Covidový fašismus a „dobrovolné“ očkování v praxi. Jak můžete věřit těm lhářům?

Covidová agitka v posledních dnech nabírá na síle. A už se ani nesnaží hrát si na právní stát. S většinou naočkovaných v zádech pěkně utahuje šrouby pro vyčleněné. Po zákazu návštěvy restaurací neočkovaným bez testu se od pondělí 22.11. znovu mění covidovým fašismem vyhlášené podmínky pro novodobé Židy. Bez injekce v žíle vám nebude stačit ani negativní test, natož že byste si vyrazili do společnosti jen tak. Zdravotní totalitu nezajímá reálný stav věcí, plní úkoly podle předem daného zadání.

Ve své podstatě se proti všem šílenostem dnešních dní obtížně hledají racionální argumenty do diskuse. Předkládaný narativ je záměrně tak absurdní, protiprávní a vymykající se zdravému rozumu, že oponenturou k takovým nesmyslům se vlastně dostáváte na stejnou úroveň. „Jestliže se člověk hádá s blbcem víc, jak půl minuty, hádají se už dva blbci.“ (Jan Werich)

Přesto není možné zavírat oči, couvat, nebo se vyhýbat konfrontaci. Rezignace není východiskem, jen plánovaně očekávaným stavem a toužebným přáním psychopatů u moci.

Kdy to vlastně všechno začalo? Jak jsme se dostali do situace, kdy pár vyvolených psychopatů a jen jimi vybraných poradců rozhoduje o životě nás všech? Pamětníci komunismu a nacismu, by dokázali odpovědět mnohem lépe. Pro nás ostatní to byla většinou filozofická otázka při čtení knih a sledování dokumentárních filmů: „Jak něco takového mohli lidé dopustit?“. V rámci současného covidového experimentu máme možnost na vlastní kůži pochopit a zároveň s úžasem sledovat, jakou moc má strach a propaganda.

„Očkování je dobrovolné. Nikdo nebude handicapovat někoho, kdo se nebude chtít očkovat.“
Andrej Babiš, premiér České republiky, 5.1.2021

Pro začátek zkusíme z covidové agendy něco průhledně jednoduchého. „Očkování proti covidu je dobrovolné, nikdo nebude handicapovat někoho, kdo se nebude chtít očkovat„, prohlásil 5.1.2021 premiér České republiky Andrej Babiš. Ten samý člověk se nedlouho předtím vysmíval všem oponentům v Parlamentu, jak mohou věřit dezinformacím o povinném očkování a o zavádění covidových pasů.

Na videu je záznam Babiše od 39 min, stojí za to sledovat celé:

Těžko říct, jestli máme tak krátkou paměť, nebo je to většině jedno. Skutečností ale je, že se slovenský estébák s instalovanou figurkou zpěváka Kena po boku nezdráhá v roli odstupujícího premiéra víc přitlačit na neočkované. Podle Alenky von Bankrot je totiž neočkovaným nutné znepříjemnit život, a mělo by to být ještě tvrdší. Zkuste u toho nezapomenout, že jsou to volení zástupci lidu, kteří mají jen po vymezený čas svěřenou pravomoc rozhodovat pro vaše dobro a ve vašem zájmu.

Ještě než si úplně přestaneme hrát na demokracii, máme ve vymezeném čase možnost využít služeb nezávislé justice. Ta si v covidovém fašismu našla zajímavou pozici, kdy soudy sice velkou část přijatých opatření zpětně zruší, ale obvykle až ve chvíli, kdy už je platné nové vládní opatření. Samozřejmě na stejném protiprávním základu, to ale soudům zřejmě nevadí, protože se ani nesnaží zabránit nepřetržitému zneužívání moci dopředu preventivně.

Pro vyhlášení epidemie v České republice je stanovený limit 1.600 klinicky nemocných na 100.000 obyvatel za posledních sedm dnů. To je 16.000 na jeden milion a 160.000 nemocných na celou republiku. K takovému číslu jsme se za celou dobu koronaviru ani nepřiblížili, a to porovnáváme pozitivně testované se skutečně nemocnými. Ani jedna hygienická stanice v roce 2020 nebo 2021 nevyhlásila epidemii. Nemohla, protože jí to neumožňuje zákon a stanovený epidemický práh. Přesto to nezabránilo politikům vyhlašovat nouzové stavy, nezákonně omezovat, zavírat školy, likvidovat obchody a služby. Snad si příští generace bude schopná poradit lépe se zhodnocením a vyvozením důsledků, protože nám se to (zatím) moc nedaří.

Zatímco programově sílí diskriminace neočkovaných, světoví lídři názorně ukazují, jak hrozně nebezpečná je nemoc covid-19, a jak velký si musíme dávat pozor, především v uzavřených prostorech. Je nezbytně nutné dodržovat nošení roušek (u nás jako v jedné z mála zemí na světě respirátor) a samozřejmě udržovat dostatečné rozestupy. Alespoň před kamerami. A vám to nevadí, nechat ze sebe dělat stále hlupáky?

Podobný dvojí metr dobře známe i od nás, proslul tím například exministr zdravotnictví plukovník Prymula. V rámci covidové mafie mu to neubralo na důvěryhodnosti, stal se poradcem prezidenta a má trvale zajištěný prostor v médiích. Co na tom, že podobně jako další provládní odborníci na covidu slušně vydělává. I díky tomu se zpěvák Ken po neskutečném kolotoči stal podruhé v jednom roce opět ministrem. Zřejmě pro jeho zjevné odborné schopnosti. Protože po roce s covidem přece už i Bureš musel pochopit, že to není až taková prdel pro superstar. Ale třeba se mu líbilo předchozí vyjádření Adama Vojtěcha ze srpna 2020, kdy v pozici ministra zdravotnictví označil covid za běžné respirační onemocnění jako každé jiné. kterému bychom neměli dávat mediální pozornost.

V rámci rozlezlého covidového teroru už jsme tak daleko, že nebude snadná cesta oficiálního odporu, ale bude to na každém z nás. Už se nebude stačit bránit jen nošení roušek, nebo diskriminaci v obchodech a restauracích, od příštího týdne najede covidový fašismus na další level. A i ten bude jen dočasný. Žádná další žaloba v tom nic extra neudělá, a ani nemůže, stejně jako ty předchozí. V sousedním Rakousku už oznámili povinné očkování proti covidu od února 2022. Ještě nedávno i našimi politiky vyloučená věc a konspirační teorie. A zítra?

Když se lži a nepravdy smetou na jednu hromádku:

 

 

Segregace neočkovaných pokračuje! Už jsou připravené lágry pro neposlušné?