Riziko úmrtí na vakcínu proti covid-19 a riziko úmrtí s covidem je aktuálně úplně stejné.

Covidová statistika se opět začíná roztáčet na plné obrátky. Na záměnu pozitivně testovaných za nemocné a infekční už jsme si zřejmě bohužel zvykli, přitom právě testy vytvářejí plandemii. Nikdo nezveřejňuje, s jakými počty cyklů se momentálně v ČR testuje nevhodnými PCR testy. I když víme, že jejich vysoký počet najde u každého cokoliv, tedy i koronavirus. Nárůsty pozitivních si tak uděláte snadno, stačí jen zvýšit citlivost testů. Testují se samozřejmě jen neočkovaní, protože očkování jsou dále infekční s vysokou virovou náloží jako ideální superpřenašeči. Hraje se s námi hodně nechutná hra, tak to pojďme zkusit taky. Jak vypadají čísla za poslední měsíce? Jak si aktuálně stojí následky vakcín v porovnání s následky covidu? Za poslední měsíc je počet úmrtí s covidem a počet úmrtí na vakcíny proti covid-19 procentuálně naprosto stejný, potvrzují oficiální data MZČR a SÚKL.

Evidované počty úmrtí s covid-19 v České republice:

Počet úmrtí s covidem červenec 2021: 14
Počet úmrtí s covidem srpen 2021: 27
Počet úmrtí s covidem září 2021: 6
(do 9.9.2021)

Po celou tuto dobu (červenec 2021 až 9.9.2021) nebylo v nemocnicích nikdy víc než 20 vážných případů s covidem, obvyklý denní počet byl hluboko pod patnáct pacientů. Zjednodušeně tedy 1-2 pacienti na jeden kraj.

Zdroj pro ověření: COVID‑19: Přehled aktuální situace v ČR

Evidované počty nahlášených případů úmrtí na vakcínu proti covid-19:

Zatímco počty covidových případů je možné dohledat i zpětně, u nahlášených podezření na nežádoucí následky po vakcínách proti covid-19 to možné není. Jak potvrdilo v odpovědi Tiskové a informační oddělení Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL), není možné získat starší průběžná data, která se aktualizují vždy po 14-ti dnech: „SÚKL zveřejňuje vždy aktualizované údaje, které nahrazují předchozí již neplatné, protože pouze aktuální údaje v daný čas jsou relevantní.“

V praxi to znamená, že když si chcete třeba za nějaký časový úsek porovnat počty úmrtí s covidem s nahlášenými počty úmrtí po vakcínách, nemáte šanci. Pokud si statistiku průběžně nesleduje sami. Je ale možné využít údaje, které byly zveřejněny v médiích k některým datům. 29. července 2021 bylo na webu CNN Prima News uvedených 7095 podezření na nežádoucí účinky a 94 podezření na úmrtí po očkování.

V posledních zveřejněných číslech od SÚKL ze dne 7.9.2021 bylo hlášeno 8161 podezření na nežádoucí účinky a 112 podezření na úmrtí po očkování. Od 29. července tedy narostly počty nežádoucích účinků o 1066 a počty úmrtí o 18. Necháme teď stranou fakt, že podobné systémy hlášení následků po vakcínách dokáží zachytit jen menší část skutečných případů, u amerického VAERS se například podle dlouhodobých odhadů pohybuje počet nahlášených případů od 1% maximálně do 10%.

Známe tedy počet úmrtí po vakcínách proti covid-19 od 29.7.2021 do 7.9.2021: 18
Počet úmrtí s covidem podle MZČZ za stejné období od 29.7.2021 do 7.9.2021: 34

Zdroj pro ověření: Přehled: Nahlášená podezření na nežádoucí účinky po vakcínách proti covid-19

Počet úmrtí s covidem a počet úmrtí na vakcínu proti covid-19 je poměrově úplně stejný.

Tato čísla by měla být sama o sobě důvodem k zamyšlení o benefitu covidových injekcí, které by vedlo za normální situace k okamžitému zastavení očkování a přezkoumání jejich bezpečnosti. Bez ohledu na více než tisíc dalších nahlášených nežádoucích účinků.

Protože masmédia denně účelově manipulují s čísly, zkusme to také. Počet úmrtí s covid-19 je z celkového počtu obyvatel ČR (cca 10,5 miliónu), počet úmrtí na vakcínu je z počtu očkovaných, který byl k 7.9.2021 cca 5,6 miliónu.

Procentuálně je tedy počet úmrtí s covidem od 29. července 2021 do 7. září 2021: 0,00032%,
poměr úmrtí na vakcínu proti covid-19 je za toto období naprosto stejný: 0,00032%
.

Odvaha „odborníků“ doporučovat vakcinaci, a to i dětem nebo těhotným, je v takové situaci opravdu těžko pochopitelná.

Časový rozsah byl zvolený na základě dohledatelných údajů o nahlášených následcích po vakcíně proti covid-19.

Disclaimer
Uvědomujeme si všechny nedostatky zveřejněných výstupů, které vychází z oficiální statistiky. Když můžeme být dennodenně strašeni počty „nakažených“, mrazáky v ulicích, následky pro děti po covidu, umíráním neočkovaných v nemocnicích, když můžeme mít rok a půl pandemii, která nemá ani parametry chřipkové epidemie, když máme dodržovat nezákonná vládní nařízení rušená jedno po druhém rozhodnutím soudů, když nám jsou v mediální masáži nabízené vakcíny jako jediné východisko, když se jejich výrobce může vzdát odpovědnosti a přesto má smluvně zaručený zisk, když se konspirace stávají realitou v řádu dnů a týdnů, když je společnost segregována vakcinačním apartheidem a jsou nám neustále oklešťována Ústavou a Listinou zaručená práva, nezbývá už moc prostoru pro standardní diskusi. Je čas bránit se stejnými zbraněmi. Článek slouží jako malá ukázka toho, jak jdou použít čísla, a že je nejvyšší čas, přestat se dívat pouze jedním směrem. Tečka.