Jak vypadá krev a tkáň covid očkovaných pod mikroskopem? Poškození po injekcích.

Tisková konference z patologické laboratoře v Reutlingenu vzbudila velký rozruch. Zkušení němečtí lékaři v ní rozebírali své zkušenosti s rozbory tkáně mrtvých na covid vakcíny. Snažili se odpovědět na otázky, jestli mají vakcíny skutečně relevantní vedlejší účinky včetně úmrtí, a jaké jsou možné neuváděné složky ve vakcínách proti covid-19.

V reakci na tyto a další podobné informace vznikla i u nás iniciativa lékařů, kteří se chtěli na vlastní oči přesvědčit, jestli jsou uváděné údaje pravdivé. Dosavadní závěry shrnuje následující rozhovor, ve kterém pro rádio Bohemia promluvili MUDr. Monika Waksmundská a Radek Pech:

V první části německé konference patologů uslyšíme o tom, jaký vliv mělo covid očkování na tkáň zemřelých. Mezi 10 zemřelými tito odborníci zaznamenali i věci, které doposud za svou kariéru neviděli. Uvidíme obrázky z mikroskopů a odborné vysvětlení, co to vše znamená. Ve druhé části, která brzy vyjde, pak uslyšíme více o analýze obsahu covid očkování.

Srdečně vás zdravím na tiskové konferenci z patologické laboratoře v Reutlingenu. Jmenuji se Ute Langerová, jsem lékařka a chirurg. Dnes se tu zabýváme dvěma ožehavými tématy v souvislosti s vakcínami proti Covidu-19. První tematický okruh tvoří: Mají vakcíny skutečně relevantní vedlejší účinky včetně úmrtí? Druhý okruh témat se zabývá možnými neuváděnými složkami ve vakcínách proti Covidu-19. Máme tu tři vynikající profesory, kteří se tím dostatečně a intenzivně zaobírali. Nejprve bych představila pana profesora dr. Arneho Burkhardta, našeho hostitele…

V druhé části německé konference patologů a lékařů se podíváme na snímky z analýz covid injekcí pod mikroskopem. Uslyšíme svědectví zástupce skupiny, která prováděla tyto analýzy, a k tomu osobní svědectví chirurga a dalších lékařů týkající se poškození způsobené covid injekcemi.

Dobrý večer všem, nyní jdeme do druhého kola napínavého tématu o očkování a rizikům očkování a vedlejším účinkům. Nejprve chci panu profesoru Burkhardtovi ještě jednou poděkovat, že jsme vás mohli sledovat a obdrželi zásadní informace, jak důležitá patologie je, kolik se z ní můžeme naučit, abychom se vyhnuli rizikům očkování a předešli možným úmrtím. Na palubě v druhém poločase je Viviane Fischerová z Korona komise. Je to advokátka, která je většině, myslím, známá. Po jeji levici máme jejího kolegu Holgera Fischera, také advokáta, který se dnes bude zabývat tématem, co může být ve vakcínách, co tam nepatří a samozřejmě také osvětlí otázku, v jakém rozsahu může z těchto látek vyplývat ohrožení. Po jeho levici máme paní doktorku Ute Langerovou. Je chirurg. Také viděla krevní vzorky a bude je komentovat…

Oficiální prezentace z tiskové konference:
ke stažení zde

Tod_nach_COVID-19-Impfung_www_pathologie-konferenz_de

 

Zdroje:
Konference patologů: Negativní vliv covid očkování na lidskou tkáň (část 1/2)
Konference patologů a lékařů: Analýza covid injekcí a jejich obsahu (část 2/2)