Racionální důvody k odmítnutí vakcíny proti COVID-19.

Rozhodnutí o očkovánání proti covidu si musí každý udělat sám, zhodnotit svou míru rizika. Jsou obavy z nákazy a případně těžšího průběhu onemocnění větší než riziko vedlejších účinků vakcín? Jednoznačně ale musí jít o vlastní svobodnou volbu bez jakýchkoliv zjevných či skrytých sankcí nebo výhod. Ke zhodnocení míry rizika potřebujeme odpovídající informace, kterých se bohužel od zastánců jediné správné cesty „nekonečné lockdowny dokud nebude vakcinována populace“ nedočkáme. Komunikace se nevede na úrovni jestli, ale kdy, žádné pochybnosti se opět nepřipouští. Může se stát, že v blízké době budou očkovaní závidět neočkovaným, cesty zpět ale už nebude.

Velmi dobrý článek na téma Racionální, nekonspirační důvody, proč odmítnout vakcínu na nCOV-19 vyšel na D-FENS, dovolím si z něj ocitovat několik závěrů:

1. Pandemrix – soudně usvědčená nebezpečná vakcína proti chřipce
Máme empirické, historické zkušenosti se zdraví vysloveně nebezpečnou vakcínou Pandemrix proti chřipkové pandemii, která prošla nestandardně zkrácenými testy podobně jako vakcíny proti COVID. Víme, že nebezpečnost této vakcíny byla prokázána vědeckým výzkumem i nezávislými soudy a uznána výrobcem vakcíny, ale že vlády opakovaně prohlašovaly tuto vakcínu za „absolutně bezpečnou“ a „kvalitně otestovanou“.

2. Testování vakcín bylo nebezpečně zrychlené, se závažnými chybami v testování a metodice
Víme, že při vývoji vakcíny proti COVID od AtraZeneca docházelo k zásadním chybám a manipulacím s testy, a projevily se dva případy extrémně závažných neurologických onemocnění.
Víme, že nadějné ale naprosto revoluční mRNA vakcíny mohou mít závažné autoimunitní dopady, že je naprosto neznámé jaké budou mít dlouhodobé následky, a že testování tak extrémně novátorského, revolučního produktu jako mRNA vakcíny mělo být opatrnějši, delší a důslednější než schvalování tradičních vakcín – ale stal se pravý opak a revoluční novinka byla protažena extrémně zkráceným a akcelerovaným testováním.

3. Endemická korupce a konflikty zájmů ve WHO i ČR ohledně chřipkových vakcín
Víme prokazatelně od vyšetřování Rady Evropy a elitních investigativních novinářů, že plánování a politiku ohledně chřipkových pandemií a vakcinací celosvětově utvářeli či ovlivňovali lidé, kteří byli v obrovském, nezveřejněném konfliktu zájmů, protože měli vysoké finanční příjmy od výrobců vakcín. Víme, že Prymula který dobrovolně-povinnou vakcinaci prosazuje u nás, dostal od farmaceutických firem desítky milionů Kč a víme, že ten samý Prymula smetl ze stolu jakoukoli farmaceutickou alternativu k vakcinaci.

4. Zcela protiústavní převrat a návrat bolševických „občanů 2. kategorie“
Extremistické návrhy vlád, vládních představitelů i různých „zdravotních expertů“ na protiústavní puč, kdy mají být občanům odebrána základní lidská práva a svobody bez jakéhokoli soudu, spravedlivého procesu nebo demokratické diskuse jen na základě toho, že si dovolili odmítnout jakýsi požadavek vlády. Takový princip nesmí v právním státě nikdy projít a lidé, kteří jej navrhují, mají být okamžitě stíháni za „Založení, podporu a propagaci hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka“ dle §403 Tr.Z.

Racionální, nekonspirační důvody, proč odmítnout vakcínu na nCOV-19

Další texty, které stojí za přečtení:

Společnost zbabělců: vyvolat strach, pohrozit nekonečnou karanténou, nabídnout technologickou totalitu jako „řešení“

Pravda o nCOV-19: zfalšované statistiky, souboj epidemiologů s imunology, mediální hysterie