Očkování není schopné vyřešit vir SARS-CoV-2. Existuje obrovské riziko pro všechny očkované.

Pokud se sejde dostatečně silná mocenská skupina, tak v medicíně nalže komukoliv cokoliv. A nedá se s tím nic udělat. Rozsudek Evropského soudu pro lidská práva je nevstřícný, otevírá obrovský prostor pro očkovací totalitu a diktaturu i dalších jiných opatření podobného rázu, kdy budeme vydírat lidi, kteří si budou chtít za každou cenu uchovat svůj názor a ochránit svou tělesnou integritu. Je to velmi špatný rozsudek, uvádí v rozhovoru MUDr. Jan Vavrečka.

Zoufale chybí diskuse o argumentech i protiargumentech medicínských i v oblasti práva. V tuto chvíli všechny vakcíny, kterými se očkuje proti Covid-19, přesněji proti viru SARS-CoV-2, již téměř nefungují proti jeho novým mutacím. Očkování je proti minulým mutacím, neposkytuje téměř žádnou ochranu proti tomu, co se šíří. Očkujete se proti tomu, co bylo, v žádném případě se nechráníte proti tomu, co bude. Je to jako armádní výprodej skladu, který už je k ničemu. Lidé to nevědí, překvapuje mě, že to nevědí ani lékaři. Celá strategie stojí úplně na vodě. Očkování není schopné vyřešit takhle rychle mutující virus. To nedáme, ty vakcíny vždycky přijdou s křížkem po funuse

Existuje obrovské riziko pro všechny očkované. Ve chvíli, kdy přijde dostatečně jiná mutace viru SARS-CoV-2, může nastat tzv. ADE syndrom (Antibody-dependent enhancement) neboli předchozími protilátkami indukované zhoršení průběhu, s horšími následky a vyšší mortalitou. Je to vědecky daný fakt. Ti co vědí, se toho velice obávají. Ale tyhle informace nepouští u nás ne veřejnost téměř nikdo. Ve chvíli, kdy přijde dostatečně silná mutace viru SARS-CoV-2, tak ti očkovaní na tom mohou být mnohem hůře než ostatní. Dohledejte si vědecké informace o fenoménu ADE dřív, než někdo uváží sáhnout na vakcínu pro sebe nebo pro své rodinné příslušníky.

Liga lidských práv – Diskuze nad rozsudkem ESLP o povinném očkování v Česku a jeho dopadech, celá diskuse:

Nenechte se očkovat, vakcíny jsou cestou k totalitě, vyzývá (ex)viceprezident Pfizeru.

Víc než polovinu nových případů Covid-19 tvoří pacienti, kteří už byli očkovaní.