Nenechte se očkovat, vakcíny jsou cestou k totalitě, vyzývá (ex)viceprezident Pfizeru.

Dr. Michael Ben Yeadon PhD

Dr. Michael Ben Yeadon PhD

Doktor Michael Yeadon je bývalý viceprezident a vedoucí celosvětového výzkumu respiračních nemocí u společnosti Pfizer. Ve farmaceutickém výzkumu a vývoji strávil 32 let, převážně ve velkých společnostech. Už dříve sdílel přesvědčení, že vakcíny proti covidu jsou riziko. V dalším rozhovoru vysvětluje jak je to skutečně s tzv. „variantami” koronaviru, jak je nová technologie mRNA vakcín nebezpečná, a jaká totalita nás čeká s covid pasy.

Je současná reakce na covid přiměřená? Není. V podstatě veškerá pracující populace je méně ohrožená než u chřipky. O tom není sporu. Proč tedy ta nařízení udělali?

Proč se nám říká opak? Moje upřímná odpověď je: není to můj zločin. Nevím tedy, proč to dělají, ale všichni nám lžou. Přímo nám říkají nepravdivá tvrzení. Jako zkušený imunolog, co čte studie a publikace, co sleduje praxi v terénu, vím, že je to lež, a dělá mi to starosti.

SARS-CoV-2 Je průměrný virus. Ano, rozhodně má vyšší riziko… pokud jste starý a už nemocný člověk, je vyšší riziko, že vás zabije. A nejspíše je smrtelnější než chřipka pro dospělé lidi ve věku nad 70 let. Ale současně je méně smrtelný než chřipka pro dospělé lidi pod 70 let. Vážně… největší rizikový faktor je věk. A strmost toho rizika u covidu stoupá s věkem, u chřipky je to méně. V důsledku toho je to děsivý virus, pokud jste starý a nemocný člověk, ale je méně smrtelný pro lidi pod 70 let než chřipka.

Poněkud brzy jsem zjistil, že nám neříkají pravdu. Nejspíše na konci dubna 2020. Po prvních 3-4 týdnech lockdownu jsem viděl, že vrchol nadměrných úmrtí v Británii byl už za námi, a cítil jsem úlevu. Viděl jsem, jak počet denních úmrtí klesal. Než aby vláda řekla, že nejhorší průběh vlny je za námi, vraťte se k vašemu normálnímu životu, jednoduše nás zavřela znovu, a znovu, a znovu. Najednou byla polovina léta a v tu chvíli… během toho období jsem zjistil, že se děje něco velmi neblahého. Pokud jde o to, co to je, na několik měsíců jsem se stáhnul, protože jsem ani neměl svoji odpověď.

Dospěl jsem k děsivému závěru, že tohle je o tom, dostat světovou populaci na databázi společného formátu, kde všichni z nás budou mít unikátní ID (identifikaci), kde bude aspoň jedno pole, které bude upravitelné, které bude obsahovat buď to, že váš vakcinační pas je platný, nebo že není. Může tam být asi tolik polí, kolik chcete… nejsem technik, takže nevím, co dál s tím lze udělat. Ale pokud se tento vakcinační pas zavede, pokud budu očkovaný, budu mít aplikaci s QR kódem, který řekne, kdo jsem, kde jsem, a že mám podle algoritmu nárok na to, překročit určitou hranici nebo provést určitou transakci.

Pokud, na druhou stranu, můj vakcinační pas nebude platný, bude mi zabráněno v překročení hranice nebo provedení transakce. Tomu říkám totalitní kontrola. Bylo by to vše řízené těmi, co by ovládali tu databázi a algoritmus. Jsem přesvědčen, že tohle je cílem tohoto globálního podvoduvšechny dostat do tohoto vůbec prvního interaktivního společného formátu, řízeného algoritmem, upravitelného vakcinačního pasu, a myslím si, že pokud se to stane, bude to konec liberální demokracie. Nevidím způsob, jak byste se z té platformy dostali pryč, protože algoritmus jednoduše potřebuje říct, že potřebujete platný pas, abyste např. mohli koupit benzín, mohli nakupovat, nebo i používat svoji bankovní kartu, jezdit za hranice. Naprosto cokoliv, co budou chtít, by mohlo vyžadovat platný pas.

Pokud vám pošlou upozornění, že si musíte přijít pro další posilující dávku vakcíny a třeba řeknou, abyste s sebou vzala svého 13letého syna a 12letou dceru. Můžete si říct, že je nechcete očkovat. Na spodku aplikace ale bude uvedeno: Pokud tento požadavek nesplníte, váš vakcinační pas za 20 dní expiruje. Pokud tento systém bude fungovat, není nic, co byste mohla odmítnout, protože systém vás jednoduše vyloučí z vašeho života.

Až do tohoto roku bych se vysmál komukoliv, kdo by přišel s něčím, co by se mohlo označit za konspirační teorii. Ale s tímto vším jsem nyní přesvědčen, že jsme uprostřed psychologické operace, která ovlivňuje výraznou část světa, jejíž cíle jsou zlověstné… nevím, kdo ti herci jsou… mám nějaké odhady.

Řada stran na světě provedla takříkajíc válečnou hru, simulace pandemií nebo chemické či biologické války. Těchto simulací udělali desítky od roku 1993 až do Události 201 v roce 2019. Pro takovou událost probíhá sofistikovaná koordinace a plánování. Stačí vám to trochu otočit a říct… pokud tuto krizi chcete vytvořit, použijete stejné techniky jako při simulaci krize. Jde o to… zdráhavě asi dospívám závěru, že nejpravděpodobněji to bylo dlouhou dobu naplánováno.

Nikdy předtím jsme neslyšeli o bezpříznakovém přenosu, což je koncept, že dokonale zdravý člověk může být pro jiného člověka představovat riziko, že na něj přenese respirační vir. To se vymyslelo asi před rokem… nikdy předtím se o tom nemluvilo. Není možné mít tělo plné respiračního viru do takové míry, kdy jste dobrý infekční zdroj, a nemít příznaky, které vidí i ostatní lidé. To není možné.

Není pravda, že lidé bez příznaků jsou velkou respirační virovou hrozbou. Kde tedy dochází k těmto infekčním kontaktům? Ne v obecném komunitním prostředí. Proč ne? Protože abyste byli infekčním rizikem, musíte být plni viru a mít příznaky, abyste virové částice ze sebe šířili. Tito lidé už mají příznaky. Vše jsme zničili na základě falešné domněnky a žádný vliv na přenos to nemělo.

Byl jsem velmi překvapen, když jsem se na jaře minulého roku dozvěděl, že řada společností přijala technologii mRNA pro výrobu vakcín. Od toho dne z toho nemám dobrý pocit. Myslím si, že musí být méně bezpečné než konvenční vakcíny. Musí být.

Skutečností je, že existují alternativní farmakologické léčby. Lidé slyšeli o hydroxychlorochinu, o kortikosteroidech jako budesonid, slyšeli o ivermektinu, antiparazitiku. Všechny tyto tři mají dobré testy kvality… přinejmenším na stejné úrovni jako vakcína. A mají podobné nebo lepší výsledky. Proč je tedy regulátoři po celém světě ignorují a odmítají se podívat na tyto léčby? Odpovědí je – pokud by to udělali, pak by nouzové schválení vakcín skončilo.

Jako objevitel léků jsem byl velmi frustrovaný, když jsem se dozvěděl, že jsou alespoň tři nebo čtyři alternativní léčby, které bych rozhodně chtěl pro sebe a moje příbuzné, pokud bych měl covid-19. Regulátoři tyto léčby buď zakázali, řekli, že nejsou vhodné, nebo je prostě zavrhli s tím, že nebudou poslouchat návrhy. Takže současná situace s vakcínami je podle mě více než nezodpovědná. I když se podíváte nejvíce pozitivně na klinický profil těchto experimentálních vakcín, myslím si, že by měly být dostupné a nabídnuty těm lidem, kteří mají jednoznačně vyšší riziko úmrtí, pokud jsou nakaženi covidem-19. A neměli bychom je dávat komukoliv jinému. Pokud jste, řekněme, v mém věku 60 let, nemám žádné existující zdravotní problémy, nebyl téměř nikdo… muž ve věku 60 let bez zdravotních problémů, kdo v Británii zemřel i s covidem za posledních 16 měsíců.

Očkujeme celou populaci Spojeného království včetně lidí mnohem mladších než já, u kterých je riziko mnohem menší. Přesto všechny vakcíny mají riziko toxicity, ať známé nebo neznámé… takže to tak či tak je nevhodná věc. Jak čas ubíhá, mám stále větší obavy. Vidíme kampaně na přesvědčení těhotných žen, které jsou ve svých 20. let, aby se nechaly očkovat. Jaké neetické monstrum by tohle chtělo udělat?!

Všichni říkají, že probíhají testy a studie s dětmi s ohledem na nemoc, kterou nikdy nedostávají. Například v Británii nebylo jediné zdravé dítě, které by tento virus chytilo a zemřelo. Ani jedno. A máme 10 milionů dětí ve věku pod 10 let. Podle vládního plánu mají být koncem roku očkovány. Jak to může dávat jakýkoliv smysl? Neexistuje pro to klinický přínos, pokud nejsou k tomuto viru náchylné. Jak pak vyvážíte známá rizika? Vždy budou známá rizika a pak věci, které ještě nechápeme.

Jsem přesvědčen, že jsme za hranicemi nezodpovědnosti tím, že tyto vakcíny nutíme lidem, kteří nemají zvýšené riziko úmrtí na virus. Nechápu žádný etický důvod, proč by to chtěli udělat, a to mě nakonec zavedlo k pohledu, že když za tím není dobrotivý důvod, tak za tím musí být neblahý důvod… a ten neblahý důvod je podle mě… což by vysvětlilo, proč všichni mají být očkovaní… je, že přinutí všechny lidi – muže, ženy, děti, nakonec kojence – do zapojení se do prvního světového identifikačního systému založeného na vakcinačním pasu.

Nejsem tedy odpůrce očkování, nejsem odpůrce těchto vakcín ve správném kontextu. Ale jsem rozhodně odpůrce toho, jak je nutí mladým a zdravým lidem, pro které ten vir není rizikem, a tudíž nesou nepříznivé důsledky… malé či velké… a to nikdy předtím v civilizované společnosti nebylo podporováno. Takové nucení a přesvědčování… A na tom se nechci podílet.

Nevíme, co se stane. Tento experiment ještě není u konce.

Není děsivé, že politici nám neustále říkají o variantách, a jak musíme uzavřít hranice a přestat se pohybovat po světě? A nebojte se, farmaceutický průmysl vyrobí modifikované vakcíny, které budou účinné na tyto nové varianty. Nedávno jsem slyšel, že farmaceutické společnost ve skutečnosti vyrábí posilující dávky vakcín proti variantám. Pokud mám pravdu, a jsem si jistý, že mám, tohle je moje silná stránka… imunologie… co jsem právě řekl, je naprosto pravda. Ty varianty jsou originálu velmi podobné… není tedy pravděpodobné, ale je nemožné, že byste potřebovali nové vakcíny.

Přesto se vám říká, že jsou nezbytné, říká se vám, že se vyrábí. Jsem poněkud vyděšen, protože mám tuto otevřenou otázku. Co k sakru je v těch vakcínách proti variantám? Jak jsem říkal, světoví regulátoři řekli, že jsou podobné vakcínám, které se už používají. Ale zapomněli nám říct, že jsou stejně jen nouzově schválené. Ale regulátoři říkají, že nepotřebují klinické testování bezpečnosti těchto vakcín proti variantám. Když tedy zkombinujete to, co jsem říkal o vakcinačních pasech, a jak budete moct něco dělat nebo nedělat, jak řekne algoritmus. Když to zkombinujete s příležitostí říct, abyste si šli vzít vakcínu proti variantám, a farmaceutický průmysl může udělat cokoliv, co chce, dát to do lahvičky a vám to píchnou.

Pokud by někdo chtěl vytvořit situaci, kdy by šlo dosáhnout masové depopulace, tohle by nejspíše byl dokonalý způsob, jak to udělat. Stačí pravidelně posilovat strach, možná se objeví nový virus, a média neustále šíří strach… a řekli by vám, ať se jdete očkovat, tak byste šli a nic byste netušili, pokud byste nepřemýšleli… Ale pokud o tři měsíce, šest měsíců nebo rok později… ať v té messenger RNA nebo těch posilujících dávkách cokoliv… se aktivuje navržený účinek, který vás možná udělá nemocným nebo vás zabije.

Odmítání zodpovědnosti…. dlouhodobý lidský boj proti hrozným patogenům… bohužel všichni tito lidé umřeli… To odmítání odpovědnosti pochází z médií, potlačování lidí jako já s alternativními názory. Vyrábění podvodných a nepotřebných produktů a pak zavedení vakcinačního pasu, který vás přiměje se nechat očkovat. Je to doslova noční můra, že? To, co jsem popsal, se v podstatě děje. Není to můj zločin, pokud se mýlím… a když někdo řekne: V tomto se pan Yeadon mýlil. Prosím, řekněte to… napište. Budu pak spát lépe. Vyzýval jsem k tomu lidi písemně, na podcastech a v rozhovorech, a ani jeden člověk nepřišel s jediným návrhem, proč by to, co se děje, mohlo být nějak dobrotivé. Je to velmi děsivé.

Pokud nepatříte do skupiny lidí se zvýšeným rizikem úmrtí v případě nákazy, prosím, nenechávejte se očkovat. Nejsem odpůrce očkování, jsem zastánce bezpečných léčiv. Neberte si ji, protože nemáte zvýšené riziko, které je třeba snížit. Bylo by to jako dát 20letému člověku vakcínu proti chřipce. Nejspíše by si ji nevzal, protože by řekl: Nejsem v ohrožené skupině, proč mi ji sakra nabízíte?

Pokud je vám 20 let, riziko, že zemřete na chřipku, je velmi nízké, ale je vyšší, než že umřete na covid-19. Vážně je. Výpočty dr. Ioannidise tohle ukazují. Pokud je vám pod 70 nebo 60 let, je vyšší riziko, že zemřete na chřipku než covid-19.

Takže to jsou dvě věci… jednou je, pokud vás virus neohrožuje, pokud vás vážně neohrožuje jako u starých a už nemocných lidí, neberte si tuto vakcínu. Pokud se rozhodnete si ji nevzít, a dostatek vás, vašich vrstevníků, přátel a kolegů si ji nevezme, nemohou zavést systém vakcinačního pasu. Můžete mít dobrou šanci v Severní Americe, protože si myslím, že máte zpoždění co se týče proočkovanosti země. Ve Spojeném království jsme už prohráli. Už jsme kolem 60% proočkovanosti dospělých.

Možná je to víc než kdokoliv jiný. Je to nejvíce proočkovaná vyspělá země. A budeme první, kteří půjdou ke dnu… a já se budu stěhovat, protože to bude temné. První věc je… nenechte se přesvědčit lichotkami, nenechte se ovlivnit, abyste si vzali tyto zatracené vakcíny. Pokud vás to onemocnění neohrožuje, proč byste si ji proboha chtěli brát? I kdyby byly naprosto bezpečné, ale to nejsou. Další věcí je, co nejvíc veďte kampaně proti vakcinačním pasům. Podívejte se… pokud jste byl zranitelný člověk, nabídli vám vakcínu, vy ji přijal a měli jste dobrou zkušenost, jste nyní imunní, jste chráněný.

Nepotřebujete znát imunitní status kohokoliv jiného. Hádejte, kdo chce zavést vakcinační pasy? Jsou to lidé, co vás přesvědčují, ať se očkujete. Jsou to lidé, kteří nás chtějí ovládat. Nepotřebujete ho, nebudete z něj mít prospěch, jen váš život udělá nad míru omezený. Veďte kampaně proti němu, nenechte se očkovat, pokud nejste velmi zranitelní vůči viru. A přesouvejte se do zemí, kde jsou pomalí v očkování. To je můj plán… musím odejít. Nenechám se očkovat. A podle mě to bude trvat mnohem déle…

Zdroj: Dr. Yeadon – O nebezpečí genových vakcín proti covidu & účelu covid krize

Publikujeme bez výslovného svolení autora, v dobré víře i úmyslu rozšířit myšlenky a názory, se kterými se web Nespokojený ztotožňuje.

Vakcíny jsou riziko a testy bezcenné, varuje bývalý viceprezident Pfizeru Michael Yeadon.