Odjinud: Jak se mění cíl očkování proti covidu.

Deklarovaný cíl „očkování“ a „boje pro covidu“ se neustále mění. A tím i to proč to všechno jakože děláme, resp. musíme podstupovat. Oficiální cíl covidistické represe se totiž radikálně změnil již pětkrát, zrekapitulujme si to:

  • Prvním cílem bylo „zachránit lidi“ a „ulevit přetíženému zdravotnictví“.
  • Druhý cíl vymysleli JohnSníh, MESES a podobní fanatici: „vymýtit COVID“.
  • Třetím cílem se stala „úroveň protilátek“.
  • Jako čtvrtý cíl byla nastolena „proočkovanost“.
  • Pátým a posledním cílem je vakcinace pro vakcinaci.

Jako čtvrtý cíl byla nastolena „proočkovanost“. Začalo se na požadované proočkovanosti 60% (Prymula 2020). Pak se zvýšila na 75% (když přišla stráááašlivá mutace Delta). Pak na 80% (americká vláda Q4 2021). A určitě bude někdo nakonec požadovat i 90% proočkovanost. Ale proč? Když už všichni zranitelní, kteří chtěli, byli naočkováni a nikoho z nich není možné vakcínou chránit lépe. Když vakcíny proti COVID mohou přinejlepším chránit proti těžkému průběhu. Proč fanaticky zvyšovat proočkovanost?

Nakonec šly rukavičky dolů. Izrael a po něm Bidenovské USA vyhlásily povinnost přeočkovávat co několik měsíců všechny, na věčné časy a nikdy jinak… Protože proto. Prostě protože vakcinovat se musí a Big Pharma a její akcionáři musí dohnat zisky, o které přišla vypršením patentů na generická farmaka. Najednou už ne „protože to říká věda“, nýbrž protože to říká vláda. A komu se to nelíbí, ten dostane padáka a zároveň mu zruší podporu v nezaměstnanosti jako v Bidenových USA resp. Izraeli.

Zakončíme pár citacemi z ekonomického zpravodajství:

Společnost Pfizer zvýšila ve čtvrtém čtvrtletí meziročně čistý zisk o 76,2 procenta na 594 milionů dolarů (12,8 miliardy Kč). Firma dnes uvedla, že z prodeje vakcíny proti covidu-19 letos očekává tržby asi 15 miliard dolarů (ČTK 2.2.2021)

Výroba přelomové vakcíny proti COVID-19 německým startupem BioNTech by mohla zvýšit ekonomický růst celého Německa až o 0,5% celonárodního HDP (Reuters, 11.8.2021)

Pfizer zvýšil svůj ekonomický výhled příjmů z prodeje vakcín z 26 miliard USD na 33,5 miliard USD v souvislosti s variantou Delta, o níž se vědci přou zda bude potřebovat posilující dávky vakcín (Guardian, 29.7.2021)

Vakcíny proti COVID stvořily nejméně 9 nových dolarových miliardářů poté, co se hodnota jejich akcií ve farmaceutických firmách raketově zvýšila. V čele žebříčku jsou ředitelé Moderny Stéphane Bancel a ředitel BioNTechu Ugur Sahin, jejichž osobní majetek nyní dosahuje hodnoty zhruba 4 miliard dolarů (CNN Business, 21.5.2021)

Celý text včetně zdrojů: Cíl je klouzavý