Delta mutace v Británii: Mediální strašák s násobně větším rizikem pro očkované.

Lidé očkovaní dvěma dávkami proti covidu mají větší riziko úmrtí než neočkovaní. Taková je současná realita ve Velké Británii potvrzená vládní statistikou. Z celkového počtu covidových případů s DELTA mutací (dříve indická) více umírá více těch, kteří v sobě mají vakcínu. S dvěma dávkami v těle jsou čísla ještě neúprosnější. Přestože byl počet nálezů DELTA mutace u neočkovaných asi dvojnásobný, v počtu úmrtí byl jejich počet výrazně nižší než u očkovaných.

Neobstojí ani oficiální vyjádření článku Guardianu, který v podstatě říká, že protože spousta lidí v Británii už byla očkovaná, tak samozřejmě statisticky většina zemřelých budou očkovaní. Nějak se zapomnělo na údajnou ochranu „vakcíny“ před těžkým průběhem a před úmrtím. Navíc data mluví jinou řečí:
Ze 7 tisíc nakažených, kteří měli dvě dávky očkování, bylo 50 úmrtí na infekci DELTA.
Z celkem 54 tisíc neočkovaných s variantou DELTA bylo 44 úmrtí.

„Může to znít znepokojivě, že většina lidí, kteří v Anglii umírají teď s dominantní mutací Delta, byli očkováni. Znamená to, že vakcíny nejsou efektivní? Ani zdaleka. To očekáváme od efektivní, ale nedokonalé vakcíny. Rizikový profil se liší hodně podle věku a toho, jakým způsobem byly vakcíny zavedeny.” The Guardian

Tabulka znázorňuje případy s DELTA mutací, na konci prvního řádku jsou zobrazení neočkovaní (53.822), před nimi lidé pod dvou vakcínách (7.235).

Počty pacientů s DELTA mutací ve Velké Británii,

Počty pacientů s DELTA mutací ve Velké Británii,

Osmkrát větší riziko smrti pro očkované dvěma dávkami než pro neočkované.

Počet mrtvých u neočkovaných je 44, u očkovaných dvěma dávkami 50. Procentuálně to znamená po neočkované 0,08%, zatímco pro očkované dvěma dávkami 0,69%. Pro očkované proti covidu je tedy u DELTA mutace mnohem větší riziko, že při onemocnění to pro ně skončí fatálně.

Počet mrtvých s covidem.

Počet mrtvých s covidem.

Zní to možná neuvěřitelně, zdrojem jsou ale oficiální data britské vlády. Na Slovensku něco podobného přiznal i hlavní strůjce boje s koronavirem Krčméry:

Delta mutace nemá žádný vliv na počet hospitalizovaných v nemocnicích.

DELTA mutace, nebo-li indická mutace koronaviru, je nejnovějším strašákem covidové mafie. Na následujícím videu a grafech jsou zobrazená a vysvětlená data z Public Health England, kde je vidět narůstající podíl DELTA mutace (fialová barva), která aktuálně tvoří asi 90% všech nových koronavirových případů ve Velké Británii. Přesto ale nemá žádný dopad na počet hospitalizací v nemocnicích.

 

Podíl jednotlivých mutací na případech s koronavirem.

Podíl jednotlivých mutací na případech s koronavirem.

 

Počet hospitalizovaných pacientů ve Velké Británii.

Počet hospitalizovaných pacientů ve Velké Británii.

 

Souvislost mutací koronaviru s hospitalizacemi v nemocnici.

Souvislost mutací koronaviru s hospitalizacemi v nemocnici.

 

Zdroje:
Ti po dvou dávkách očkování mají větší šanci na úmrtí než neočkovaní – nová data od britské vlády
Delta neboli indická mutace: Nebezpečný zabiják nebo spíše politický strašák? Teď máme důkaz.
DOUBLE JABBED More Likely To DIE, MSM DECEPTION / Hugo Talks #lockdown
Delta or Indian Variant – Real World Impact? We Now have the DATA!