Víc než polovinu nových případů Covid-19 tvoří pacienti, kteří už byli očkovaní.

Teprve po měsících očkování proti COVID-19 se otevírá diskuse, k čemu jsou vlastně experimentální vakcíny dobré. Absurdní situace dokonale zapadá do reality doby covidové. Máme vakcíny na nemoc, která je pro lidi pod 70 let méně smrtelná než chřipka. Účinnost vakcín se pro většinu lidí ani nepřiblíží jejich přirozené imunitě, vakcíny nezabrání onemocnění ani dalšímu přenosu nákazy. Přesto se pro privilegované očkované zavádějí covid pasy, které jim umožní dál šířit onemocnění, a vakcíny už se chystají i pro naše děti.

Zapomeňte na všechno, co víte o vakcínách. U covidu není a ani nemůže být cílem zabránit šíření nemoci, očkovaní jsou dále nemocní a infekční. Přesto se establishment neustále snaží argumentovat vakcínou jako jedinou možností návratu do „normálu“. To se možná ještě dalo pochopit u rizikových skupin 70+ let, ale jaká je logika pro očkování mladších ročníků? Jak si zdůvodníte očkování u vašich dětí, pro které Covid-19 nepředstavuje žádné nebezpečí? Přesto jsou pro novodobé ochránce našeho zdraví za každou cenu další položkou na seznamu.

„Aby vakcína byla lepší než přirozená pandemie, musela by urychlit kolektivní imunitu. Je to však přesně naopak, co vidíme právě teď: vakcíny nejsou schopny zabránit šíření viru u příjemců vakcín vystavených nově se objevujícím vysoce infekčním kmenům. To zabrání rozvoji kolektivní imunity.“
Geert Vanden Bossche, PhD, DMV

Všem, kdo ještě nerezignovali na používání vlastního mozku, by se měla v hlavě naplno rozeřvat výstražná siréna. Zdravotní stránka nedává žádný smysl. Do vakcín je pod tlakem covid pasů a s nimi spojených systémových „výhod“ nucená většinová společnost včetně dětí, pro kterou COVID není žádné neřešitelné riziko. Naopak COVID očkovaní nejsou chránění proti onemocnění a mohou dál šířit infekci. Profesor epidemiologie Dr. Harvey Risch, MD, PhD z Yale University zveřejnil v rozhovoru data o procentuálním zastoupení očkovaných v nových případech Covid-19 v Izraeli nebo USA, kde už byla očkovaná značná část populace. Pro někoho možná překvapivě se číslo pohybuje na hranici 60%. Jinými slovy, většina nových pozitivních covid případů už byla očkovaná.

Očkování je neustále předkládáno jako jediná možná cesta návratu k normálu, ke svobodě.  Jak nový normál vypadá ve skutečnosti? Očkování musí dál nosit respirátory, roušky, musí si držet odstupy, musí omezovat setkávání, nemohou se sdružovat ve větších počtech. Výjimku mají obvykle z povinného testování, proč asi? Epidemiologové tvrdí, že očkovaní musí nadále nosit roušky a respirátory, protože není jasné, jestli očkovaní lidé nejsou nadále nakažliví, že to zatím nebylo prozkoumáno. Ve skutečnosti očkovaní nejenže mohou dál šířit virus, ale zabrání vytvoření kolektivní imunity.

Očkovaní se nemusí podrobovat testům PCR ani antigenním. Ale ti, kteří nemoc prodělali, ano, i když je prokázáno, že mají lepší a silnější protilátky. Není to náhodou proto, že očkovaní jsou automaticky pozitivní?

Důvod, proč se lidé chtějí očkovat, je kadeřnictví, kino, fitko, dovolená nebo restaurace. Nikdo nezmiňuje zdraví, protože vetšina pochopila, že o veřejné zdraví nejde.

Situace okolo vakcín a jejich faktického účinku na zabránění šíření koronaviru začíná dramaticky eskalovat a na povrch se dostávají nové informace. Očkování může spouštět jiné nemoce, zdravotní problémy mají i neočkovaní lidé (především) ženy, kteří se ocitli v blízkosti očkovaných proti covidu. Jsou k dispozici svědectví o potratech, nepravidelných abnormálně bolestivých menstruacích, migrénách, zvraceních a velkých podlitinách po celém těle. V reakci na podobná zjištění například zakázala soukromá škola v Miami (USA) svým učitelům očkování experimentálními vakcínami proti covidu, dokud se neprošetří podezření, že očkovaní mohou nepříznivě ovlivnit zdraví neočkovaných.

Lidé se nedočkají ničeho z toho, co politici a epidemiologové slibovali. Vakcíny nevrátí svobodu, ani nezaručí účinnou ochranu před novou nákazou.

Profesor z Yale University Dr. Harvey Risch v pořadu Real America’s Voice na stanici War Room, který moderuje bývalý šéf volební kampaně Donalda Trumpa Steve Bannon, sdělil šokující informaci od kolegů lékařů z USA a z Izraele, že podle odhadů až 60% všech nových pacientů s covidem, kteří se přicházejí léčit, už bylo před několika měsíci očkováno. To znamená, že více jak polovina všech nových případů onemocnění propuká u nedávno očkovaných osob, které by měly být imunní, ale nejsou. V důsledku to potom znamená, že účinnost očkovacích látek je při nejlepším odhadu pouze poloviční oproti udávané 90+ procentní účinnosti. Podle těchto informací profesora Rische je účinnost vakcín někde okolo 40 až 50 procent.

„Lékařský establishment není ohledně účinnosti vakcíny vůbec upřímný, protože všechny tlačí do očkování. Bojí se, že když řeknete, že tato vakcína je účinná jen z 50 nebo 60 procent, tak si lidé vakcínu nevezmou. Veřejnost byla dotlačena k očkování kvůli tomu, že jí byly sděleny dvě nepravdy. Ta první spočívala v tom, že vakcíny mají účinnost více než 90% a druhá lež byla o tom, že očkovaní lidé budou mít znovu svobodu a návrat do normálu.
Dr. Harvey Risch, MD, PhD

V rozhovoru Dr. Harvey Risch dále uvádí, že locdowny byly kontraproduktivní a pouze zdržovaly občany od dosažení kolektivní imunity. V polovině států USA bylo dosaženo kolektivní imunity ještě před očkováním a počet covid případů tam dramaticky klesá.

„Fauci (ředitel Národního ústavu pro alergie a infekční nemoci, USA), není ochoten skutečně vyslovit slovo kolektivní imunita. Nerozumím tomu, proč tomu tak je, pokud není motivován nějakým jiným plánem, který není totožný s léčbou pandemie. Nic jiného nedává smysl. Je tu jiný plán, který není zřejmý.” 

“Podívejte se na Světovou zdravotnickou organizaci WHO, která v tichosti odstranila z definice kolektivní imunity příspěvek přirozené infekce způsobující žádoucí imunitu. To vyvolalo rozruch ve vědecké komunitě, porušuje to nejméně 100 let vědeckého bádání.”

Ve vědecké komunitě je podle doktora Rische veřejným tajemstvím, že existuje mnoho způsobů léčby covidu. Časná ambulantní léčba funguje a funguje velmi účinně. Patří sem hydroxychlorochin, ivermektin, aspirin, antibiotika a další levná léčba.

“Máte dvě skupiny lidí. Ty, co se na to skutečně podívali. A potom máte posměváčky, akademiky, kteří nikdy neléčili žádného pacienta a kteří nemají představu o skutečné účinnosti těchto léčebných postupů.”

Globalisté usilují o nekonečnou virovou krizi, která jim umožní ovládat obyvatelstvo od podzimu do jara jako  v maštalích izolovaný a ustájený dobytek, který se vypouští do ohrad na pastvy také jen v letních měsících. Bude se jen po dobu kalendářního roku zesilovat a zeslabovat, od podzimu do jara lockdowny, pouze přes léto mírné uvolnění, aby se populace nebouřila. Po pár letech kamenné obchody zkrachují. Všechno se přesune na internet. S přesunem všeho na internet skončí význam hotovosti, která skončí a společnost se přesune do bezhotovostní éry. Ihned po zavedení bezhotovostní éry se zavedou nové daně, kterým se bez hotovosti už logicky nepůjde vyhnout. Vakcína pouze zajistí Total Control v podobě covidových pasů. Nekonečná pandemie. Taková je nepohodlná realita.

Zdroj:
Profesor epidemiologie z Yale University odpálil v pořadu Stevea Bannona šokující číslo z lékařského zákulisí, až 60% všech nových případů Covid-19 tvoří pacienti, kteří již byli očkováni!
Bombshell: 60% of New Covid Patients Are Vaccinated

Mohou být očkovaní proti covidu nebezpeční pro své okolí? Zkušenosti říkají: ano.

Jsou lidé očkovaní proti COVID-19 hrozbou pro společnost?

Zastavte očkování proti COVID-19, vyzývá odborník na vakcíny.