Experimentální mRNA vakcíny mění přirozenou imunitu, hrozí autoimunitní onemocnění.

Ing. Ivana Melenová, PhD.

Ing. Ivana Melenová, PhD.

Jaký je rozdíl mezi klasickými vakcínami a covid injekcemi dobře vysvětluje mikrobioložka a molekulární bioložka Ing. Ivana Melenová, PhD. MRNA vakcíny mění naší přirozenou imunitu a nevíme, co to udělá. Video bylo po nahrání na YouTube cenzory smazáno, tak se vytváří narativ a jediná přípustná pravda. Covidová mafie nepotřebuje diskusi, má svůj okruh vyvolených a cenzurou prověřených. Těm stačí očkovací loterie a tenisky.

Vakcína mRNA nevyužívá běžného procesu. Neaplikujeme vakcínu, kdy by naše imunitní buňky zareagovaly tím, že by se nám do těla dostalo něco cizorodého. Děláme to, že měníme biochemii a měníme buněčný program.

Naše vlastní buňky produkují spike protein. Neví se kolik, jaké množství našich vlastních buněk začne spike protein tvořit, co se sním potom děje. Nevíme kolik našich buněk začne poslouchat tu vakcínu a náš imunitní systém na to bude následně reagovat, takže bude ničit možná i naše vlastní buňky, protože vyhodnotí, že jsou nějak poškozené, špatné. Když jich bude moc, tak zničí moc našich vlastních buněk. To je autoimunitní onemocnění, které, když člověka nezabije, tak mu sníží velmi výrazně kvalitu jeho života.

Vakcína do této chvíle není schválená, jak by byly schválené normální vakcíny po proběhlém několikaletém testování, je schválená v tzv. nouzovém režimu pro zabránění šíření pandemie, je teprve ve třetím ze čtyř stádií testování, která jsou nutná pro schválení vakcín. Všichni by měli bát dostatečně informováni o tom, že ta vakcína má nějaká rizika, a že proto ještě není schválená. Je to experimentální vakcinace, která může mít nějaké následky.

Povinnost každého lékaře, který aplikuje vakcínu člověku, je říct: „Jste si vědom(á) toho, že je to experimentální vakcína, protože my ještě nevíme, co to všechno udělá?“
To nikdo nedělá…

Riziko pro očkované se jmenuje ADE. Musíme zastavit očkovací kampaň.

Očkování není schopné vyřešit vir SARS-CoV-2. Existuje obrovské riziko pro všechny očkované.