Nenechte se zastrašit a nenechte se očkovat. Nevěřte ničemu, co vám říkají!

Dr. Roger Hodkinson

Dr. Roger Hodkinson

Mám pro vás několik důležitých zpráv vyplývajících z této bezprecedentní hororové show, nejhorší v historii medicíny. Jsem nehorázně pobouřen touto naprosto zbytečnou, groteskní lidskou tragédií!

Moje první zpráva je následující: Nevěřte ničemu, co vám říkají! Od začátku až do konce je to všechno snůška lží. Čistá propaganda. Nejde o nic jiného než o ošklivou sezónní chřipku s mírně zvýšeným rizikem pro starší lidi se souběžnými onemocněními.

Moje druhá zpráva je, že víc než cokoliv jiného je to pandemie strachu. Strach, který byl záměrně vyvolán dvěma hlavními faktory: Pověstný PCR-test a zjevně účinné umlčování jakéhokoli protinázoru. PCR test vytváří více než 95% falešně pozitivních případů u naprosto zdravých lidí, a pohání grafy v ranních novinách, kde jsou tyto falešně pozitivní testy nazývány „případy“. Nic takového to není! Lže se vám.

Druhým zdrojem strachu je brutální umlčování pravdy ze tří zdrojů, na které byste se normálně spolehli, abyste si vytvořili vlastní nezávislý úsudek: Politici, média a vědci. Zejména lékaři, kteří se svým zbabělým mlčením rozhodli upřednostnit příjem před etikou. Etikou, kterou bychom my lékaři měli ctít. Především neškodit a informovaný souhlas. Strach se naopak stal záminkou pro politiky a nikým nevolené byrokraty, aby prosadili směšné a zcela svévolné mandáty, které nemají v lékařské literatuře žádný konsenzus o účinnosti. Žádný! Mluvím zde o rouškách, společenském odstupu, zákazech cestování a zákazu vycházení. Ty nemohly fungovat, nefungovaly a nebudou fungovat.

Takže můj třetí vzkaz zní jednoduše: Nic nefunguje, kromě účinné profylaxe vitamínem D a včasné léčby protokolem doktora McCullougha. Je to jen politika hrající si na medicínu, a to je velmi nebezpečná hra. Oblékli se do vlajky a tvrdí, že jen oni vás mohou ochránit před životními riziky. To není možné! Jako patolog vám mohu s kategorickou jistotou říci, že smrt se prostě stává, život je riskantní. Zvykněte si na to. Stejně jako při minulých chřipkových epidemiích a každý den, kdy řídíte auto.

Vlády se musí smířit s tím, že moderní medicína je při zvládání šíření respiračních virů naprosto impotentní. Musíme se jim prostě přizpůsobit tak, jako jsme to účinně dělali při minulých chřipkových epidemiích. a to pomocí nejlevnějšího a nejúčinnějšího léku, který existuje: Zdravého rozumu!

Anthony Fauci vytvořil Covid-19 svým výzkumem zesílení funkce, který unikl z laboratoře ve Wuhanu. Neměli byste být nuceni riskovat svůj život a život svého dítěte tím, že se necháte očkovat, jen abyste vyřešili problém, který on vytvořil. To je vládní tyranie a nepopsatelně urážlivé. Takže se proboha nenechte zastrašit a nenechte se očkovat. Řekněte jim, ať zastaví očkování!

Dr. Roger Hodkinson je kanadský patolog, člen americké a kanadské komory patologů, bývalý předseda kanadské zkušební komise pro patologii, docent na univerzitě a předseda americké biotechnologické společnosti zabývající se sekvenováním DNA.

Proč se do všech za každou cenu snaží dostat vakcínu? Zastavte očkování, vyzývá špičkový lékař.