Riziko pro očkované se jmenuje ADE. Musíme zastavit očkovací kampaň.

Dr. Robert Malone

Dr. Robert Malone

Tohle je noční můra, uvádí ve svém rozhovoru jeden z vynálezců mRNA vakcín Dr. Robert Malone. Varujeme od samotného počátku před rizikem protilátkově závislého zesílení (ADE) a to se přesně teď stalo. Další vyjádření od zastánce vakcín obecně, odborníka na mRNA, který vyzývá k zastavení očkování proti covidu.

Co je protilátkově závislé zesílení ADE? Jde o to, že vakcína způsobí, že virus se stane nakažlivější, než co by se dělo bez vakcíny. Způsobuje, že virus se více rozmnožuje než v nepřítomnosti nákazy.“

Dle mého pohledu vláda zamlžuje to, co se tu děje. Nechci znít alarmisticky, ale zdá se, že se začíná projevovat nejhorší možný scénář. A tím je, že vakcína ve slábnoucí fázi způsobuje, že virus se množí efektivněji než bez vakcíny, což je definice protilátkově závislého zesílení. O tom to je. A lidé před tím varují od samotného počátku této uspěchané vakcinační kampaně.

Nyní víme, že ochrana z Pfizeru se po šesti měsících oslabuje, a data podle všeho ukazují, že ti, co obdrželi Pfizer, což je asi nejméně imunogenní vakcína ze všech tří z hlediska trvanlivosti ochrany… Lidé, kteří jsou nyní v oslabující fázi imunitní odezvy na Pfizer vakcínu, chytají nákazu… všimněte si, že mluví o Pfizeru a ne o ostatních dvou. Tohle naznačuje… přesně tohle byste očekávali. Okno největší náchylnosti k protilátkově závislému zesílení je v této dlouhé upadající fázi, jak vakcinační odpověď upadá. Dr. Fauci je podle mě velmi neupřímný. Nevím, co jiného říct… Můžeme říct, že lže… to je jedno. Mě nyní osočují z toho, že jsem odpůrce očkování, a že propaguji dezinformace.

„Mutace, které unikají vakcínám, se nejpravděpodobněji tvoří v lidech, kteří byli očkovaní, ne u neočkovaných.“

Máme tady předběžné signály, které naznačují, že se nacházíme v nejhorším možném scénáři, před kterým vakcinační komunita varuje od počátku pandemie, protože přesně tohle je historie všech ostatních snah vyvinout koronavirovou vakcínu, jak u lidí tak většiny zvířat. Nevím, co jiného říct. Tohle je jedno z těch dalších, že to vypadá jako kachna, chodí to jako kachna, kváká to jako kachna, pravděpodobně je to kachna, ale musíme to prokázat.

Zdroje:
Dr. Robert Malone, vynálezce mRNA: Musíme zastavit očkovací kampaň
Spike protein v covid vakcínách je nebezpečný a cytotoxický – diskuze odborníků

Publikujeme bez výslovného svolení autora překladu videa, v dobré víře i úmyslu rozšířit myšlenky a názory, se kterými se web Nespokojený ztotožňuje.

Očkování není schopné vyřešit vir SARS-CoV-2. Existuje obrovské riziko pro všechny očkované.

Nenechte se očkovat, vakcíny jsou cestou k totalitě, vyzývá (ex)viceprezident Pfizeru.