Nechtějí, aby to skončilo. Covid je zneužívaný k ovládání společnosti určitými lidmi.

Prof. MUDr. Jiří Beran, CSc.

Prof. MUDr. Jiří Beran, CSc.

Ti, kteří řídí opatření proti pandemii, nechtějí, aby to skončilo. Zalíbilo se jim, že mohou ovládat lidi. Chovají jako zaměstnanci farmaceutické společnosti, která chce prodat co nejvíce vakcíny. Přitom člověk, který prodělal covid, je chráněn třináctkrát lépe než člověk, který má dvě dávky vakcíny. Imunitu si nikdo nevytvoří tím, že každé tři měsíce dostane další dávku vakcíny. Prof. MUDr. Jiří Beran, CSc. v rozhovoru pro Svobodné Universum odpovídá na otázky, proč se stát chová hůř než prodejní šmejdi.

„Mnoho odborníků souhlasí s opatřeními vlády proti covidu proto, že jsou závislí, a chtějí mít klid, zaměstnání a kariéry.“

Po pozitivním testu necháváme na lidech, zvláště u rizikových skupin, aby oni sami, bez jakéhokoliv vyšetření, bez jakéhokoliv laboratorního nálezu, vyhodnotili svůj zdravotní stav, a podle něho aby se rozhodli, kdy si zavolají záchranku, nebo kdy se nechají převézt do nemocnice. A to bych řekl, že je zásadní problém České republiky, která není schopna pohnout s počty zemřelých.

A to souvisí i s tím základním, co v epidemii vidíme: já jako epidemiolog vždycky musím pracovat s nějakým základním konceptem, ve kterém je vždy příčina a následek. A pro mě je v této epidemii příčinou onemocnění covid 19, a následkem je úmrtí. A pokud mám tento koncept, tak pracuji na tom, že musím obhospodařit lidi z rizikové skupiny, kteří onemocní a kteří na to mohou zemřít. Kdežto koncept lidí, kteří nechtějí, aby to skončilo, je buď mylně, nebo záměrně jiný. U nich je příčinou virus a následkem pozitivita pro virus. A proto pořád brojí pro to, aby se testovalo, aby se lidé stále zavírali, aby nebylo tolik viru v populaci. Ale to se ovlivnit nedá. Ale to, co můžeme ovlivnit, je přednemocniční péče.

„Co říkají příbuzní zemřelých v nemocnici na covid, že jim stát nedal šanci léčit se monoklonálními protilátkami, nebo Regeneronem, a nechal je zemřít?“

Negativní kampaň, kde se ukazují zemřelí spoluobčané, je absolutně špatná.

V kolikáté vlně covidu se vlastně nacházíme? Je to čtvrtá, pátá, nebo už je to jedno? Už toho prostě máme plné zuby. Co všechno je zase zakázáno, a co z blahovůle státu ještě smíme? Tak se dají shrnout asi nejčastější vzdechy rostoucího počtu lidí. Zanedlouho to budou dva roky, co jsme se poprvé setkali s covidem, ale po počátečním pocitu jednoty a nadšeném šití roušek toho má už většina lidí, jak se říká, dost. Zvláště proto, že člověk si nemůže udělat názor sám, nejsou k dispozici realistická čísla obětí covidu, a nikoli obětí s covidem, rozcházejí se čísla hospitalizovaných s očkováním i bez, neprobíhá svobodná odborná diskuse, a propagace očkování místy nabývá podobu honu na čarodějnice.

„Toto není jenom epidemie neočkovaných, ale také epidemie očkovaných.“

Po celou dobu jsme byli zahrnováni sliby, že až se nechá dostatečný počet lidí naočkovat, bude s covidem amen, a uděláme za celou pandemií tečku. Jenže nemocnice jsou nyní opět skoro plné, a to nejen neočkovaných, ale také očkovaných lidí, a konec je v nedohlednu. Viník je ovšem jasný – neočkovaný nezodpovědný jedinec. Je to skutečně tak? Museli jsme do toho spadnout znovu? Jak moc je současná situace nebezpečná a jak na ni stát reaguje? A opakuje stále stejné chyby, nebo přibral nové?

„U lidí, kteří jsou očkováni do svalu, není možné, aby se vytvořila slizniční imunita.“

Brutální vakcinační kampaň ministerstva zdravotnictví se mi příčí, a nikdy bych takto nepostupoval. Negativní očkovací kampaň způsobuje, že lidé jsou vystrašení, a bojí se, že když jsou PCR pozitivní, tak je to jejich cesta na hřbitov, bez ohledu na věk. A to má negativní vliv na imunitní systém.

Nemoc se zneužívá k tomu, aby společnost ovládli určití lidé.

Ti, kteří řídí opatření proti pandemii, nechtějí, aby to skončilo. Zalíbilo se jim, že mohou ovládat lidi. A dá se také diskutovat o tom, že tam mohou být i nějaké skryté ekonomické zájmy. Toto není epidemie jen lidí, kteří nejsou očkovaní. Je to stejně tak epidemie těch očkovaných. A je potřeba o tom mluvit nahlas. Z ověřených dat vyplývá, že člověk, který covid prodělal, je třináctkrát lépe chráněn, než člověk, který má dvě dávky vakcíny. Máme k dispozici desítky tisíc dávek preparátu, který velmi jednoduše pomohl vyléčit prezidenta Trumpa. Tento lék byl také dostupný pro všechny lidi, kteří na covid zemřeli. A já se ptám: Když ti lidé na covid zemřeli a nebyli očkováni, proč jim ty účinné léčivé preparáty někdo nenabídl? Nebo bylo záměrem, aby zemřeli? Aby se ukázalo, že „oni nebyli očkováni“, a my ty monoklonální protilátky budeme tedy dávat někomu jinému? Myslím si, že tyto otázky by měli položit všichni příbuzní těch lidí, kteří jsou nám prezentování, jako že zemřeli na covid.

Máme naočkováno nějakých šest milionů lidí a neděláme žádné analýzy, nic u těchto lidí nesledujeme. A to je obrovská chyba. Nežádoucí účinek je i to, že ten člověk onemocní. A nám už tady onemocněly tisíce a tisíce lidí po aplikaci dvou dávek vakcíny, ale není to vůbec hlášeno jako nežádoucí účinek.

„Celou dobu bojujeme proti šmejdům, a ve vedení tohoto státu jsou lidé, kteří se chovají stejně. Jako lidé, kteří nás vydírají.“

Lidé, kteří rozhodují o protikoronavirových opatřeních, se chovají jako zaměstnanci farmaceutické společnosti, která chce prodat co nejvíce vakcíny. Běžný člověk to vidí tak, že se stát chová hůř než ti prodejní šmejdi. Ti vás někam vyvezou a řeknou: „Kupte si naše zboží za tu a tu cenu. A když to nekoupíte, tak půjdete domů pěšky a ještě nám tady zaplatíte oběd.“

Nepoučili jsme se, nebo nechceme, aby se to zastavilo. Přece tím, že utestujeme děti k smrti, že jim zavřeme školy, že jim znemožníme výuku, nezměníme nic na tom, že u naší babičky vznikne druhotný zápal plic, že u ní vznikne tromboembolická nemoc, když bude pozitivní, a ji nikdo nepřijde zkontrolovat.

Zdroje:
Jiří Beran 1. díl: Negativní kampaň, kde se ukazují zemřelí spoluobčané, je absolutně špatná
Jiří Beran 2. díl: Nemoc se zneužívá k tomu, aby společnost ovládli určití lidé. Zdravý rozum je jako lord Voldemort, nesmí se o něm mluvit

Tečka za koronavirem vakcinací nebude. Musíme už začít léčit, říká imunolog Drbal.