Očkovat těhotné maminky a děti je úplná tragédie. Rizika a přínos se u covid vakcín nehodnotí.

Ing. Mgr. Pynelopi Cimprichová

Ing. Mgr. Pynelopi Cimprichová

„Kdyby přede mě dali veškeré bohatství světa, očkovat proti covidu se nenechám. Nemyslím si o mRNA nic dobrého. Nebudu si do sebe zavádět něco, co mi v těle vytváří ten vir. Jsem k těmto takzvaným vakcínám velmi nedůvěřivá“, uvádí v otevřeném rozhovoru farmaceutka a podnikatelka v oblasti lékárenství Ing. Mgr. Pynelopi Cimprichová, která čtyři roky pracovala i na Ministerstvu zdravotnictví ČR. A dodává: „Opravdu by mě zajímalo, co za covidem leží a běží. Časem se určitě odhalí i tahle informace.“

Neděláme zodpovědné zhodnocení dopadů vakcín proti covidu na očkované, jestli je očkování pro lidi výhodné. Běžně se testování dělá minimálně pět až deset let, většinou osm až dvanáct let. Ve chvíli, kdy chcete naočkovat celou populaci, by tady měla být určitá zodpovědnost. Vůbec nevíme, jaký dopad bude mít očkování po pěti, deseti letech, nebo i za rok nebo za dva roky. Myslím si, že je to opravdu nebezpečné.

Ve své praxi monitorujeme nežádoucí účinky léčiv a registrujeme léčiva. Když vidím ten systém, jak to jde dnes, a jak se do lidí snaží vnutit myšlenku, že vakcíny jsou jediná možnost, jak se dostat z nějakého covidu…, abych pravdu řekla, celý ten covid mi připadá divný. Už po čase se začalo ukazovat, že ty PCR testy jsou pofiderní, že záleží na tom, kolik cyklů se u nich nastaví, a když je více cyklů, jsou vždycky pozitivní. Potom je otázka, jestli nebyl zájem, aby ta pozitivita byla vysoká. Dělalo se všechno pro to ,aby lidé byli nemocní. Lockdowny, vyděšení, roušky…, především pro starší lidi to musela být katastrofa, připravili jsme jim opravdu velmi těžký konec života.

Zanedbala se lékařská péče, odkládali se pacienti, odkládaly se operace. Jenom proto, aby tam zůstali takzvaní covidoví pacienti, kterým už nic nebylo, ale měli pozitivní test. Pro hospodaření nemocnic to bylo velmi výhodné, protože za takové pacienty dostávaly 3x tolik. Ten PCR test je tak divný, že ta pozitivita tam jde udělat. Opravdu z toho mám pocit, že spíš přišlo zadání, jak to má být, a podle toho se to uskutečnilo. Vždyť nebyla ani epidemie v České republice, a vyhlásila se hned celosvětově pandemie. Je v tom něco úplně jiného než zdraví našich lidí. Je tam spousta takových „odborníků“, kteří jsou v tom zaháčkovaní, a je to pro ně velmi dobrý byznys. Ti by měli být úplně vyňati z rozhodování, protože jsou ve střetu zájmů.

Situace s vakcínami se mi vůbec nezamlouvá. Ten tlak, aby se naočkovali úplně všichni… Pro mě je to experimentální vakcína.

Je rozdíl očkování pro seniory a očkování pro děti. Zatímco senioři mají problém s onemocněním a menší problém s vakcinací, u dětí je to přesně naopak. U léčiv musíme vždycky hodnotit poměr risk / benefit, musí to být opravdu benefit pro děti, aby to mělo nějaký smysl. Covid nedělá dětem téměř vůbec nic, je to výjimečné, aby měly problémy, to po vakcíně proti covidu jsou uváděné nežádoucí účinky: únava a bolest hlavy více než 70%, bolesti svalů a zimnice více než 40%, bolesti kloubů a horečky více jak 20%. Takže děti, které nemají žádný problém z onemocnění, budou nemocné z toho očkování. Nově se tam doplnil zánět srdečního svalu a osrdečníku, a to už může být problém napořád. A teď je otázka jestli to nemůžou mít i ty miminka v bříšku u očkovaných těhotných žen. Určitě taky. Očkovat těhotné maminky je úplná tragédie. V nemocnicích je velký nárůst potratů po očkování.

Žádný senior si nebude přát, aby jeho děti a vnoučata obdrželi kvůli němu nějakou očkovací látku, která jim udělá problém.

Lidé pořád věří klasickým vakcínám a myslí si, že tady je to něco podobného. Ale u covidu se imunita po čase ztrácí a pořád se očkuje tou samou látkou na původní kmen, přitom dnes tady máme úplně jiné kmeny. Jaký to má smysl? Byla bych opravdu moc ráda, abychom místo propagace vakcinace propagovali zdravý životní styl a účinné léky, které existují.