Koronavirus je tak smrtelný, že si musíte udělat test, abyste zjistili, jestli ho vůbec máte.

Dr. Ben Tapper

Dr. Ben Tapper

Americký rodinný lékař Dr. Ben Tapper ve svých vystoupeních upozorňuje na absurditu opatření proti koronaviru. Porovnává situaci s dalšími nemocemi, na které se umírá v mnohem větších počtech bez podobných restrikcí. Varuje před nebezpečím vakcinace, která může být i povinná. Další kamínek do skládačky zdravého rozumu, kterého se od mainstreamu nedočkáte.

Představte si tak smrtelný virus, že si musíte udělat test, abyste zjistili, jestli ho máte. Tato čísla zakládáte na pozitivních případech, a ne na hospitalizacích nebo úmrtích.
„Čísla jsou nafouknutá falešně pozitivními testy a nekonečným strašením mainstreamovými médii.“
„Přijde mi otřesné si představit, jak snadno se tohle nařízení nosit roušky může změnit na nařízení nechat se očkovat.“

Více lidí tento rok zemřelo na sebevraždu než na koronavirus. Národní linka důvěry o duševních poruchách zaznamenala 65% nárůst telefonátů od tohoto března. Jinými slovy, drtivá většina zdravotních, emočních, fyzických, psychických a finančních potíží, kterým občané čelí, nejsou způsobeny covidem-19, ale pokračujícími katastrofickými nařízeními, omezeními, které zavádí nezodpovědné, iracionální vlády. Od kdy je vaší prací, schvalovat zdravotní zákony? Historie nás učí, že když vláda odebere určitou svobodu, nevrací ji volně zpátky.“

Podívejte se na videa a posuďte sami.

Zdroj: Dr. Tapper – Tato pandemie je duchovní a psychologickou válkou proti lidem