Nestojím o vaší zrůdnou péči. Dáte mi už konečně pokoj?

Od počátku „epidemie“ koronaviru SARS-CoV-2 můžeme sledovat ve skutečně demokratické společnosti bezprecedentní fenomén jediné přípustné pravdy. O narativu se nepochybuje, jen se slepě přijímá, a pomocí impotentních masmédií je každá zpráva bez otázek a pochybností šířená dál. Novinařina byla zaměněna za publicistiku. Nepožaduje se zdůvodnění založené na faktech, stačí semafor nebo PES a hurá na lockdown. Možná je nejvyšší čas si přiznat, že demokracie už je dávno mrtvá.

Je fatální omyl se domnívat, že strůjci restriktivních opatření ničících životy vlastního národa, společnost jak jsme ji znali, a ekonomiku obecně se opírají o nějaká data. [1] Establishment není schopný podložit svoje rozhodování důkazy. Ministerstvo zdravotnictví odkazuje na vyvrácené analýzy a různé webové stránky. [2] WTF. Vzhledem k tomu, že jde především o zdravotnickou krizi, je to neskutečně varující selhání lékařů, virologů, mikrobiologů, vakcinologů a vědců, kteří nejsou schopní se proti nesmyslným postupům slyšitelně ohradit [3]. Jsou naštěstí výjimky, některé z nich najedete i na webu nespokojeny.cz.

Jak je možné, že „bojujeme“ s epidemií viru, jehož existence nebyla v chápání současné vědy vůbec prokázaná? [4 [5] [6] [7] [8] Jak je možné, že tu máme onemocnění pojmenované Covid-19, kde nebyla prokázaná žádná souvislost s virem SARS-CoV-2. [9] [10] Mimochodem… asi poprvé v historii byl nějaké nemoci daný dovětek 19 symbolizující rok nálezu. Máme rovnou očekávat, že budou Covid-21, Covid-23 atd.? Jak je možné, že testujeme PCR testy, které nejsou určené k diagnostice onemocnění? [11] [12] [13] [14] [15] Jak je možné, že máme vakcínu proti viru, který nebyl izolovaný? Jak je možné, že přijímáme asymptomatickou možnost šíření viru, když neexistují žádné prokazující studie? [16] [17]

Ať si Andrej s Monikou klidně nosí respirátory pořád, dobrou noc. A po vzoru vůdce „best in covid“  i všichni svědci covidovi. [18] Ale doprdele, dejte už ostatním kurva pokoj. Nasaďte si konečně respirátory, tím padá vaše dogma „moje rouška chrání tebe“, a každý se potom může rozhodnout sám za sebe, jestli vůbec chce „chránit“. Zrušte lockdowny, nouzový stav, restrikce a všechna další protiprávní opatření, a nechte nás konečně zase žít. Děti okamžitě bez roušek do škol, otevřít hospody, kulturu, zábavu, sport, obchody, hotely, vleky, a prostě všechno. Před „smrtícím“ virem [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] a jeho dalšími nekonečnými mutacemi ochrání poslušné odpovědné respirátor, uvědomělé dobrovolné testery vakcína, vystrašení ať zůstanou doma, a nepoučitelní odpírači bez roušek a bez vakcíny spoléhající na svou přirozenou imunitu vyrazí do ulic. Konečně najdou uplatnění polní nemocnice, mrazáky Hamáčka a Flégra [27], a možná budou mít v nemocnicích opravdu i pacienty. Klidně podepíšu dopředu revers, aby mě nikdo nikdy neřešil a neléčil v nemocnici jako případ s covidem. Dáte mi už potom konečně pokoj?

Ani české ministerstvo zdravotnictví ani většinově přijímané světové autority typu WHO nebo CDC neumí zdůvodnit a podložit vědeckými důkazy existenci viru SARS-CoV-2. [28] [29] [30] 31] [32] Nejsou schopné prokázat souvislost mezi onemocněním nazvaným Covid-19 a jeho údajným patogenem virem SARS-CoV-2. Přiznávají chybné používání PCR testů, které vede k falešně pozitivním výsledkům. [33] [34] [35] [36] [37] Ve smyslu chápání pojmu konspirační teorie jsou to tak právě tyto instituce, které šíří nepodložené, často i lživé informace, a vydávají je za jedinou pravdu, o které se nesmí pochybovat, ani o ní diskutovat. Nenechte se znechutit a otrávit, nerezignujte. Najdou se iniciativy, které se zabývají jak zdravotní stránkou tak právní zodpovědností současných lídrů, snad se jednou dočkáme covidových soudních procesů. [38] [39] [40] [41] [42]

Nikdo neumí izolovat koronavirus SARS-CoV-2, ale umíme vyrobit vakcínu?

Další očekávanou kapitolou covidového šílenství je povinné očkování. Pardon Andreji, já zapomněl… dobrovolné. [43] Jenom si bez vakcíny nebudete moct zajít do hospody, na fotbal, do kina nebo divadla, na koncert, někde vás nenechají jít ani do práce, o nějakém cestování si můžete nechat jenom zdát. Samozřejmě, všechno je úplně a jen na vašem rozhodnutí. Co na tom, že nikdo neví, jestli nějaká vakcína pomůže. [44] [45] [46] Co na tom, že pro ty, kteří onemocněním covid-19 prošli, nemá vakcína význam, a jsou neznámé její reakce v imunitním systému, který už byl s virem SARS-CoV-2 v kontaktu. [47] [48] Co na tom, že sami zdravotníci nechtějí být pokusnými králíky a vakcíny proti covid-19 odmítají. [49] [50] Zachraňujeme přece lidské životy, a tady musí jít všechny výhrady stranou. Kupředu levá, zpátky ni krok!

Čtěte kompletní texty včetně zdrojových informací na resetheus.org:
Vymyšlená pandemie, chybějící izolace viru a neplatný test na COVID-19
Ministerstvo zdravotnictví nemá důkaz o tom, že virus SARS-CoV-2 reálně existuje
Žádost o poskytnutí informací potvrzujících asymptomatickou infekci a přenos
Dopis virologům | mikrobiologům | vakcinologům | vědcům, kteří se veřejně vyjadřují ke COVID-19
Nepravdivé tvrzení: riziko infekce od lidí bez příznaků
Pohádky tisíce a jedné žádosti
Žádost o poskytnutí informací výrobcům testů pro „diagnostiku SARS-CoV-2“
Jsou důkazy o asymptomatickém šíření COVID-19 významně zveličené?
Testy PCR na COVID-19 jsou z vědeckého hlediska nesmyslné
Světová zdravotnická organizace (konečně) přiznává, že testy PCR generují falešně pozitivní výsledky
Špičkový odborník na laboratorní testy: ‚COVID-19 virus‘ NEEXISTUJE
Světová zdravotnická organizace konečně přiznává, že test PCR na COVID-19 má „problém“
DVA TESTY, JEDEN PODVOD I … aneb děravá legislativa a chybějící virus
Instituce po celém světě nemají žádný záznam o izolaci-purifikaci SARS-CoV-2