Roušky a respirátory slouží jen k vymývání mozků a manipulaci.

Rouška nebo respirátor je symbolem podrobení. Z hlediska šíření infekce koronaviru má minimální význam, který navíc nebyl prokázaný v žádné studii. Dr. Lee Merrittová, MD ve své přednášce rozebírá nejčastější mýty a ukazuje, jak jsou roušky použité k vymývaní mozků psychologickou manipulací vynucováním bezvýznamných požadavků. Má nošení roušek nějaký smysl? Představuje zdravotní riziko?

„Roušky nekontrolují viry. Kontrolují vás… Ve skutečnosti je to bota George Orwella, co navždy dupe na lidskou tvář.“

Nejpádnější argument pro nošení roušek je, že to zní dobře, a nejpádnější argument proti nošení roušek je, že to vůbec nefunguje.

Kdysi jsme si mysleli, že k onemocnění je třeba hodně viru, ale to je chyba na základě toho, jak jsme dělali testování. Ale teď jsme přesvědčeni, že jedna chřipková kapénka může způsobit chřipku, a šest u adenoviru… to je tedy velmi malý počet. V podstatě jedna částice vám může způsobit onemocnění.

Rouška zachytí velké částice. Ale ven se dostanou velmi malé částice. Háček je v tomto… velké částice nemají v sobě živé viry… ty malé částice v sobě mají živý virus. Takže rouška zadrží všechny ty mrtvé viry, a ty živé jdou ven.

I kdybyste věřili, že roušky fungují na 100%, pokud jste obklopeni viry, i malé, chvilkové posunutí roušky dělá roušku nebo respirátor naprosto zbytečným.

CDC v červenci 2020: 85% lidí, kteří měli covid, říkalo, že vždy nebo obvykle nosili roušku, 3,9% lidí s covidem naopak uvádělo, že roušku nikdy nenosili.

Za nejvyšší riziko nošení roušek považuji tohle. Máme generaci dětí, kterou terorizujeme, dáváme je do roušek… děti se učí být lidmi, učí se socializovat, protože mohou číst obličejové výrazy, a to jim odebíráme. Vštěpujeme do nich tento strach z okolního světa… čtyřletému dítěti to nevysvětlíte. Já nezešílím, když mi dáte roušku, ale tohle poškozuje celou generaci, a může se to přenést na další generaci. Jen kvůli tomuto s tím musíme přestat.

V politice se nic neděje náhodou. Jestli se to stalo, můžete si být jisti, že to tak bylo naplánováno“, F. D. Roosevelt.

Zdroje:
Dr. Lee Merrittová: Mýty a fakta o rouškách a respirátorech
Dr. Bridle – Jednoduchý experiment prokazující, že roušky jsou k ničemu (tohle všem ukažte)

S povinnými rouškami dochází k většímu šíření koronaviru než bez roušek.

Respirátory víc škodí, než pomáhají, varuje MUDr. Jan Hnízdil.