Neumíme izolovat koronavirus SARS-CoV-2, přiznává americké CDC.

CDC (Centers for Disease Control and Prevention)

CDC (Centers for Disease Control and Prevention)

Americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) zveřejnilo 13.7.2020 dokument, ve kterém na straně 39 potvrzuje, že není možné izolovat virus SARS-CoV-2: „Since no quantified virus isolates of the 2019-nCoV are currently available, assays designed for detection of the 2019-nCoV RNA were tested with characterized stocks of in vitro transcribed full length RNA.“ Text s názvem CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel si můžete stáhnout zde.

Proč je to důležité? Na základě Kochových postulátů, které jsou uznávány jako standard pro prokázání příčinné souvislosti mezi patogenem a nemocí, musí být patogen izolován z nemocného jedince a vypěstován mimo něj v laboratoři v čisté kultuře. Jinými slovy, aby mohl být koronavirus SARS-CoV-2 (2019-nCoV) určený za původce onemocnění s označením Covid-19, musel by jít izolovat. (Kromě toho SARS-CoV-2 nesplňuje ani další z Kochových postulátů, to jen pro úplnost).

CDC píše, že používáme PCR testy k detekci viru, který nebyl izolován. Test hledá RNA sekvence, o kterých se předpokládá, že pochází z viru SARS-CoV-2, jehož existence nebyla prokázaná.

„Přiznání organizace, která je kompletně zodpovědná za zruinování a zničení bezpočet desítek milionů životů, plýtvání finančními náklady ve výši bilionů dolarů, a za vytvoření největšího přesunu moci a bohatství, jaký tento svět ještě neviděl.“

Zdroj: Americké CDC přiznává, že covid-19 nikdy neizolovali