Jsou lidé očkovaní proti COVID-19 hrozbou pro společnost?

Segregace na očkované a neočkované proti covidu už začala. Ať chcete nebo ne, budete si muset zvolit svou stranu barikády. Nutnost (rozuměj povinnost) očkování je nám předkládaná jako dogma a narativ, o kterém není přípustná diskuse nebo pochybnost.

Ministerstvo onemocnění COVID-19 na svém webu hrdinně tepe do všech konspirací, které se přitom téměř v reálném čase stávají ověřitelnými pravdami. Masmédia jako hlásné trouby establishmentu neznají už rok prakticky nic jiného než covid, a v každodenní dávce strachu a hrůzy vyhlížejí jako jediné řešení „pandemie“ spásnou vakcínu. Naprosto ignorují lidský imunitní systém, který už si vytvořil protilátky proti koronaviru. Mainstream se svými vědci neuznává protilátky, které si sami vytvoříme, jako by nebyly vůbec k ničemu.

O co v očkování proti COVID-19 vlastně jde, dobře ukazuje následující video televize CNN. V něm si rozhořčená aktivistka ztěžuje, že díky rozvolňování v jednotlivých státech USA (přibližně třetina států nedodržuje žádné povinné restrikce ohledně covidu) nebude možné lidem vnutit vakcínu. Protože nezískají žádné další výhody svobodného života. Když společnost funguje bez omezení, těžko někoho motivujete pro vakcínu. Argumentem není zdraví, jen čerpání „výhod“, které nám ještě před rokem přišly naprosto běžné a samozřejmé.

Jak je to ale ve skutečnosti s očkovanými? Blatný už se pokoušel fabulovat, že očkovaný proti covidu nemůže být dál infenkční a nakazit se. Opak je ve skutečnosti pravdou. Vakcína chrání je před těžkým průběhem onemocnění covid (neskončíte na JIPce), jinak nezaručuje vůbec nic. A to včetně nežádoucích účinků, které se budou u experimentálních vakcín teprve vyhodnocovat, a výrobci vakcín byli pro jistotu zbaveni jakékoliv odpovědnosti už předem. Zajímavá paralela pro současného bosse lékařských odborů Kubka se nabízí v jeho vyjádření z roku 2009 ohledně „pandemie“ prasečí chřipky:

„Firma, která má vakcínu dodat, si smluvně zajistila, že neponese žádnou odpovědnost za nežádoucí účinky vakcíny. To je naprosto nepochopitelné. Divím se, že stát mohl takovou smlouvu podepsat,“ řekl Kubek. „Kdyby si firma byla naprosto jista, že vakcína je bezpečná, tak proč by si něco takového smluvně zajišťovala. Nechceme být pokusnými králíky.“

Ten samý člověk dnes tvrdí, že nic než očkování nás do normálu nevrátí. Přitom instituce, farmaceutické firmy a dokonce i konkrétní lidé, kteří nám v roce 2009 tvrdili, jak jsou vakcíny proti prasečí chřipce bezpečné, prověřené a nutné, jsou i dnes podepsaní pod „dobrovolným“ očkováním proti COVID-19. Vakcína Pandemrix v roce 2009 způsobila narkolepsii a kataplexii u tisíců lidí v Evropě včetně dětí. Schválily jí bez výhrad ty samé instituce, které nám dnes doporučují vakcíny proti covidu. Podobnost současné situace s rokem 2009 je samozřejmě čistě náhodná:

Něco málo o historii bezpečných vakcín najdete i v dokumentu České televize Utajená data o očkování z roku 2015. To ještě nebyla „pandemie“ koronaviru a vyšší zájmy, takže i veřejnoprávní televize celkem fungovala.

Tehdejší komentář:
Když se nedávno provalil podvod s falšováním dat uvnitř CDC, což je americký Úřad pro prevenci a kontrolu nemocí, naše média mlčela. Nereagovalo ministerstvo zdravotnictví ani hlavní hygienik. Jde přitom o vážný případ, neboť zamlčená fakta naznačují, že některé vakcíny mohou způsobovat poruchy centrálního nervového systému a následně těžká onemocnění. Ukázalo se totiž, že vědci ze CDC řadu let tajili data prokazující zvýšené riziko autismu u chlapců očkovaných v raném věku vakcínou MMR. A protože trh je globální, týká se to přirozeně i nás.

(P.S. našli jste ve videu Prymulu?)

Kromě zdravotních rizik pro vás i vaše budoucí potomky očkováním proti COVID-19 nezískáváte ani bezinfekčnost pro své okolí, ani imunitu proti onemocnění. K úspěchu covid vakcíny a doporučení elit (sic!) pro její použití stačí skutečnost, že by se vám měl vyhnout těžký průběh onemocnění. Žádná ochrana před nemocí samotnou, žádná ochrana před šířením nemoci. Přesto úspěšně vzniká kult covid pasu, kdy budou očkovaným přiznaná privilegia, která nemají žádná opodstatnění.

Právě očkovaní lidé jsou pro společnost nejnebezpečnější a s největší pravděpodobností nákazy ostatních novými kmeny, které již vykazují odolnost vůči stávajícím vakcínám. Jinými slovy, vakcíny již jsou do značné míry zastaralé. Očkovaní lidé jsou nebezpeční a přitom budou mít plánovaně přístup do společnosti. V nevědomosti tak tito ochotní dobrovolníci pomáhají provádět největší experiment (podle některých největší zločin proti lidskosti) jaký si lze představit. Lidské bytosti fungují jako laboratorní pokusná zvířata.

Před očkováním proti COVID-19 překvapivě varují experti na očkování i lidé z managementu samotných výrobců vakcín Na zbytečnost a nebezpečí rizika očkování pro ty, kteří prodělali covid, marně upozorňují odborníci.

„Aby vakcína byla lepší než přirozená pandemie, musela by urychlit kolektivní imunitu. Je to však přesně naopak, co vidíme právě teď: vakcíny nejsou schopny zabránit šíření viru u příjemců vakcín vystavených nově se objevujícím vysoce infekčním kmenům. To zabrání rozvoji kolektivní imunity.

Proč je pravděpodobné, že vakcíny Covid-19 zvýší virovou infekčnost? Je to proto, že se jedná o profylaktické (preventivní) vakcíny – určené k budování imunity jedinců dříve, než jsou vystaveni patogenu / viru. Nejsou vůbec vhodné pro administraci lidem během pandemie, protože pravděpodobnost, že příjemce vakcíny bude cílem útoku, zatímco ještě není obdařen plnohodnotnou imunitní odpovědí, se zvyšuje s rostoucím infekčním tlakem.

Hromadné očkování nyní stále více mění příjemce vakcín v bezpříznakové roznašeče. Později přenášejí vysoce infekční virus na nechráněné nebo dosud neinfikované subjekty. To je pravý opak toho, co měly vakcíny dělat. Ve skutečnosti nyní panuje obecná shoda, že vakcíny skutečně nevytvoří kolektivní imunitu. Kromě toho také nedokážou eliminovat stále rostoucí počet vysoce infekčních kmenů, protože vakcínové protilátky již neodpovídají variantnímu spike proteinu cirkulujících kmenů, zatímco stále brání vazbě přirozených protilátek na virus.“

Geert Vanden Bossche, PhD, DMV

Až přijde další vlna úmrtí, média budou samozřejmě čím dál víc obviňovat neočkované, i když neočkovaným nebude umožněno chodit téměř nikam. Jsou to očkovaní, kdo zabijí sebe i ostatní. Vakcíny budou zastaralé už v tomto roce. Výrobci vakcín naplňují svůj plán vydělávat na každoročních dávkách koronavirových vakcín, protože rozvoj mutací a kmenů podporuje nekonečný byznys. Jejich vznik ale pravděpodobně urychlila právě původní vakcína. Celý svět nyní slouží vakcinačnímu průmyslu jako továrna na nové kmeny covidu.

Moderní „věda“ si přeje, abyste uvěřili, že nemáte vůbec žádný imunitní systém a že vaše tělo musí dostat mRNA vakcínu, aby fungovalo. Jedná se o obrovskou, nebezpečnou lež a opakují ji téměř všechny sdělovací prostředky, lékařské časopisy a lékařské „autority“ po celém světě. Pouze vrozený lidský imunitní systém se dokáže vypořádat s rychlými mutacemi. Toho není možné docílit tím, že budeme deset a více měsíců čekat na další přeočkování. Každý člověk, který byl naočkován, je chodící továrnou na biologickou zbraň, produkuje nové kmeny viru a roznáší je mezi ostatní lidi za pomoci očkovacích pasů. Lockdowny, karantény a nošení roušek by měly být povinné jen pro ty očkované. Jsou hrozbou pro společnost.

Doktorka Louise Lagendijk z Holandska v krátkosti vysvětluje, jak se chová mRNA vakcína:

Zdroje:
Situation Update, Mar 26: Vaccinated people are walking biological time bombs and a THREAT to society
Racionální, nekonspirační důvody, proč odmítnout vakcínu na nCOV-19
Očkovaní lidé jsou biologickou časovanou bombou a jsou hrozbou pro společnost

Zastavte očkování proti COVID-19, vyzývá odborník na vakcíny.

Vakcíny proti covidu jsou lékařský experiment na populaci planety.

Očkování proti COVID-19? Vyjádření předních českých odborníků.

Racionální důvody k odmítnutí vakcíny proti COVID-19.

Vakcíny jsou riziko a testy bezcenné, varuje bývalý viceprezident Pfizeru Michael Yeadon.