Odjinud: Jak beztrestně zabít statisíce lidí a ještě na tom vydělat.

„Jste aspirující masový vrah, ale nevíte, jak začít? Přemýšlíte, co dál se svým životem? Napadá vás třeba „co takhle povraždit nějaké lidi, ať se trochu pobavím“? Tak čtěte dál. A nebojte se, následující postup byl v proběhlém roce a půl prozkoušen v celé řadě zemí a funguje naprosto spolehlivě! … Pokud se vám tedy povede uvést na trh kvalitní nový vir „z netopýre“ (který ale nesmí být nebezpečnější než sezónní chřipka), máte v podstatě vyhráno. Sami nebudete ohroženi, ale máte skvělý nový nástroj, jak vyvolat strach a zavést opatření, která budou kosit lidi jak atomová bomba. Paráda!“, uvádí v trefném článku Jak beztrestně zabít statisíce lidí… Nikola Bornová, a pokračuje:

Mám pro vás několik tipů:
1. Udržujte konstantní strach a stres pomocí médií
2. Znemožněte zdravý životní styl
3. Označujte všechny informace o účinné léčbě jako nebezpečné dezinformace
4. Izolujte lidi od sebe, hlavně důchodce
5. Zlikvidujte zdravotnický systém
6. Fanatické testování
7. Plošné přidušování populace
8. Magické očkování

A jak na tom vydělat?

Je nutné zapojit se buď do politiky nebo do „neziskového“ sektoru. Případně nějakými rozkošnými podvody a manipulací vytvořit korporátní impérium. Pokud jste mimořádně šikovní, dokážete tyto tři metody i zkombinovat – inspirujte se třeba u lidumilů jako jsou Bill Gates, Andrej Babiš, George Soroš a celá řada dalších filantropů.

Je mi líto, ale alespoň jeden z těchto předpokladů musíte splnit. Bez peněz a vlivu na státní aparát nebudete mít moc možností, jak masové vraždění provozovat. Politika, neziskovky nebo vedení korporátu jsou nutné nástroje k naplnění vašich snů.

Ale nebojte, pak už je to poměrně jednoduché – pokud budete mít dostatečnou moc/peníze, tak vám budou velká média zobat z ruky a ostatní psychopati z podobných pozic vám budou nadšeně pomáhat. A ve srovnání s tím, co na masovém zabíjení lidí můžete sami vydělat, vás bude zaplacení různých „fact-checkerů“ a novodobých cenzorů stát naprostý pakatel.

Zdroj: Jak beztrestně zabít statisíce lidí…

Odjinud: Budoucnost, která nenastane. Protože tohle by lidi přece nedovolili.