Segregace neočkovaných pokračuje! Už jsou připravené lágry pro neposlušné?

Vláda předložila do Poslanecké sněmovny novelu zákona o ochraně veřejného zdraví (Sněmovní tisk 1225/0), ve které chce ve stavu legislativní nouze zakotvit omezení vstupu pouze pro osoby, které se prokáží očkováním proti covid-19 nebo toto onemocnění prodělali nebo se prokáží negativním testem a to bez ohledu na to, jaká bude epidemiologická situace. Jinými slovy řečeno aby mohla omezení platit dál i bez účinnosti pandemického zákona. Týká se to účasti na veřejné nebo soukromé akci nebo vstupu do veřejnosti jinak přístupného prostoru, včetně provozoven nebo jiných prostor, do nichž je vstup vázán na členství, úhradu nebo jinou podmínku. Zdravým lidem budou zakázány některé služby. Jde o první pokus o uzákonění segregace lidí při užívání služeb od druhé světové války. Omezení se bude týkat i soukromých prostor. Neočkovaní zdraví lidé budou občany druhé kategorie. Orwellovská předpověď je na dosah.

Epidemie dávno ustoupila a už vůbec nemá parametry epidemie. Státní útlak ovšem zůstal. Nesmyslně přísná kritéria pro počet nakažených zajišťují epidemii nesmrtelnost. Lidé už jsou segregováni na poslušné a neposlušné (očkovaní vs neočkovaní). Permanentní státní dohled nad lidmi už byl ustanoven a nechystá se jeho konec. Vítejte v nových nesvobodných poměrech. Bylo to krásných 30 let. Kdo by řekl, že bez protestů dovolíme, aby svobodný svět ukončila chřipka.
Ondrej L.

Platné znění Zákona o ochraně veřejného zdraví s vyznačením požadovaných změn:

Click to access t1225a0.pdf

Kdo vám dovolil být zdraví?! Na normální život prostě nemáte nárok.

Státní orgány budou moci nařídit, že vstupy lidí do všech provozoven a prostor všech typů a druhů, dokonce i soukromých prostor, budou umožněny jen lidem s vakcínou proti covid-19, s testem nebo s potvrzením o prodělání nemoci PCR testem. Kdo to nebude kontrolovat, tomu bude hrozit likvidační pokuta. Pozvat si pár známých na návštěvu? Bez OTN (očkovaných, testovaných, po prodělané nemoci) zapomeňte.

Koho ještě zajímá právní stránka veci, tak Rada Evropy (CoE), rozhodla v resoluci č. 2361 (2021) o zákazu ustanovení povinnosti očkování členským státům, včetně ČR.
Členské státy EU jsou povinny:
7.3.1 zajistit, aby občané byli informováni o tom, že očkování není povinné a že na nikoho není politicky, společensky ani jinak vyvíjen nátlak, aby se nechal očkovat, pokud si to sami nepřejí;
7.3.2 zajistit, aby nikdo nebyl diskriminován za to, že nebyl očkován kvůli možným zdravotním rizikům nebo nechtěl být očkován;️
7.1.5 zavést nezávislé programy odškodnění za očkování s cílem zajistit odškodnění za nepřiměřené škody a škody způsobené očkováním;

Jak bude vypadat blízká budoucnost se zavedeným kreditním covidovým systémem po vzoru čínských soudruhů výmluvně ukazuje následující video:
(jestli se vám video nezobrazuje, vypněte si AdBlock v prohlížeči, web Nespokojený je bez reklam)

Naomi Wolfová – Důrazné varování před vakcinačními pasy
Naomi Wolfová, světová spisovatelka a ředitelka technologické firmy DailyClout sdílí důrazné varování před vakcinačními pasy a co pro nás mohou znamenat, pokud je přijmeme.

Ilana Rachel – Izraelský očkovací apartheid a zelené pasy & Svědectví o tom, co se děje
Poslechněte si podrobné svědectví Ilany Rachel, bojovnice za práva a svobody lidí, co se momentálně děje v Izraeli, a kam věcí směřují.

Vakcinační pasy, roušky, zákazy – tohle už dávno není o viru
Pokud to ještě někomu není jasné, dnešní dění už dávno není o viru, ale o snaze vzít lidem jejich základní práva a svobody a podmínit je tak, jak vláda chce.

Zdroje:
Naomi Wolfová – Důrazné varování před vakcinačními pasy
Ilana Rachel – Izraelský očkovací apartheid a zelené pasy & Svědectví o tom, co se děje
Vakcinační pasy, roušky, zákazy – tohle už dávno není o viru
Arenberger chce uzákonit segregaci lidí
Babišova vláda posunula v pátek do sněmovny novelu zákona o ochraně veřejného zdraví doslova jako okopírovanou z dílny Klause Schwaba a z propagačních vystoupení Billa Gatese!

foto: archiv Metropolu, tydeniky.cz