirus nikdy nebyl izolovaný. V tom mu Soňa Peková dává za pravdu a vysvětluje, že i jí tato informace překvapila.

Už ho někdo někde izoloval a purifikoval z jakéhokoliv vzorku člověka, netopýra či veverky?
Našel už někdo někde jeho genom kompletní nebo ho budou stále dokola skládat v počítači a dělat u toho chyby zvané varianty?
Žijí virologové v paralelním vesmíru?
Co je ta slavná sekvenace?