Výzva všem epidemiologům, lékařům a odborníkům. Ještě pořád je čas to změnit…

Příliš mnoho lidí prokouklo tuto past v podobě vakcinace. Příliš mnoho lidí vidí, že není funkční a že jde jen o to nás očkovat dokola a dokola. Příliš mnoho lidí je znepokojeno silnými nežádoucími účinky a to ještě nic nevíme o těch středně a dlouhodobých. Příliš mnoho lidí si všimlo cenzury těch, kteří mají oprávněné obavy. Již příliš mnoho lidí odmítá tento experiment na lidech a zvláště pak na tom nejcennějším, co máme, na našich dětech.

Povím vám, co se stane, až celá vakcinační propaganda padne, a skončí na smetišti dějin. Doba po ní se stane noční můrou pro všechny, kteří se aktivně podílejí na tomto očkovacím experimentu a celém covidismu. A proto, jestli znáte kohokoliv, kdo se aktivně účastní tohoto poškození lidstva, jako jsou například někteří vakcinologové, imunologové, hygienici, ale i medici, kteří očkují bez jakékoliv starosti o zdravotní stav člověka, měli byste je zavčasu upozornit, že jestli v tom budou dále pokračovat, ponesou za své činy plnou odpovědnost.

Pane Prymulo, Dufku, Smejkale, paní Rážová, Tachezy, Svrčinová, pane Kubku, Hořejší, Kulveite, Maďare, Flégře,,, uvědomujete si, že politici se schovávají za vaše doporučení? Vy jste totiž ti, kteří nesou odpovědnost. Nenechte se politiky tlačit a manipulovat. Až tento narativ padne, oni vás v tom nechají úplně samotné. Oni ukážou prstem na vás. To vy budete stát před soudem, ne oni. Uvědomujete si to? Nezapomeňte už tento podzim. Nechtějte, aby se stal vaší noční můrou. Rozhodněte se správně. Ještě pořád je čas to změnit…

 

 

NENAHRADITELNÍ mají pandemickou strategii pro ZBYTEČNÉ a NAHRADITELNÉ.