Ne tak úplně svobodná svoboda slova

Pokračování předchozího článku.

Takže, teď už víte, že v Evropě stavíme útulnou boudu útočícímu pitbulovi, tedy až na Švýcary, kteří té rozzuřené bestii uštědřili pořádný kopanec do řiti. Jak bude zrůda reagovat, to se uvidí časem.

Naše slavná Evropská unie. Už podle názvu by člověk logicky hádal, že EVROPSKÁ unie by měla stát především za zájmy EVROPY a EVROPANŮ, ne za zájmy přistěhovalců, teroristů, náboženských fanatiků, zkrátka vousatých prodavačů koberců (při koupi dvou dostanete kalašnikov zdarma, a pokud jste se účastnili v minulosti alespoň třikrát kamenování znásilněné, nebo „nevhodně oblečené“ ženy, dostanete krabičku nábojů zdarma).

Nevím, jestli dodnes přetrvává panický strach z jakéhokoliv projevu nacionalismu (mimochodem, nacionalista nerovná se nacista) a nechuti k ujetým kulturám a úchylným náboženstvím silný natolik, že tyto „multikulti“ hodnoty preferují pánové z Bruselu nad základními právy občanů členských států?

Co takhle nějaká svoboda projevu? Ne? Brzy už bude dokonce i trestné kritizovat islám! Špatný vtip, říkáte? Ne, tvrdá realita. Bude-li EU s takovými šaškárnami pokračovat, bylo by pro Českou republiku dobré, kdyby své členství v tomhle podivně totalitním pro-islámském spolku přehodnotila.

Nebo byste rádi zažili den, kdy vás turbanový imigrant zažaluje za to, že „vytváříte negativní prostředí“ jemu, či islámu? S takovou dostanou muslimové plnou kontrolu nad svým okolím, které bude přinuceno podřídit se jejich prazvláštním zvyklostem, svátkům a rituálům.

Nechci pětkrát denně poslouchat vyřvávající fanatiky ve středoevropské zemi. Dáme-li jim šanci, zničí nás, zničí náš způsob života, naše hodnoty, naši kulturu. EU plive do obličeje historii a všem evropským vojákům, kteří muslimskou agresi už od středověku drželi na uzdě.

Jak bylo trefně poznamenáno v odkazovaném článku, svoboda slova dostane citelný zásah přímo do slabin, tolik vzácná svoboda projevu bude tatam a o problémech se nebude diskutovat, problémy se budou skrývat a bude trestné o nich hovořit. Co vám to připomíná?

Při podobných stupidních návrzích musí člověk přemýšlet, neblíží-li se EU pomalými kroky k novodobé „sladké diktatuře“. Abychom za pár let nezjistili, že ačkoliv žijeme svobodně, NĚKDO nám denně říká co můžeme dělat a co ne, co smíme říkat a co ne, co je dobré a co je špatné…

A zároveň, ti, kteří toto umožnili budou z nahrabaných peněz spokojeně žít v zahraničí, nebo mimo dosah dění, a muslimové budou na ulicích sekat hlavy, ruce a jazyky za „zneuctění islámu“. Tohle chceme?