Žádná tečka za koronavirem. Očkování je nástroj k zavedení zdravotní totality.

Od začátku plandemie jsme klamáni a obelháváni. Vymyšlenými matematickými modely s extrémním průběhem a úmrtností, díky kterým jsme akceptovali lockdowny. Uvěřili jsme nutnosti nosit roušky, dvě roušky, respirátory. Dodržovat rozestupy, izolovat se od starších a ohrožených, od přátel a známých. Podvolili jsme se absurdnímu testování, karanténám zdravých bezpříznakových lidí. Kvůli vlastnímu strachu i konformnímu pohodlí jsme si nesmyslně nechali a bohužel stále necháváme devastovat naše děti. Nebránili jsme se zavření obchodů, služeb, restaurací, hotelů, bez odporu jsme škrtli ze života zábavu, sport a kulturu. Přistoupili jsme na narativ, že je v pořádku hákovat osm hodin denně v kanceláři nebo montovně, ale není možné jet lyžovat na hory.

Nechali jsme si sebrat život, jak jsme ho znali, a ještě šťastně hýkáme, když nám ho v okleštěné podobě podmíněné covidpasy a mnoha dalšími omezeními alespoň částečně na chvíli vrací. V propagandě strachu a slibovaných výhod vzhlížíme ke spásné vakcíně, která prý jako jediná nabízí světlo na konci tunelu. Nositeli této falešné naděje jsou třeba takové morální autority jako plukovník Prymula nebo kůže Arenberger. Opravdu jste schopní establishmentu věřit v otázce vakcíny proti Covidu?

Veřejnost byla dotlačena k očkování kvůli tomu, že jí byly sděleny dvě nepravdy: Účinnost vakcín je 90% a vrátíme se do normálu.

K pochopení zvrácené hry, která se s námi hraje, je už k dispozici dostatek dat i vyjádření respektovaných odborníků. Nenajdete je ale v masmédiích, kam se dostanou jen výjimečně a okrajově. Nemůžete je čekat ani od Ministerstva zdravotnictví ČR, které je schopné označit za dezinformátora prof. MUDr. Jiří Berana, CSc., stejně jako třeba považovat za dezinformaci zavedení očkovacích pasů nebo nízkou spolehlivost antigenních testů. Od exministra Blatného jsme se také dočkali tvrzení, že očkovaný se nemůže nakazit a být dále infekční.

Praxe přitom ukazuje, že podíl očkovaných na nových případech koronaviru je až 60% v zemích jako Izrael nebo USA. I proto se připravuje přeočkování třetí dávkou pro zvýšení účinnosti, jako s hotovou věcí se počítá s nutností očkovat každý rok, pravděpodobně dvakrát za rok. Přestože je prokázaná dlouhodobé imunita po prodělání covidu, a tito lidé nejenže nepotřebují očkování, ale je pro ně dokonce nebezpečné a může i zabít, před aplikací vakcíny se hodnota protilátek vůbec nezjišťuje. Stejně tak se v rozporu s lékařskou etikou a zažitými postupy nezjišťují ani možné zdravotní komplikace zájemců o očkování konzultacemi s jejich praktickými lékaři. Místo toho máme anonymní velkokapacitní centra a očkovací drive-in. Show must go on.

„Lékařský establishment není ohledně účinnosti vakcíny vůbec upřímný, protože všechny tlačí do očkování. Bojí se, že když řeknete, že tato vakcína je účinná jen z 50 nebo 60 procent, tak si lidé vakcínu nevezmou. Veřejnost byla dotlačena k očkování kvůli tomu, že jí byly sděleny dvě nepravdy. Ta první spočívala v tom, že vakcíny mají účinnost více než 90% a druhá lež byla o tom, že očkovaní lidé budou mít znovu svobodu a návrat do normálu.
Dr. Harvey Risch, MD, PhD

Aby vakcína byla lepší než přirozená pandemie, musela by urychlit kolektivní imunitu. Očkování rozvoji kolektivní imunity zabrání.

Jako u mnoha dalších skutečností během plandemie, jsme i u „dobrovolného“ očkování klamaní hned od začátku. Pod výrazem vakcína si většina vybaví své vlastní zkušenosti s očkováním jako součástí našeho života, a je ochotná přistupovat s předpokládanou důvěrou i k „vakcíně proti covidu“. Ignoruje přitom skutečnost, že všechny vakcíny jsou experimentální, s nedokončenou testovací fází na případné následky, která se bude uzavírat v roce 2022 resp 2023. To už v sobě můžete mít po letošním roce další dvě nebo tři dávky.

Poprvé v historii lidstva byly masově použité mRNA vakcíny, které fungují odlišným způsobem, než jsme u vakcín zvyklí. Do těla se neočkuje oslabený nebo mrtvý patogen, ale cíleně se mění jeho fungování a imunita. Pravděpodobně nevratně. Vaše tělo už nikdy nezareaguje na vir SARS-CoV-2 a jeho mutace způsobem, jako by reagovalo bez vakcíny s vysokým rizikem ADE (Antibody-dependent enhancement). I proto „vakcíny proti covidu“ odmítá mnoho autorit nazývat vakcínami, ale jde podle nich o experiment na populaci planety, a vyzývají k zastavení očkování.

Zdravotní hledisko u vakcíny proti covidu ustoupilo v mediální masáži slibovaným výhodám resp. navrácení dříve odebraných svobod. Podařilo se vytvořit problém a potom na něj nabídnout řešení. Cílem není kolektivní imunita. Jako očkovaný můžete onemocnět, můžete být infekční a nemoc dále šířit. Ale budete moc cestovat, zajít si do hospody, na fotbal, do kina, nakoupit, nebo třeba ke kadeřníkovi. Bez testů, zato s covidpasem v mobilu. Pod absolutní kontrolou Velkého bratra, který vám teď slibuje návrat do nového normálu. Stejně jako na jaře sliboval jen čtrnáct dnů k oploštění křivky, jenom než snížíme číslo R, nebudou žádná plošná opatření, děti ve školách jsou priorita, jenom než klesne PES, jenom než klesne počet hospitalizovaných, jenom než budeme mít 100, 50, 25… pozitivních výsledků testů na 100 tisíc obyvatel, jenom než co dál? Mimochodem u chřipky je hranice epidemie 1600 až 1800 nemocných na 100 tisíc obyvatel, a k tomu jsme se po celou dobu „pandemie“ ani nepřiblížili, ani jedna hygienická stanice v ČR neměla vyhlášenou epidemii.

Aby vakcína byla lepší než přirozená pandemie, musela by urychlit kolektivní imunitu. Je to však přesně naopak, co vidíme právě teď: vakcíny nejsou schopny zabránit šíření viru u příjemců vakcín vystavených nově se objevujícím vysoce infekčním kmenům. To zabrání rozvoji kolektivní imunity.“
Geert Vanden Bossche, PhD, DMV

„Nechat se očkovat proti Covidu jen proto, abych mohl cestovat nebo se účastnit kulturních akcí, je jako nechat se zmrzačit jen proto, abych mohl parkovat na místech pro invalidy.“
MUDr. Jan Hnízdil

Jaký smysl má očkování dětí, mladých a zdravých lidí, když nejsou ohroženou skupinou? Tohle vůbec není o medicíně.

O zdraví tady opravdu nejde. Jaký smysl dává očkování věkových skupin, pro které je koronavirus méně nebezpečný než běžná chřipka? Jaký smysl má očkování těhotných žen? Jaký smysl má očkování dětí, které nejsou vůbec rizikovou skupinou? Proč očkujeme ty, kteří už mají imunitu? Propaganda si s takovými drobnostmi hlavu neláme. Plán hovoří jasně, a pro jeho dosažení se neváhají zaprodat ani lékaři. A když to nepomáhá, nabídnou se k očkování třeba hranolky nebo hamburger jako starosta New Yorku Bill de Blasio (ne, není to vtip). Prodejní metody šmejdů v přímém přenosu jako nabídka vakcíny na tu hrozně nebezpečnou čínskou nemoc, která nás údajně přišla vyhubit.

Okamžité nebo krátkodobé následky po aplikaci vakcíny jsou jen částí skládanky. Data po zahájení očkování ukazují na nárůst úmrtnosti a jsou k dispozici i svědectví především z pečovatelských domů (např. tady a tady), kde došlo k extrémní úmrtnosti i v místech, kde do té doby nezaznamenali covid. Známe případy, kdy se do zdravotních problémů dostali neočkování lidé, kteří jen přišli do styku s očkovanými.

Zajímavým úkazem je také magnetismus v místě vpichu. Konspirační teorie? Ty se v době covidové rychle stávají reálně ověřitelnými fakty, je to jen otázka času.

Schválená a „bezpečná“ vakcína způsobila zničující autoimunitní onemocnění. Propojení vědců na farmaceutické firmy je realita.

Mnohem závažnější otázkou je dlouhodobý účinek vakcín proti covidu. Dennodenně jsme ujišťováni o bezpečnosti vakcín, které jsou přece schválené WHO, EMA, CDC, SÚKL (kdoví kým ještě), prošly řádným testováním, a jsou bezpečné. Problém je v tom, že stejnou rétoriku používaly ty samé instituce a dokonce i ti samí výrobci vakcín třeba u vakcíny proti prasečí chřipce v roce 2009, kdy vakcína Pandemrix kauzálně způsobila zničující autoimunitní onemocnění narkolepsií a kataplexií.

V minulosti bylo prokázané propojení vědců na farmaceutické firmy, jejichž zájmy a výrobky potom propagovali u WHO, a ovlivňovali postoj WHO ke chřipkám a vakcinaci. Po desetiletí probíhají plány na vakcinaci proti chřipce, ve kterých jsou obrovské konflikty zájmů a finance ze strany farmaceutických firem, které vakcíny dodávají. Tento konflikt zájmů způsobil, že britská vláda kvůli změně definic WHO nakoupila a následně svým občanům vnutila velmi nebezpečné vakcíny Pandemrix. A že farmaceutické firmy jako Pfizer dostaly stamiliardové pokuty za nebezpečné produkty a korupci.

Pod záminkou ochrany našeho zdraví vláda naše zdraví systematicky ničí. Rozkaz zní jasně: Choďte na testy, čekejte na vakcínu.

Po celou dobu plandemie se naprosto ignoruje prevence. Je prokázaná účinnost vitamínu D, za samozřejmost by mělo být považované používání vitamínu C a zinku. Vláda, která do vás chce za každou cenu dostat vakcínu, měla víc jak rok času na osvětu v používání vitamínů v dostatečných množstvích tak, aby to mohlo mít efekt. Nejenže nic takového nenabídla, ale svým jednáním se naopak všemožně dlouhodobě snaží vaší imunitu snížit. Neustále vyvolávaný naprosto zbytečný stres je sám o sobě faktor, který vás covidu doručí jako na podnosu pěkně připravené. Strach se stal hlavním nástrojem k ovládnutí masy. Lidé pečující pravidelně o své vlastní tělo a imunitu teď budou potrestáni za to, že si dokázali s čínským virem poradit. Neprodělal jsi covid (rozuměj neměl jsi pozitivní PCR test na koronavirus), tak máš smůlu. Hodnota protilátek není v úvahách covidové mafie braná jako faktor, který by hrál roli, i když ve skutečnosti poskytuje imunita lepší ochranu než jakákoliv vakcína.

„Nejlepší obranou proti viru je posilování vlastní imunity. O tom se vůbec nehovoří. Všechno, co lékaři dříve doporučovali, aby byli lidé zdraví, teď vláda zakázala. Rozkaz zní jasně: Choďte na testy, čekejte na léky, vakcínu. Pod záminkou ochrany našeho zdraví vláda naše zdraví systematicky ničí.“
MUDr. Jan Hnízdil

Jsou známé protokoly léčby léky Isoprinosine a Ivermetin s prokazatelnými pozitivními výsledky. Ani to není pro vládní psychopaty důvod se možnostem léčby věnovat. Prý chybí dlouhodobé srovnávací studie, které by účinnost léků na covid bez pochyb potvrdili. Jako argument nestačí ani poměr uzdravených, kdy se u vážně nemocných pacientů obrátil z dvaceti uzdravených a osmdesáti mrtvých na přesný opak. 80% pacientů ve vážném stavu odešlo po použití léku Ivermektin domů. Přitom se použití léků doporučuje v prvních fázích nemoci, kdy vás lékař na telefonu klidně nechal bez léčby doma. Dokud se situace nezhorší dost na to, aby vaše další cesta mohla být na covidové oddělení jinak prakticky uzavřené nemocnice. To se to potom plní JIPky jedna radost. A inkasují příplatky za covidové pacienty.

„Kdybychom léčili preventivně ambulantně Ivermektinem a Košickým protokolem, měli bychom velkou šanci porazit COVID-19. Do dvou tří týdnů by tady byl zásadní zlom.“
MUDr. Ladislav Kukolík

Očkováním pomáháte zavedení nového normálu s občany druhé kategorie. Rozdělení společnosti podle připraveného plánu.

Propaganda nepřipouští jinou možnost než naočkování kompletní populace včetně dětí. Dobrovolnost je ve chvíli zavedení covidpasů pro běžný život de facto jen teoretická, o potřebnosti vakcíny proti covidu se v rámci narativu nediskutuje. Ve skutečnosti je jedinou překážkou povinného očkování právní odpovědnost za případné škody na zdraví. Výrobci vakcín jsou této odpovědnosti zbavení. Přestože každý jiný výrobce musí nést záruky za svoje zboží, u vakcín určených pro miliardy lidí to neplatí. Farmaprůmysl inkasuje pohádkové zisky bez jakéhokoliv rizika. Ani to mnohým ale nestačí, aby slepě věřili deklarované bezpečnosti. U povinného očkování by přebíral odpovědnost za následky ten, kdo ho prosazuje, tedy stát. Teď je odpovědnost jen a jen na vás, protože se přece očkujete naprosto dobrovolně, no ne? Všechno je tak křišťálově čisté, ani křišťál křišťálověji čistší být nemůže. Myslíme to upřímně!

„Pokud je vám pod 70 nebo 60 let, je vyšší riziko, že zemřete na chřipku než covid-19.
Dr. Michael Ben Yeadon PhD

„Jak prokážete účinnost vakcíny proti covid-19, když je velmi málo pravděpodobné, že umřete, pokud je vám pod 70 let, a nemáte žádná vážná dříve existující onemocnění. Jak vůbec prokážete, že vakcína je účinná, pokud nedokážete prokázat ochranu před vážným onemocněním a úmrtím?“
Dr. Sucharit Bhakdi

Jak pomůže vakcína lidem pod 70 let, když je pro ně covid méně nebezpečný než chřipka?

Jakým způsobem se vlastně bude vyhodnocovat účinnost vakcín proti covid-19, když je SARS-CoV-2 pro lidi pod 70 let méně nebezpečný než chřipka? Jakou přidanou hodnotu získají očkováním? U vakcín společností Pfizer a Moderna studie uvádí účinnost přes 90%, u vakcín firem AstraZeneca a Johnson & Johnson se účinnost pohybuje okolo 70%. Bez vakcín se ale pohybujeme mimo definované rizikové skupiny na mnohem vyšších číslech. Naše vlastní imunita proti covidu poskytuje pro většinovou veřejnost učinnost vysoko nad 99%. Jestli dávalo nějaký smysl očkování lidí nad 70 let se zdravotními problémy, u dalších částí populace nejsou žádné zdravotní výhody. Při předpokládané situaci, kdy tady s námi vir SARS-CoV-2 zůstane už navždy s dalšími variantami a mutacemi, to znamená rezignaci na vlastní imunitu i na kolektivní imunitu. Po první vakcíně bude závislost na dalších a dalších dávkách, které bude farmaprůmysl chrlit stejně rychle a často jako mutace. Jenže vždy se zpožděním, navíc s nutností přeočkovat obrovské počty lidí. Opravdu si myslíte, že takový nesmyslný závod je možné vyhrát?

Existuje obrovské riziko pro všechny očkované. Ve chvíli, kdy přijde dostatečně jiná mutace viru SARS-CoV-2, může nastat tzv. ADE syndrom neboli předchozími protilátkami indukované zhoršení průběhu, s horšími následky a vyšší mortalitou. Je to vědecky daný fakt. Ti co vědí, se toho velice obávají.“
MUDr. Jan Vavrečka

Každý musí mít možnost se svobodně rozhodnout, jestli vakcínu ano nebo ne. Na základě svých zkušeností a zdravotního stavu, u rizikových skupin ideálně po konzultaci se svým ošetřujícím lékařem. Zvážit výhody a nevýhody. Ještě před rokem bychom to považovali za naprosto samozřejmé. Takovou volbu ale covidová mafie nenabízí. Z očkování se udělala podmínka návratu do nového normálu, kde mají být pro naočkované nadlidi k dispozici výhody oproti neočkovaným podlidem. Bez ohledu na fakta. Očkovaný může být nemocný, může dál nákazu šířit, a má od výrobců vakcín předpokládanou šanci 70 – 90%, že neumře. Tedy pokud bude nakažený původní mutací viru SARS-CoV-2, na které byly dělané studie o účinnosti.

„Masové očkování proti covid-19 je naprostý nesmysl. Kdo tohle říká, nemá nejmenší znalosti o základech imunologie. Podle mě je tahle zatracená vakcína vyloženě nebezpečná. Varuji vás… pokud půjdete touto cestou, půjdete vstříc svému zániku.“
Dr. Sucharit Bhakdi

Řada lidí se naivně domnívá, že očkování je návratem k normálnímu životu. Právě naopak. Je začátkem trvalé tyranie.

Přesto značná část společnosti rezignovala na zdravý rozum, možná i rezignovaně podlehla mediální masáži nebývalých rozměrů, a stojí ve frontách u očkovacích center. Z původních zdravotních důvodů u starších lidí se absurdní současnou motivací stává snaha o normální život. Abych mohl cestovat. Abych se nemusel testovat. Abych mohl jít na pivo. Abych mohl na fotbal. Abych se mohl nechat ostříhat. Málokdy se tam objeví, protože mám obavy z covidu. Zkuste se zeptat, i sami sebe.

Takový přístup nám nikdy žádný návrat do normálu nepřinese. Ukázali jsme v plné nahotě opakovaně vlastní slabost a strach, a covidový Velký bratr to dobře vidí. Nechali jsme si nasadit náhubky, nechali jsme se zavřít ve svých domovech, okresech, přestali jsme se do značné míry stýkat s blízkými a přáteli, obětovali jsme naše děti, naše zdraví a přirozenou imunitu. Obětujete i sebe, abyste konečně měli klid? Budete poslušní vůči systému s bodnutím v rameni a covidpasem v mobilu? Možná si v naději říkáte, že to tím snad končí. Zkusme se k tomu vrátit třeba za půl roku, až začne další virová sezóna.

Většina věcí kolem pandemie byla dopředu předpovězená a plánovaná. Snahy o změnu společnosti a zavedení nového normálu byly veřejně avizované. Hledejte alternativní zdroje a informace, které se ve svaté bedně ani masmédiích nedozvíte. Proč maže YouTube nebo Facebook příspěvky proti očkování a omezuje dosah „závadných“ profilů? Proč existuje jediný správný názor bez odpovídající široké diskuse? Proč neléčíme covid? Proč se budou od srpna očkovat děti? Zamyslete se alespoň chvíli nad prosbou bývalého viceprezidenta společnosti Pfizer:

Pokud nepatříte do skupiny lidí se zvýšeným rizikem úmrtí v případě nákazy, prosím, nenechávejte se očkovat. Nejsem odpůrce očkování, jsem zastánce bezpečných léčiv. Neberte si ji, protože nemáte zvýšené riziko, které je třeba snížit. Bylo by to jako dát 20letému člověku vakcínu proti chřipce. Nejspíše by si ji nevzal, protože by řekl: Nejsem v ohrožené skupině, proč mi ji sakra nabízíte?
Dr. Michael Ben Yeadon PhD

Udělejme tečku za koronavirem!

Zdroje:
Jsou covid vakcíny bezpečné a efektivní? Srozumitelné shrnutí faktů
Starosta New Yorku: K očkování dostanete hranolky a burger zdarma
Kompilace videí lidí, kterým magnet drží na místě vpichu po covid vakcíně
Racionální, nekonspirační důvody, proč odmítnout vakcínu na nCOV-19