Vakcíny nefungují pro zastavení covidu. Vysoké počty infikovaných jsou u očkovaných.

MUDr. Igor Bukovský, PhD.

MUDr. Igor Bukovský, PhD.

Každý, kdo si myslí, že očkováním se zbavíme viru, že se rouškami, lockdowny, zastaveným vyučováním, že se rozvratem společnosti, zavřenými hranicemi, a covidpasy zbavíme viru, je buď člověk naivní, který uvěřil bláznům, nebo je to hlupák, který dělá blázny z ostatních lidí. Vakcíny nefungují, jak se očekávalo, a to může být pro covid fašisty důvodem pro další omezování a lockdowny. Přestaňte hned používat nediagnostický PCR test, uvádí ve svém dalším videu MUDr. Igor Bukovský, PhD.

Vakcína není jediná zázračná cesta. Každý, kdo vám toto tvrdí, vám lže. Je to v rozporu se současným medicínským poznáním, je to v rozporu s historickým medicínským poznáním, a je to v rozporu se současnou realitou.“

V Izraeli je víc pacientů s těžkým průběhem plně očkovaných proti covidu než neočkovaných.

Oficiální data z Izraele, který patří k nejproočkovanějším zemím proti covidu na světě, ukazují vysoké počty infikovaných u očkovaných. Diagnostika nesmyslnými PCR testy ukazuje 44% podíl neočkovaných a 54% podíl očkovaných v pozitivních případech. V Izraeli je přitom plně zaočkováno asi 59% populace, to znamená, že podíl pozitivně testovaných očkovaných i neočkovaných je prakticky stejný. U hospitalizovaných codidových pacientů s těžkým průběhem je podíl neočkovaných 36% a podíl plně očkovaných 61%. Jakým způsobem tedy covid injekce chrání před těžkým průběhem onemocnění?

Když chybí fakta, používají se z nouze příběhy a osobní zkušenosti.

Propaganda a manipulace masmédií a covidbyra pokračuje. Slovenské ministerstvo zdravotnictví zveřejnilo video s neočkovaným pacientem Tiborem, který s nemocničního lůžka srdceryvně vyzývá k očkování, které by on sám prý teď už neodkládal. Zjevně obézní Tibor nepochybně patří do rizikové skupiny, která je už 18 měsíců známa a identifikovaná, přesto zřejmě neudělal nic pro zlepšení svého zdravotního stavu. Jak by asi covidová mafie reagovala na podobná videa od pacientů ve vážných stavech po očkování, vyzývajících z nemocničních lůžek, aby lidé na očkování nechodili? Jak by reagovala na videa informující o úmrtích po covid injekcích u lidí, kteří neměli předtím žádné zdravotní problémy? Proč nejsou v takových případech dělané pitvy a není zkoumaná souvislost s očkováním?

Velmi podobné video s pacientem se dá najít třeba v Austrálii, i tady stejně obézní pacient vyzývá k očkování. Opravdu to vzbuzuje dojem, že patokrati po celém světě jedou podle stejného scénáře. Jak může ministerstvo zdravotnictví šířit obsah, který není založený na vědě, ale na osobní výpovědi jednoho člověka? Když chybí fakta, používají se příběhy a osobní zkušenosti.

„Vysoké počty pozitivních výsledků PCR testů u plně očkovaných lidí se těžko vysvětluje a dává covidpasům dost bizarní obsah – je to doklad doslova o ničem.“

Média neustále straší a vykreslují realitu, která neodpovídá skutečnosti.

Média provádějí brutální zastrašování svými titulky, obsah textu neodpovídá a nepřináší žádná srovnatelná data a fakta. Na Islandu se při dvaceti covid pacientech v nemocnicích dostává místní zdravotnictví prý na hranici svých možností. Je neuvěřitelné, jak je možné interpretovat situaci tak dramaticky a strašidelně, když to neodpovídá faktům. V Austrálii politici zavedou lockdown v situaci, která absolutně neodpovídá elementárnímu poznání o epidemii, když při devíti nových případech vyhodnocených PCR testem během tenisového turnaje dali do lockdownu celý stát, ve kterém turnaj probíhal. To jsou opravdu nepochopitelné věci. Když vás drží v režimu, který se usiluje o sterilitu a vymýcení viru, což není medicínsky a biologicky možné, lidé potom nejsou imunologicky disponovaní, aby zvládli cokoliv.

„Instituce, která má k dispozici přesvědčivé nebo alespoň pádné důkazy o správnosti svého konání, pro komunikaci nepotřebuje používat metodu strašení a používat na to demagogické videa, příběhy a osobní zkušenosti, ale předkládá ověřitelné a uvěřitelné údaje a fakta.“

Imunita po prodělání onemocnění covid trvá minimálně sedm měsícům pravděpodobně je doživotní.

Imunita po prodělání onemocnění covid trvá minimálně sedm měsíců a to včetně dalších koronavirů. 75% lidí mělo po pěti měsících větší hodnotu protilátek. Lidé, kteří už měli dostatečné množství protilátek proti rýmovým koronavirům, měli bezpříznakový průběh SARS-Cov-2, přesto byli PCR testy vyhodnocení jako pozitivní. Imunita po kontaktu s virem SARS-Cov-2 může být až doživotní. Proč v rozporu s vědou stále tvrdíte, že je to jen šest měsíců a někde dokonce jen tři měsíce? V Rakousku vám vakcína pro covid pas stačí na 270 dnů, ale prodělané onemocnění jen 90 dnů. Je to absolutně v rozporu s medicínským poznáním, toto jsou největší šiřitelé hoaxů, to jsou ti, kteří nám škodí.

U dětí se dlouhý covid prakticky vůbec nevyskytuje. Ze sledovaných 250 tisíc dětí ve Velké Británii, mělo v průběhu 6 měsíců sedm tisíc děti příznaky podobné covid-19, podle široké škály definice příznaků, z toho jen 1.700 dětí mělo jasně definované období onemocnění a pozitivní PCR test. Jen 4% z nich mělo nějaké zdravotní těžkosti delší než 4 týdny. Nebyly na respirátorech v nemocnicích, nejčastější příznaky u těchto dětí byly bolest hlavy, únava, bolet v krku, ztráta čichu a chuti, někdy zvýšená tělesná teplota.

Zdroje odkazované ve videu:
6,275 new COVID cases in one day as infection rate soars
Hamilton County judge orders man to get COVID-19 shot as condition of probation
Covid-19: France and Greece make vaccination mandatory for healthcare workers
Seven-month kinetics of SARS-CoV-2 antibodies and role of pre-existing antibodies to human coronaviruses
The Hyperlipidaemic Drug Fenofibrate Significantly Reduces Infection by SARS-CoV-2 in Cell Culture Models
Southwestern Sydney covid patient Khaled Elmasri shares video encouraging others to take coronavirus seriously
Mladí a neočkovaní. To sú noví covidoví pacienti s ťažkým priebehom