Očkovací apartheid v Izraeli. Svědectví o zločinech proti lidskosti.

Izrael je nám často předkládaný jako vzor, kde to očkovací mašinerie dotáhla zatím nejdál. Zkusme se podívat, jak vypadá to slibované světlo na konci tunelu, a jak moc ho vítají samotní obyvatelé Izraele.

Realitou jsou zelené pasy, které dělají z každého neočkovaného nebo toho, kdo neprodělal COVID-19, občana druhé kategorie. Bez covid pasu zapomeňte na kulturu, sport, restaurace, supermarkety atd., někde už teď a za chvíli všude (zase konspirační teorie?) i na práci, cestování jedině s náramkem na noze. Protože ani tak není schopná izraelská vláda zajistit Pfizeru dostatečný počet „dobrovolně“ očkovaných, začala kampaň zaměřená na těhotné ženy a děti. Experiment na lidech v přímém přenosu.

Masové očkování vakcínou Pfizer začalo v Izraeli začalo 20. prosince 2020 a po něm se rychlost šíření infekce COVID-19 dramaticky zvyšovala. 20. prosince 2020 činil celkový počet lidí infikovaných koronavirem 375 tisíc, 11. února 2021 počet infikovaných překročil 709 tisíc. To už mělo v sobě první dávku vakcíny cca 38% obyvatel a cca 22% dostalo obě dávky.

Nízký poměr pozitivních testů je teď vydávaný na důkaz zpomalení šíření koronaviru, ale nějak se zapomíná na počty mrtvých. Ty v Izraeli po vakcíně rostou, přitom prakticky všude jinde v Evropě je znatelný pokles úmrtnosti.

Jediná skupina lidí, která kdy byla ohrožená, až na výjimky, a mohla zemřít na tento virus, jsou lidé ve věku nad 65 let a ti s komorbiditami. Vštěpili do nás takový strach, že spustili tento experimentální program i mezi těhotnými ženami. Dělají tlak na děti ve věku od 16 let a výše, a na těhotné ženy… doslova zde hrají zprávy z rádia: Pojďte se očkovat, zachráníte svoje dítě.

Pokud vás střelí do hlavy, ale testujete pozitivně na covid, zemřel jste na covid. Ale pokud zemřete na srdeční selhání během dvou týdnů po vakcíně, nijak to s ní nesouvisí.

Podařilo se jim přesvědčit lidi, že jste riziko, chodící přenašeč patogenů, co představuje riziko, pokud vejdete do obchodu, aniž byste si vzal tuto injekci, která samozřejmě ani přenos nemá zabránit. K tomu nebyla navržena.

Jsou tu lidé, kteří byli tak oslabeni, že si řeknou: „Vláda říká, ať si tuto injekci dáme. No dobře, nepřipadá mi to v pořádku, ale nechám si ji dát. Ať už jsem z tohoto venku. Říkají mi, že tohle je řešení. A i když mi můj instinkt říká, že to není správné…” Kolik lidí udělá ten krok navíc a zjistí si o tom něco? Ne dost…“

„Chci vám říct, jak dnes vypadá život neočkovaného člověka v Izraeli. My Izraelci máme pocit, jako bychom se probudili do noční můry, kdy náš život byl zničen… probudili jsme se do noční můry, ve které nás naše vlastní vláda unesla a která nás zaprodala, abychom byli pokusní králíci pro experimentální vakcínu. Chtějí, abychom bez otázek darovali svoje tělo a svoji duši.

Stali jsme se největším klinickým experimentem vakcíny v historii v rozsahu celé země. Představte si to… Když se dobrovolně přihlásíte na experiment, obvykle máte právo na to, souhlasit nebo nesouhlasit, ale tady se nás nikdo neptal. Dávají nám najevo, že není správné a není v pořádku dělat to, co jako člověk chcete dělat, a že když se nebudete účastnit v tomto… vakcinačním experimentu, jste zločinec… jste ve skutečnosti zločinec ve své vlastní zemi. Tohle je šílené. Izraelská vláda funguje jako teroristická organizace a nutí lidi, aby si nechali dát tyto experimentální vakcíny, jejichž budoucnost není známá, a jejichž lékařské výsledky také stále nejsou jasné.

V médiích nám lžou. Říkají nám, že vakcína prošla schválením úřadu FDA, což není pravda. Tohle schválení je pouze nouzové. Momentálně uzavírají vzdušný prostor. Jsme ve vězení ve vlastní zemi. Nelze jít pryč ani sem přijít. Žádné lety… jsme vězni ve vlastní zemi. Jako když se dělá experiment… uzavřete všechny krysy, abyste viděli, co se děje. Není tu žádná transparentnost pro lidi. Všechny vládní diskuze o koronaviru jsou před občany utajené… už 30 let se to děje, a má být v pořádku si vzít tyto vakcíny.

Máme věřit vládě poté, co před námi ukrývá tyto zásadní informace, o tomto experimentu. Ve smlouvě s Pfizerem, a to už 30 let… Dohoda byla podepsaná před dvěma lety, ještě před koronou. Tohle je šílené. Přišli jsme o každý kousek důvěry, kterou jsme vůči vládě a této zemi měli. Jsou tak nezodpovědní, provádět tento experiment na těhotných ženách. Dokážete si to představit?! Dávají vakcínu těhotným ženám, aniž by znali lékařské důsledky. A teď mluví o tom, že budou očkovat děti. Umíte si to představit?! Pokud odmítnete svoje dítě nechat očkovat, pokud to odmítnete, vaše děti brzy nebudou moct chodit do školy. Tohle je, co nám říkají. Nutí nás… odebírají nám naše lidská práva. Všechna naše lidská práva, svobody… nemůžeme volně chodit na ulici, všude jsou policisté. Žádáme o pomoc všechny světové organizace za lidská práva.

Tohle je fašistické chování, vymývání mozků skrze média. Chci, abyste vy, lidé světa, věděli, že polovina populace… téměř 5 milionů lidí, jak se nám tvrdí, nevíme to jistě… ale tvrdí, že 5 milionů lidí bylo v Izraeli očkovaných. Většina z nich… a tohle si poslechněte… většina z těch lidí je přinucena si ji vzít, a neberou si ji dobrovolně. Nechtějí si ji vzít. Nutí lidi, aby se vzdali své svobody a kontrolou nad svým tělem kvůli nedostatku volby… je to sociální a vládní znásilňování. Vládní znásilňování… říkají nám, že buď se necháme očkovat, nebo nebudeme moct chodit do práce. Nebudeme moct chodit do práce… jste druhořadý občan, pokud se nenecháte očkovat. Rozdělují nás. Nemůžete chodit do obchodů… nemůžete chodit do některých obchodů, pokud nejste očkovaní. Nemůžete chodit do supermarketů a sednout si na oběd, pokud nejste očkovaní.“

Totalita zdůvodňovaná nutnou ochranou zdraví, to je nový normál.

Tohle je šílené, lidi! Teď je to v naší zemi v Izraeli, zítra to bude ve vaší zemi. Zítra to bude na vašem místě. Pokud nejste očkovaní, nemůžete tady pracovat a žít. Jako lidé nemáme žádná práva. Z Izraele se stalo diktátorství. A to kvůli této falešné epidemii a viru, na který mají lidé míru zotavení 98 %. Tohle je šílené a to v každém ohledu! Lžou nám o počtu úmrtí. A lžou o důvodech úmrtí. Každé úmrtí a každé onemocnění označují za covid… nemocnice dostávají 22 tisíc šekelů (146 tisíc Kč) za každé úmrtí na covid. Chci, abyste věděli, že spousta lidí v Izraeli je teď obětí poškození a vážných vedlejších účinků a umírají na vakcínu, ale média ta fakta utajují. Média ta důležitá fakta utajují.

Mnoho lékařů, kteří prodali svoji duši Satanu, ďáblovi, dostávají příplatky od Pfizeru. Lékaři, kteří říkají pravdu, a kteří bojují za lidská práva, jsou umlčováni nebo dostávají vyhazov. Tohle je klinický, násilný, sociální experiment. Sociální experiment… Vedou lidi k tomu, aby proti sobě navzájem byli násilní. Je to jako hon na čarodějnice, hon na lidi, kteří se nenechali očkovat. Říká se jim, že oni jsou důvodem, proč Izrael je stále v krizi. Úroveň násilí na neočkovaných lidech každým dnem stoupá. Myslím si, že brzy někoho zavraždí, jen protože se ten dotyčný nenechal očkovat, protože vás přesvědčí, že my jsme nepřítelem země. Jsme stíháni. Jen protože si stojíme za svými právy.“

Cenzurují nás. Napadají nás a nedovolují žádnou mediální propagaci. Šéfovi strany odebrali jeho lékařskou licenci. Odstranili naše účty z Facebooku. A teď nedovolují médiím, aby o nás ani psala. Chceme požádat kohokoliv mezinárodně, kdekoliv, kam se dostaneme, aby zpropagovali to, co říkáme. Máme tady velmi špatnou situaci.

Nedovolují ani 16letým dětem, aby podstoupily přijímací zkoušky bez očkování touto vakcínou. Samozřejmě nutí zaměstnance se nechat očkovat. Tvoří tento „zelený pas”, kdy polovina populace se nedostane do divadel, nebo supermarketů, na různá místa, pokud se nenechá očkovat. Tvoří lékařský apartheid. Apartheid: Politika nebo systém segregace nebo diskriminace na základě rasy. Tohle ráno právě schválili to, že se můžou soukromé lékařské záznamy každého člověka posílat lokálnímu městskému úřadu, aby se vědělo, kdo se nechal očkovat a kdo ne.

Nutí lidi nosit kotníkové náramky, bezpečnostní náramky, když se vrací z cestování. Je to naprosto šílené. Je to naprosto šílené. Pokud přestanu… pokud přestanu nad tím přemýšlet, začnu plakat. Prozatím budeme pokračovat v boji. Bojovat co nejvíc, co můžeme. Potřebujeme pomoc všech, protože to, co se stane tady, se stane všude. Stane se to všude… bojujeme pro sebe a pro celý svět. Ale potřebujeme pomoc. Potřebujeme vše. Každou pomoc. Děkuji. Omlouvám se… je to intenzivní.“

Zdroje:
Ilana Rachel – Izraelský očkovací apartheid a zelené pasy & Svědectví o tom, co se děje
Co se děje v Izraeli? Svědectví členky opoziční strany: „Máme tady lékařský apartheid”
Svědectví o zločinech proti lidskosti v Izraeli
Série selhání karantény a očkování v Izraeli. Apel médiím: stali jste se spoluviníky největšího podvodu v historii. Vládní distributoři koronaviru: Čím více se zavírá, testuje a očkuje, tím rychleji se virus šíří. Začarovaný kruh?

Publikujeme bez výslovného svolení autora překladů, v dobré víře i úmyslu rozšířit myšlenky a názory, se kterými se web Nespokojený ztotožňuje.