Poslanec Lubomír Volný: Skutečný boj proti covidové mafii nejen v Parlamentu.

Lubomír Volný / VOLNÝ Blok

Lubomír Volný / VOLNÝ Blok

Jméno Lubomír Volný jste možná pořádně zaregistrovali až v lednu 2021, kdy se dostal do hledáčku našich mainstreamových médií díky kauze flákanec jako ten neposlušný poslanec a vyvrhel, který se neumí slušně chovat na půdě Poslanecké sněmovny. OMG. Pokrytci z parlamentu nesnesli, aby neměl nasazenou roušku, kterou sami často mimo jednání před kamerami nenosí.

Lubomír Volný je tím, kdo podpořil vystoupení Daniela Landy před poslanci, kdo umožnil vystoupení MUDr. Jiřího Berana na půdě Parlamentu, kdo jako první z politiků upozornil na léky isoprinosin a ivermektin pro léčbu covidu, a kdo dlouhodobě pojmenovává věci pravými jmény. Covidová mafie, vakcinační apartheid, koronafašismus, segregace lidí na očkované a neočkované. To všechno jsou témata, která Volný a strana VOLNÝ Blok otevřeně komunikují, a na rozdíl od ostatní rádoby „opozice“, reálně a často i účinně jednají.

Volnému bloku se podařilo zablokovat novelu zákona o ochraně veřejného zdraví, která měla být projednána ve stavu legislativní nouze. Ta měla uzákonit omezení vstupu do veřejných i soukromých prostor pouze pro osoby, které se prokáží očkováním proti covid-19 nebo toto onemocnění prodělali nebo se prokáží negativním testem a to bez ohledu na to, jaká bude epidemiologická situace. Lubomír Volný a VOLNÝ Blok vyzvali k občanské neposlušnosti své příznivce a sympatizanty, a apelovali k zablokování Sněmovny SPD a KSČM i další strany. Tato iniciativa byla nakonec úspěšná, a novelizace zahrnující segregaci neočkovaných neprošla.

Volný na půdě Poslanecké sněmovny otevírá témata, která nechce covidová mafie slyšet. Přestože se navenek pro veřejnost rozdělují na vládu a opozici, je to v mnoha případech jen mediální PR hra pro získání voličů. Po rozdělení křesel při dalších volbách bude pokračovat stejná agenda pod dohledem EU.

Celý záznam z vystoupení Lubomíra Volného včetně reakcí jednotlivých poslanců najdete tady: Diskuse z Poslanecké sněmovny k vakcinaci ze čtvrtka 27.5.2021. Doporučuji ke shlédnutí. Jenom tak si můžete udělat sami svůj názor.

Další iniciativou VOLNÉHO Bloku je snaha o umožnění projednání petice Zdravého fóra a petice Otevřeného dopisu lékařů na půdě Poslanecké sněmovny. Tak aby mohly být vyslyšeny i odlišné názory než mají vládní odborníci. Protože je nutné si uvědomit, že ohledně covidu neexistuje žádná jednoznačná vědecká shoda. Jsou různé názory, různé výsledky studií, různé postupy řešení. Záleží jen na tom, komu vládní elita dopřává sluchu, a jaké to má následky, A za to by také měla nést odpovědnost. Protože stejně tak si mohla vybrat jinou skupinu odborníků, a postup řešení by byl nepochybně jiný. Neexistuje žádná univerzální pravda ohledně covidu, všechno je jen politické rozhodnutí.

V pátek 28.5.2021 poslanec Lubomír Volný zablokoval sněmovnu svým 3,5 hodinovým sólo vystoupením. V něm chtěl mimo jiné opozici (především SPD) ukázat, že je možné blokovat projednávání vládních návrhů, a nouzové stavy ani Pandemický zákon nemusely být schválené. Nebo alespoň ne bez boje. Důvodem obstrukce a blokování jednání byl požadavek na veřejné slyšení zástupců petice Zdravého fóra a petice Otevřeného dopisu lékařů. To se mu nakonec podařilo. Projednání a veřejné slyšení petentů je přislíbené na 22.6.2021.

Přenos PSP – Poslanecká sněmovna parlamentu ČR – 104. schůze (2021-05-28)

V úterý 1.6. se vláda opět pokusila dostat na schůzi sněmovny novelu zdravotního zákona, ale její snaha skončila už na zdravotním výboru, kam přišel Lubomír Volný a přenášel živý přenos z jednání. Pro mnohé poslance není problém udělat svinstvo za zády svých voličů, když na ně není vidět, ale v konfrontaci s kamerou se chovají jinak.

Mimochodem, zkuste najít v masmédiích zprávy o projednávání novely Zdravotního zákona, která má dramatickým způsobem jednou provždy změnit životy nás všech. Přijde vám to normální?

Cílem napsání toho textu je mimo jiné absurdní cenzura tichem, která byla na Lubomíra Volného a stranu VOLNÝ Blok uvalená. S pravděpodobností hraničící s jistotou (copyright L. Volný) by až to této chvíle bylo ohledně Volného ticho po pěšině, nebýt jednoho flákance v parlamentu. A nejde jen o Volného. Občanská neposlušnost a odpor v omezování práv a svobod nás všech a především dětí se už dlouho angažuje v Jízdách za svobodu, které vyvrcholily sobotní akcí 29.5.2021 v Praze. Přinesly vám o tom jakoukoliv informaci veřejnoprávní média placená z vašich daní?

V covidové době, která zná jenom jedinou pravdu a její angažované apoštoly, mi dává smysl přinášet i jiné názory. Cenzura Volného jako poslance na Facebooku je neuvěřitelná, od chvíle kdy získal díky svým názorům masovou podporu. Už to by mělo být důvodem k zamyšlení. Do té chvíle (ne)překvapivě samozvané ověřovatele faktů nezajímal. Větší pozornost strážců demokracie si nezískalo ani zatčení resp. policejní represe na poslanci České republiky. V takové době žijeme. I proto má smysl sledovat další kroky Lubomíra Volného a VOLNÉHO Bloku. Mohlo by to být zajímavé překvapení pro podzimní volby.

Lubomír Volný – vystoupení v Parlamentu ČR 3.6.2021 při jednání o nedůvěře vládě:

Foto: CTK Photo, Ondrej Deml