Vláda tu zavádí fašismus! Svoboda skončila, nepochybuje poslanec Mazurek.

Tohle určitě stojí za poslech. Poslanec Národní rady Slovenské republiky Milan Mazurek v emotivním projevu reaguje na současný vývoj „proticovidových“ opatření, které už známe nebo brzy budeme znát i u nás. 19 minut video, které vám otevře oči.

„Lidé se neléčí. Účinné léky se nepodávají a pacienti s onemocněním jsou ponecháni ve vážném stavu a poté si stěžují, že jsme za to zodpovědní my.
Tlak na očkování se vymyká všem formám zdravého rozumu. Už dávno to není dobrovolné, a už vůbec ne tak účinné, jak nám říkali. Hodí se však jako byznys a nástroj k zavádění totality.“

Jsme jen krok od povinného očkování, svoboda definitivně skončila. Vláda předložila parlamentu svůj odporný totalitní návrh, který polovině národa odebírá poslední zbytky práv. Test už vám nepomůže dostat se do restaurace ani do jiného podniku. Musíte být očkovaní nebo mít papír o překonání covidu. Zničili poslední naději a šílenství nabralo nové obrátky..

Bez testu se neočkovaný člověk brzy nebude moci ani ukázat v práci a hygienici začnou lovit podnikatele, aby je úplně zničili. Každý krajský hygienik má pravomoci jako malý diktátor a dokáže zničit životy mnoha lidem. Obsah zákona je děsivý a opatření, která z něj vyplývají, vedou k rozdělování společnosti a prohloubení nenávisti do nevídaných dimenzí. Situaci v nemocnicích a zdraví lidí však nijak nepomůže. Právě naopak. Zničí i to poslední, co ještě fungovalo.

 

„Vyprošuji si urážky od vládních gaunerů, kteří lidi dostali až na dno! Zničili stát, vzali naše svobody a přivedli Slovensko k rekordnímu počtu mrtvých. A pořád nám budou nadávat, že za to můžeme my?“