Pandemie nenávisti a lží. Nenechme se hlavně rozdělit, burcuje Daniel Landa.

Daniel Landa

Daniel Landa

Máme tady pandemii nenávisti a lží. Dejme si pozor na to, co se na nás valí. Na nás na všechny, očkované i neočkované. Nenechme se hlavně rozdělit. Průser máme totiž všichni. A to ne kvůli viru, ale kvůli lžím a protiústavním nařízením. Vyžadovat  informace o zdravotním stavu je protiprávní. Nesdělujte svůj zdravotní stav, ani očkovaní, ani neočkovaní. Vaše základní právo je nesdělovat informace o zdravotním stavu.

Nenávistných komentářů přibývá. Zdá se, že nenávist mezi dvěma skupinami se pěstuje záměrně. Ministr Vojtěch vyhlásil „pandemii neočkovaných“. O co jde? Neočkovaní jsou asi novými viníky za všechny smrti a utrpení, co nás v zimě čekají. Včetně vašich prázdných peněženek. Hon může začít a prolhaní šmejdi opráší kabáty ochránců. Kdo seje vítr, sklízí bouři…

Iniciativa Daniela Landy Zlaty špendlík se stala terčem kritiky Ministerstva zdravotnictví, když krajské hygieny zahltily tisíce mailů od občanů, kteří se na základě zákona o svobodném přístupu k informacím domáhají odpovědí na své otázky. Ministr Vojtěch se rozhodl podat trestní oznámení. Realita je ovšem taková, že tím MZČR poškozuje právo na informace všech, ministr Vojtěch kriminalizuje základní právo.

Daniel Landa – Bajka o prasatech

Agresivita proti neočkovaným vzrůstá. Umělci a další nám nadávají. Na tom nádherně vidíte, jak vznikla nenávist vůči židům v Německu. To začalo taky pozvolna. Nebo nenávist vůči jiným třídám, tzv. třídní nenávist, tedy vůči podnikatelům za bolševika. To je neustále se opakující jev, a teď jsme toho svědky v přímém přenosu, protože nikdy to nevypadá na začátku závažně.

Kdy najednou zavřete město nebo zavřete čtvrť? Protože je tam tisíc testovaných pozitivně? Ale z těch testovaných pozitivně vůbec nemusí být nikdo nemocný. A nebo jen malá část. Dostáváme se někam, kde bychom měli zásadně zbystřit. Vždycky v dějinách ty lidi říkají to je dobrý, vždycky jsou dvě skupiny, a vždycky jsou proti sobě. Já nemám žádný problém s lidma, kteří se nechají očkovat. A ti, kteří mě nutí se očkovat, a nadávají mi z různých pořadů, to jsou prostě zmrdi!

[edit 17.11.2021]

Ukázka toho, jak Český rozhlas záměrně zmanipuloval rozhovor s Danem Landou – jen aby ho ostatní média mohla sama zneužít k diskreditaci jeho jména a Zlatého špendlíku…
Audio nahrávka, kterou si můžete porovnat s tím, co prezentují media:

Reportér Českého rozhlasu se například ptá, proč nynější stav Landa nazývá totalitou. Odpověď je takováto: „Já vám jenom říkám: je to totalita. Nikam nemůžu, přestože jsem naprosto zdravý člověk, protože nemám žádné potvrzení. Často u sebe nenosím mobilní telefon, takže jsem diskriminován. A to se děje v totalitě,“ stojí na webu Českého rozhlasu. Vidíte? Spratek bez kouska soucitu, jen s vlastní sebestředností. Jenže Landa v odpovědi pokračoval.

„Navíc to nikdo pořádně nezdůvodnil. To, že rostou čísla, to jsou zase jenom čísla. S číslíčky se dá velice dobře manipulovat. Zejména ve chvíli, kdy je skrýváte a zakrýváte v kartách. A to jsou znaky totality. Další znaky totality jsou ty, že lidé mají jiný názor, než je ten matematiků z Ministerstva zdravotnictví, tak jsou vyhazováni, vykazováni z veřejného prostoru, vykazováni z blogů a očerňováni ve veřejném prostoru a dehonestováni. To máte další znak totality. To znamená, že se útočí na lidi ad hominem, přímo na lidi, ne na to, co říkají. Prostě řeší se ti lidé. A to máte další znak totality. Těch znaků je mnoho,“ dořekl Dan Landa, ale Český rozhlas tak nějak zapomněl zveřejnit.

 

Zdroje:
Je doba zkracování. A tak Český rozhlas zkrátil Dana Landu a jeho důvody pro akci ´šikanou proti šikaně´
Nemohli jsme tušit, kolik lidí pošle dotaz. Já jsem jen zesilovač, říká Landa o zahlcení hygienických stanic

Segregace neočkovaných pokračuje! Už jsou připravené lágry pro neposlušné?

Žádná tečka za koronavirem. Očkování je nástroj k zavedení zdravotní totality.