Úmrtí a nežádoucí účinky po vakcínách proti COVID-19. Tohle se v mainstreamu nedozvíte.

Máme za sebou půl roku vakcinace proti Covid-19, a v normálním světě by se snad dalo předpokládat, že ten kdo doporučoval, vychvaloval a nakonec i vymáhal očkování, předloží na stůl nějaká data o účinnosti, bezpečnosti a smysluplnosti očkování. Nic takového se ale neděje. Místo toho jsou v absurdně zvrácené snaze dostat experimentální emulzi prakticky do každého po „odbornících“ najímané „celebrity“, které mají oslovit a odlovit hlavně mladé. Ti jsou podle státu schopní se o sobě rozhodnout od 16-ti let sami. Bude to platit i u alkoholu a cigaret nebo třeba řidičáku? Taky trestní odpovědnost by za puberťáka neměli dál nést rodiče, ale vševědoucí stát. V úvahách covidových psychopatů není daleko doba, kdy se bude o injekci samo rozhodovat dvanáctileté dítě.

Informace o následcích vakcíny proti covidu se v mainstreamu až na naprosté výjimky nedozvíte. Využíváme zdroje s přeloženými videi z Otevrisvoumysl, abychom mohli upozornit na fakta a realitu očkování. Vakcíny vás neochrání před onemocněním. Očkovaný člověk může dál přenášet vir SARS-Cov-2. A podle nových dat z Polska očkovaní umírají dvakrát častěji na Covid-19. Nevěříte? Sledujte a pozorně poslouchejte…

„Množí se úmrtí mladých a zdravých, hyperposlušných, kteří pomohli ukončit pandemii očkovací tečkou. Je to výhra?“
David Tesař

Dopad COVID očkování na úmrtnost.

Prohlédněte si souhrn grafů z různých zemí světa zobrazující čas, kdy se začalo očkovat proti covidu, a jak záhy došlo k nárůstu úmrtí.

„Tato data jsou prostě děsivá. Já vůbec nevím, zda někdo dělá analýzu těchto dat na ministerstvu zdravotnictví anebo zda analyzují tato data v zastupitelstvu. Pokud tato data analyzují a neustále intenzivně přesvědčují lidi, aby se nechali očkovat, tak to bych řekl, že jsou děsivé činy. Data jsou děsivá, ale činy jsou rovněž děsivé. A nebojím se to tady takhle zhodnotit, protože oni vystavují ty osoby, které se nechají naočkovat, o hodně většímu riziku úmrtí než osoby, které nejsou naočkovány.“

Polské ministerstvo zdravotnictví: Očkovaní umírají dvakrát častěji na covid-19.

V polské televizi vystoupil lékař Piotr Rossudowski, který mluví o zveřejněném dopise údajně od ministerstva zdravotnictví ohledně úmrtnosti na covid očkovaných oproti neočkovaným. Jak sám říká, tyto statistiky jsou více než děsivé. Více ve videu.

„Udělal jsem si takový graf, ze kterého lze říct, že počet nemocných po prvním očkování, kteří se nakazili nemocí covid-19, je 74 500 osob, přičemž z toho je úmrtnost 3000 osob. Spočítal jsem to dvakrát a to je 4% úmrtnost osob, které byly naočkovány první dávkou, zdůrazňuji první dávkou. Všeobecné procento úmrtnosti z důvodu covidu-19 v Polsku je 2,54 %, a je to ještě horší u pacientů, kteří jsou naočkování dvěma dávkami.

Počet nemocných po druhém očkování je 9 700 osob, které onemocněly, i přes očkování z tohoto čísla zemřelo 500 osob. Berte na vědomí, že ta čísla jsou hodně zaokrouhlená a vypadá to, no matematicky to ukazuje až na 5,15 % úmrtí z důvodu nemoci covid-19, ještě jednou zdůrazňuji, s celkovým počtem úmrtí 2,54 %, to je tedy 2x více než u běžného průběhu nemoci covid-19.“

„Momentálně máme situaci, kdy lékaři nemohou myslet samostatně. Dokonce i myšlení je trestáno. Myslím, že se nebezpečně blížíme k situaci, kdy nelze diskutovat o žádném problému nebo jej nelze optimálně vyřešit, protože bude vyslyšena pouze jedna strana, a proto bude mít pravdu pouze jedna strana.“

BBC NEWS – polovina zemřelých na delta variantu byli očkovaní.

BBC NEWS ve své reportáži uvedlo, že polovina zemřelých na delta variantu (covidu) byli očkovaní proti covidu.

Očkovací propaganda mířená na děti plná lží & 4 potvrzená hlášení o úmrtí dětí po vakcíně.

Ve Velké Británii ve školách pouští dětem video s očkovací propagandou plnou lží. Kromě toho v posledním týdnu jsou hlášená 4 úmrtí dětí po vakcíně. Více ve videu.

„Tohle jsou data z USA z tohoto týdne týkající se injekce od Pfizeru pro děti ve věku 12-17 let. Data ukazují 4740 celkových nepříznivých událostí, včetně 117 označených jako vážných a čtyři hlášená úmrtí mezi dětmi ve věku 12-17 let. Nejmladší hlášená úmrtí zahrnují dva 15leté jedince… a mají tam číslo z databáze VAERS. 16letého jedince… vedle toho je ID. A jednoho 17letého jedince. Je potvrzené, že je to v důsledku vakcíny. Zde se píše, že jsou hlášená další úmrtí mezi dětmi do 17 let, která nelze potvrdit, nebo zahrnovala zřejmé chyby. To jsou čtyři mrtvé dospívající děti v posledních sedmi dnech v USA. V důsledku Pfizer injekce.

Jak je tohle 100% bezpečné? 635 hlášení anafylaktického šoku mezi dětmi ve věku 12-17 let s 97% případů připisovanými vakcíně od Pfizeru. 40 hlášení srdečního zánětu všechna připisovaná vakcíně od Pfizeru, což je problém, o kterém se mluví hodně v Izraeli a USA. 16 hlášení poruch srážlivosti krve, všechna připisovaná Pfizeru.“

Případy úmrtí dětí po covid injekci.

Souhrn několika případů hlášených úmrtí dospívajících poté, co obdrželi covid injekci. Případy jsou z databáze VAERS.

227 dětí dostalo srdeční zánět po očkování proti covidu.

V mainstreamových médiích se objevila zpráva o tom, že 227 dětí dostalo srdeční zánět po očkování proti covidu.

„Abych to uvedl do kontextu… za posledních 20 let bylo v systému hlášeno celkem za všechny vakcíny dohromady 4182 úmrtí. V porovnání za poslední 4 měsíce máme 4178 úmrtí ve spojení s očkováním proti Covid-19 hlášených v systému VAERS, ty zahrnují 15letého chlapce z Colorada, dvě 16leté dívky z Wisconsinu, 17letou dívku z Wisconsinu a 17letého chlapce – všichni byli zdraví. Důkazy navíc jasně ukazují, jak hrozně je podhodnocená statistika evidovaných případů ve VAERS.

Mám zde k dispozici zprávu komise z oddělení pro lidské zdraví z roku 2010, kterou zpracovali v Harvardu, a výsledkem studie bylo, že jen 1 % z celkových vedlejších účinků bývá evidováno do systému VAERS. Podobná studie z roku 2015 dospěla podobným závěrům. A zpráva CDC z roku 1995 také zjistila, že určité nepříznivé reakce na vakcíny se nahlašují jen z 1 %. Dokonce samotní výrobci vakcín odhadují 50násobné podhodnocené ohlašování nepříznivých reakcí. Mám tedy velké obavy z podhodnoceného ohlašování těchto nepříznivých reakcí do VAERS a i tak je teď ohlášeno přes 4 tisíce úmrtí“

Texaský senát – Případy poškození a úmrtí po covid vakcíně.

Během slyšení v texaském senátu zaznělo to, že na covid vakcínu je hlášeno více úmrtí a poškození než za všechny vakcíny za posledních 20 let.

Dr. Barlett – Vidíme více komplikací po očkování – svědectví v texaském senátu.

Dr. Barlett vystoupil v texaském senátu a sdílí svoje zkušenosti s léčením covid pacientů a kolik z nich přichází s komplikacemi po očkování.

Zdroje:
Polské ministerstvo zdravotnictví: Očkovaní umírají dvakrát častěji na covid-19
BBC – polovina zemřelých na delta variantu byli očkovaní
Očkovací propaganda mířená na děti plná lží & 4 potvrzená hlášení o úmrtí dětí po vakcíně
227 dětí dostalo srdeční zánět po očkování proti covidu
Dopad COVID očkování na úmrtnost
Případy úmrtí dětí po covid injekci
Texaský senát – Případy poškození a úmrtí po covid vakcíně
Dr. Barlett – Vidíme více komplikací po očkování – svědectví v texaském senátu