Odjinud: Pořád lžeme, proto nám musíte věřit.

Svědci Covidovi jsou nachytáváni při lžích znova, znova a znova. Neuplyne snad ani jediný den, aby se do svých lží nezamotali. Jeden den platí tohle, druhý den zase něco jiného. Nejdřív byla Astra Zeneca naprostý triumf vědy a dnes se s ní už raději neočkuje. Teď pomalu stydlivě přiznávají, že očkování není návrat do normálu. Jsou usvědčení z toho, že testování je nesmysl, protože ukazuje vznik epidemií z ničeho. Srdceryvné příběhy se ukazují jako průhledné slaboduché výmysly, které bojovníky z dezinformacemi nechávají klidnými. Sociopatické zrůdy maskované jako vědci se chystají utáhnout šrouby o to víc. Proč těm zmrdům pořád něco věříte? Není čas si přiznat, že vás obelhali?

Naprostý festival totální zhovadilosti a debility však předvádí v současné době Austrálie. V Sydney byla po 10 úmrtích v milionovém městě poslána do ulic armáda, aby opatření proti šíření nákazy vynutila. Zavřít lidi do domácího vězení, odebrat jim všechny myslitelné svobody, zcela otevřeně jim říct, že jsou otroci a vydávat to jako boj za obecné dobro a prospěch všech, to chce mít fištróna. Ani za války taková opatření neplatila.

Samotné očekávání, že očkování chrání před nemocí nebo alespoň před jejím těžkým průběhem je založena na argumentu osvědčenosti a tento stojí pouze na dobré víře, že to zabere. Vzhledem k tomu, že takto mluví lidé, na jejichž omylnost a naprostou nekompetentnost se lze naprosto spolehnout, tak to určitě bude pravda. Svědci Covidovi vždy v této souvislosti uvádí, že je přece jasné, že očkování fungovalo v minulosti, tak musí fungovat i teď. Nicméně u očkování na covid je jedna zásadní změna a to je změna technologická. Toto očkování je postaveno na jiném principu než na vyzkoušeném. Protože má argument špatné předpoklady, nelze ho považovat za platný. Dokonce si troufnu zpochybnit i samotnou verzi souvislosti mezi očkováním a poklesem nemocných na příkladu chřipky. Proti chřipce se očkuje již docela dlouho a účinnost tohoto očkování je v nejlepším případě neprokazatelná. Podle mého mínění je očkování na chřipku naprosto k ničemu. Ze svého okolí vím i o případech, kdy očkování na chřipku zajistilo naopak o dost drsnější průběh nemoci.

Celý článek: Hromadný pád koronavirových model na smetiště