Pravda o covid injekcích. Jaký je skutečný účel očkovací kampaně? Experiment na lidstvu.

Dr. Carrie Madej

Dr. Carrie Madej

Odbornice na interní medicínu s více jak dvacetiletou zkušeností v oboru medicíny Dr. Carrie Madej veřejně varuje před covid injekcemi, kterým se nepravdivě říká vakcína. Rozebírá problematiku „očkování“, jaké nové technologie tyto injekce obsahují, jaké jsou jejich jiné možnosti, o kterých se nemluví, a k čemu to celé vede.

„Tyto injekce používají genetickou modifikaci. Jde o upravenou mRNA neboli syntetickou RNA. Není to z přírody. Programují vaše tělo, aby si tvořilo protein. Tohle nikdy předtím v historii lidstva nebylo provedeno. Nikdy předtím z nás neudělali továrny, které v těle tvoří tyto syntetické proteiny. A Pfizer a Moderna používají ještě jinou naprosto novou technologii pro lidstvo. A tím jsou nanolipidové částice, které obalují tento cizí povlak, a myšlenka je taková, že musí potlačit náš imunitní systém, aby naše imunita ten povlak nezničila. Na jak dlouho naši imunitu potlačí? Nikdo to neví… nejsou žádná dlouhodobá data.

Ty částice potlačí imunitní systém a slouží jako systém na dodávku léků na požádání. Problém s tou novou technologií je ten, že je velmi syntetická, a nanotechnologii lze také použít pro jiné věci, v tomto tedy také vidím problém. Jde o zbrusu novou technologii, nemáme žádná bezpečnostní nebo dlouhodobá data, abychom věděli, jestli je to pro nás bezpečné, a co to s námi v budoucnosti udělá. A prosazuje se to téměř v každé zemi. Počet obětí v USA je už skoro 6000, a to ještě systém VAERS je se svým hlášením opožděn o 3 měsíce. Je to neuvěřitelné. Teď s tím mají problémy děti a mladiství, proč s tím tedy proboha pokračujeme?

Ve skutečnosti to vidíme nyní s Billem Gatesem a jeho společností GAVI. Spolupracuje s Mastercard a také Trust Stamp, programem umělé inteligence, nyní v západní Africe. Zavádí tam „wellness pas”. To souvisí s covid injekcí. S wellness pasem lidé dostávají digitální ID, něco jako čárový kód, který bude uchovávat veškeré jejich lékařské záznamy, očkovací záznamy. Takto také budou dostávat peníze… něco jako kryptoměna. V tu na řadu přichází Mastercard… pokud si nedáte injekci ala vakcínu, nebudete mít přístup do systému.

A v tomto protokolu… a to je důležité… používají nanotechnologii, která má potenciál – jak sami říkají – v použití ke sledování a prediktivnímu zajišťování bezpečnosti. Tak jak ve filmu Minority Report s Tomem Cruisem. A pak říkají, že jakmile to v západní Africe zdokonalí, plánují to spustit ve všech rozvinutých zemích.

V těchto injekcích používají tuto novou technologii a teď nám říkají, že plánují ji využít k jinému účelu. Viděli jsme, že ostatní země používají aplikace pro kontaktní trasování k předávání informací policii. Za účelem pomoci se zločinem. Vidíme, že začínají používat tuto technologii umělé inteligence pro něco, co nemá nic společného se zdravím a blahobytem pro lidi.

Dr. Carrie Madejová: Vakcína genového kódu – experiment na lidstvu
Dr. Carrie Madejová v novém rozhovoru mluví o rizicích nové vakcíny proti covidu-19, jak se jedná o nebývalý experiment, vysvětluje konkrétní problémy s touto vakcínou, a co můžeme udělat, abychom nepodlehli strachu a bezmoci.

Když se podíváte na to, co je tato nanotechnologie… tento hydrogel, který je obsažen v Moderně a Pfizeru. Jde o nanolipidové částice, které spadají pod obecnější název hydrogel. Když se podíváte na výzkum, co to dokáže, lze to také použít jako biosenzor. Co je biosenzor? Je to jako malá anténa v těle… je mikroskopická. Dokáže ve vašem těle akumulovat data, o vašem dýchání, krevním tlaku, ale také by mohl poznat, jestli lžete, jako detektor lži. Kolik máte alkoholu v krvi, vaše myšlenky a emoce… různé věci. Toho všeho jsou biosenzory potenciálně schopné. Biosenzory bezdrátově vysílají informace. Jde o obousměrnou komunikaci… informace ven a informace dovnitř. Cokoliv, co vás obklopuje, co je digitální, s tím komunikujete… ne vědomě, ale komunikujete.

A tohle je plán pro lidi do roku 2030… propojení s něčím, čemu se říká internet všeho. Tohle je plán všechny na Zemi, aby byli propojeni se vším okolo. Říkají, že je to velkolepá myšlenka, protože je to součástí něčeho s názvem Agenda 2030. Když se podíváte na Světové ekonomické fórum, uvidíte, že tohle je plán pro rok 2030. Také se podívejte na Codex Alimentarius, Agendu 21, všechny tyto různé plány říkají to stejné. Když se podíváte na Světové ekonomické fórum, oni tvrdí, že do roku 2030 nebudeme nic vlastnit, nebudeme mít soukromí, ale budeme šťastní.

A také říkají, že všechny vaše myšlenky a sny se budou nahrávat. Na jejich webu o tom píšou, že ty myšlenky a sny… snad nepůjdou proti narativu nebo paradigmatu té doby, protože možná byste mohl mít problémy za to, co si myslíte, nebo o čem sníte. Zní to absurdně, ale podívejte se na jejich web, píšou to tam. A jak toho mohou dosáhnout? Pomocí biosenzorů. Z čeho jsou biosenzory? Z hydrogelu neboli nanolipidových částic. Podívejte se na potenciál věcí, které do lidí píchají. Vůbec se o tom nemluví, nikdo nemluví, jaké možnosti tohle má. Když se podíváte na některé lidi, kteří stojí za těmito projekty, věří něčemu, čemu se říká transhumanismus neboli člověk 2.0. Jde o spojení našich přirozených lidských těl s umělou inteligencí. A plán je do roku 2030.

Zamyslete se nad tím. Pokud v sobě máte něco syntetického, něco jako část počítače, můžou se do vás „nabourat” (hacknout), že? To s sebou nese obří problémy. A kdo tohle celé bude řídit? Takže tohle je důvod, proč mám velké obavy, a doufám, že všichni si začnou tyto věci zjišťovat, přečtou si o Světovém ekonomickém fóru, přečtou si o hydrogelu, o tom, co se teď děje v západní Africe, o tom, co je wellness pas.

„Není nám dovoleno, abychom věděli, co vše injekce obsahují. Proč? Proč nám není dovoleno vědět, co vše se píchá do člověka? Jak můžeme pomoct s negativními účinky, když o tom nic nevíme? Tohle jsou zločiny proti lidskosti. Jakmile pochopíme, s čím máme co do činění… ano, řešení vždy existuje. Ale nenechávejte se očkovat, když nevíme, co ty věci obsahují. Tohle je šílené.“

Jsme mnoha způsoby cenzurováni. Jen abyste věděl… já a moji kolegové jsme už před rokem požádali o otevřenou debatu s jakýmkoliv jiným lékařským odborníkem. Protože já mám za sebou jeden výzkumný článek za druhým. Vše, co říkám, mám podložené výzkumem. Nebojím se debaty, vyzrálé debaty s vědeckými daty. Je mi jedno, jak mě očerňují… to je maličkost, to je jen nadávání. Dejte mi nějaká data a promluvme si.

Protože o tom tohle je. Žádali jsme o debaty, ale jen nás cenzurují. A pokud to, co říkáme, není pravda, čeho se pak bojí? Ano, lidé si musí hledat alternativní formy médií a hledat si tyto informace sami. Tady jde o budoucnost lidstva.

Dr. Madejová & Dr. Tenpenny & Dr. Palevsky – O sterilizaci z vakcín, covid očkování
Dr. Tenpenny, dr. Palevsky a dr. Madejová mluví o současné situace s očkováním proti covidu a říkají: „Jsme ve válce. Musíme přimět rodiče, aby byli odvážní.”

O tom, mít v sobě části počítače… vím, že to zní jako něco ze sci-fi, ale jsou toho schopni… říká se jim nanoboti a hydrogel. Každopádně, to vás digitálně napojí na cokoliv jiného, co je digitální zařízení… ať je to satelit, pouliční lampa, váš počítač, mobil… mobil někoho jiného. A oni si myslí, že je to fantastické, protože teď můžeme být více futurističtí, můžete na něco pomyslet a ono se to stane, nebo si můžete stáhnout jazyk a ihned jím mluvit. To zní fantasticky, ale… zamyslete se nad tím, co to znamená.

Pokud je ta komunikace obousměrná, to znamená, že všechny ty přístroje mají přístup k tomu, na co myslíte, o čem sníte, co jste dělal, jestli jste na baru… vše bude navždy známo. Přijdete o svoje soukromí. Když se podíváte na agenturu DARPA, uvidíte, jaké různé věci s touto technologií dokážou. Ve skutečnosti do vás dokážou nahrát vzpomínky druhých lidí. Tvrdí, že je to tak dobré, že nepoznáte, které vzpomínky jsou vaše a které jsou někoho jiného. Existuje něco s názvem N3, což dokáže přepsat vzpomínku ve vašem mozku. Ve skutečnosti by to odebralo vzpomínku a nahradilo ji jinou, jako byste tu původní věc nikdy nezažil.

„Tyto injekce fungují tak, že neexistuje tlačítko „vypnout” pro produkci těch spike proteinů v těle. A teď se zjistilo, že tyto spike proteiny se ve skutečnosti ukládají do různých orgánů jako je mozek, játra, ledviny, cévy. A teď víme, že samotné spike proteiny jsou pro lidské tělo toxické.“

Řeklo se nám, že nejsou, že jsou neškodné, ale teď říkají: Udělali jsme chybu. Ve skutečnosti jsou toxické, ale nebojte se, dlouho se produkovat nebudou. Pro to ale nemají data. Tyto malé částice, které do lidí píchají, mohou způsobit krevní sraženiny, krvácející onemocnění, infarkty, mrtvice, kterých teď vidíme hodně. To vše se nyní hlásí jako nepříznivé účinky těchto injekcí s názvem vakcíny. Ale když se podíváte na celkový obrázek, myslím si, že jich je mnohem víc… těch 6000 úmrtí můžete zatím vynásobit 10x nebo 100x. To je neuvěřitelné.

Vakcínu proti prasečí chřipce stáhli z trhu, a to bylo hlášených pouze 25 úmrtí. My jsme teď na 6000, ale to vynásobte 10x nebo 100x. To může být 600 tisíc úmrtí způsobených těmito injekcemi. To je astronomické číslo. A to číslo bude stoupat, protože v budoucnu plánují touto injekcí očkovat každý rok. Tyto injekce poškozují naše tělo. Máme důkaz… teď máme dospívající, kteří dostávají záněty srdce.

Jsou i zprávy, že 2-3leté děti na tyto injekce zemřely, protože byly součástí experimentu… rodiče je zapsali do experimentu. Nikdy předtím jsem tohle v medicíně nebo vědě neviděla. Lidé musí pochopit, že se tohle děje, lidé tohle vidí. Lékařům se říká, aby ty události nehlásili. Máme kolegy, kteří nám říkají, že jim není povoleno ty nepříznivé události hlásit. Nemocnice jim to nedovolují. Všichni v každé situace jsou umlčováni a cenzurováni. Děje se něco špatného… děje se něco většího než my. Tohle je naše příležitost říct: něco není správné. Pojďme na vše uvalit moratorium, zanalyzujme očkovací látky, zjistěme, co se děje, a pak můžeme udělat další krok.

Dr. Madejová odpovídá: „Po vakcíně mi nic není. Proč šíříte lži o tom, jak je nebezpečná?”
Carrie Madejová v tomto krátkém videu odpovídá na dotazy ohledně covid očkování

Zdroje:
Dr. Carrie Madejová: Pravda o covid injekcích & Jaký je skutečný účel očkovací kampaně
Dr. Madejová odpovídá: „Po vakcíně mi nic není. Proč šíříte lži o tom, jak je nebezpečná?”
Dr. Carrie Madejová: Vakcína genového kódu – experiment na lidstvu
Dr. Madejová & Dr. Tenpenny & Dr. Palevsky – O sterilizaci z vakcín, covid očkování a více

Publikujeme bez výslovného svolení autora, v dobré víře i úmyslu rozšířit myšlenky a názory, se kterými se web Nespokojený ztotožňuje.