Mohou být očkovaní proti covidu nebezpeční pro své okolí? Zkušenosti říkají: ano.

Vzhledem k tomu jakým tempem covidová mafie spěchá se zavedením covid pasů, a dělá z očkování nutnou podmínku pro další život v novém normálu, přibývá otázek k zamyšlení. Protože rozhodnutí o aplikaci vakcín musí být individuální a naprosto dobrovolné, po vyhodnocení všech dostupných informací.

Nově otevřenou možností je, že se u neočkovaných žen objevují problémy po kontaktu s naočkovanými. Nepravidelné abnormálně bolestivé menstruace, potraty, podlitiny, migrény, zvracení a další následky popisují lékaři i samotné ženy. Jako u většiny „konspiračních teorií“ v době koronaviru, může být jen otázkou času, než se stane potvrzenou realitou.

Je dobré si uvědomit, že vakcíny proti covidu jsou podmíněně schválené v experimentální fázi vývoje, která probíhá masově jako pokus přímo na lidech. Případné nežádoucí účinky nemusí být okamžité. S použitím technologií messenger RNA jsme vstoupili na pole, kde není s čím srovnávat. Chování mRNA vakcín v těle se dá pouze předpokládat, delší časový horizont k dispozici nemáme. Klíčový termín je spike protein, na který jsou vakcíny nastavené.

V podstatě bereme genetické instrukce, které tvoří syntetický spike protein, který je údajně část viru SARS-CoV-2, a ty instrukce dáváme tělu a žádáme lidské tělo, aby přijalo genetické instrukce toho spike proteinu a aby svými procesy tvořilo toho proteinu víc. Tato technologie messenger RNA, jak se jí říká, dodává genetické instrukce, aby naše tělo tvořilo spike protein. Problém je v tom, že nikdy nebyla provedena studie k prokázání bezpečnosti, ale také nebyla provedena studie ke zjištění, jestli se ta produkce spike proteinu po svém spuštění někdy zastaví.

A zjišťujeme, že genetické instrukce spike proteinu nejsou specifické jen pro virus SARS-CoV-2. Genetické instrukce spike proteinu se také podobají nebo jsou stejné jako mnoho proteinů, které existují v samotném lidském těle. Pokud tedy máme produkovat protilátky proti genetickým instrukcím spike proteinu, ty protilátky najdou každý kousek proteinové tkáně v těle, která se shoduje s genetickými instrukcemi spike proteinu. A ty protilátky proti genetickým instrukcím spike proteinu spustí útok proti jakýmkoliv proteinům a tkáním v těle, které se podobají nebo jsou stejné jako genetické instrukce spike proteinu. Proto uvidíte autoimunitní onemocnění, ale před mnoha měsíci v evropském časopisu vyšel článek o tom, že v ženské a mužské rozmnožovací soustavě je několik proteinů, o kterých se zjistilo, že mají podobné genetické instrukce jako genetické instrukce spike proteinu.

Dr. Palevsky – Mohou očkovaní lidé způsobit onemocnění u neočkovaných lidí?
Dr. Palevsky vysvětluje nebezpečí spike proteinu ve „vakcínách” proti covidu, jak může poškodit nejen ty očkované, ale nepřímo i neočkované.

Víme, že spike protein se nalezl ve slinách, víme, že se nalezl v DNA, a musíme si položit otázku, jestli se nachází v molekulách našeho výdechu? Nachází se v kůži, když se potíme? A pokud ano, má to vliv na druhé lidi, se kterými přicházíme do kontaktu? Realita je taková, že u těch, kteří obdrželi tuto injekci, je masivní nárůst problémů s krevními sraženinami, potraty, neplodností, mrtvicí, infarktem, autoimunitními onemocněními a úmrtím, jen abych jich pár zmínil. A to u těch, kteří byli vakcinováni. Rozhodně bychom měli mít podezření, když vidíme, jak nevakcinovaní lidé v okolí vakcinovaných lidí dostávají typické příznaky covidu a k tomu případy s potraty, krvácením, nepravidelné menstruační cykly. Mělo by vzbudit velmi velké podezření.

A nyní vidíme to, že ženy, které jsou v okolí ostatních, kteří byli vakcinováni, mají stejné zkušenosti, což musí vzbudit podezření, že ta messenger RNA nejen způsobuje, že tělo trvale tvoří spike protein, ale že ten spike protein se nejspíše šíří skrze dech, sliny, kůži a kdo ví, odkud ještě jinde z těla se šíří. To je založeno pouze na tom, co si myslíme, že víme, že je v těch injekcích. Ale existuje potenciál, že do těla se píchají další mRNA proteiny, které způsobují, že tělo pak tvoří různé druhy proteinů, o kterých nemusíme vědět.

Dr. Northrupová – Očkovaní lidé ze sebe vylučují něco, co nepříznivě ovlivňuje ostatní (zejména ženy)
Dr. Northrupová vysvětluje současný problém, kdy se objevuje mnoho zpráv od neočkovaných žen, co mají problémy s menstruací po kontaktu s očkovanými. Dr. Northrupová si myslí, že covid vakcíny mohou obsahovat něco, co nepříznivě ovlivňuje zejména menstruační cyklus žen.

Je spousta věcí, které ovlivňují menstruační cyklus. Ale zprávy, které dostáváme, nejsou pouze zprávy o napuchnutí genitálií… erektilní dysfunkce u mužů, otoky šourku, problémy tohoto typu… nepravidelnosti prsou, tohle vše. Tohle jsou zprávy z anglického dobrovolného systému hlášení nepříznivých účinků léků, ale v tuto chvíli nemáme žádnou formální databázi pro tyto abnormality, ke kterým dochází, když jste jednoduše v okolí někoho, kdo dostal tuto vakcínu. Mám pocit, že v nich je nějaká biologická zbraň, nějaký druh biologické zbraně, kterou tělo nyní vylučuje, přenáší ji, jak jsi říkala Sherri, od někoho, kdo dostal vakcínu… Víme totiž tohle… tohle není normální vakcína.

Ve skutečnosti je to něco, co způsobuje, aby si tělo tvořilo syntetický protein proti spike proteinu viru SARS-CoV-2. Je to syntetický protein, který nikdy nebyl viděn, a tělo ho začne produkovat jako továrna. A nezastaví se to… někteří mi říkali, že možná za dva týdny se ten proces zastaví. Není možné, aby se tohle zastavilo, protože to z vašeho těla udělalo továrnu pro syntetický protein, který nikdy předtím nebyl viděn, který může teoreticky být ve vašich slinách, moči, trusu, potu, sperma, krvi, možná střevních plynech.

Zdravotní sestra naléhá: Držte se dál od očkovaných proti covidu
Zdravotní sestra Nic Stinson mluví o současném problému, kdy lidé zažívají nepříznivé reakce po kontaktu s očkovanými proti covidu. Sama naléhá na lidi, ať se (aspoň prozatím) drží dál od očkovaných proti covidu.

Tohle je mRNA genová terapie, tohle je velký lidský experiment. Není to nic, co kdy bylo provedeno. Ve skutečnosti to mění skladbu lidského těla. Ten proces se v lidském těle spustí a nezastaví se (tvoření spike proteinu). A ten spike protein se šíří z jejich dechu, šíří se z jejich pórů. Zjišťují, že spike protein je nebezpčný pro lidskou tkáň. Tohle u lidí způsobuje rozmnožovací problémy.

Nemůžeme vědět, jak dlouho to bude trvat. Není možné vědět, jestli lidské tělo kdy zastaví tento mechanismus tvorby spike proteinu. Lidé, kteří dostali vakcínu, mohou produkovat tyto spike proteiny navždy. Nemusí být už nikdy bezpečné být blízko nich. Je možné, že v nějakou chvíli je přestanou produkovat, takže může být znovu bezpečné být blízko nich.

Greg Reese: Očkovaní šířící něco, co způsobuje potraty a krevní sraženiny u neočkovaných žen
Šíří se zprávy o možném jevu, kdy očkovaní jedinci mají nepříznivý vliv na ty neočkované.

Ale nejen, že vakcína způsobuje úmrtí a poškození u očkovaných. Očkovaní podle všeho ze sebe šíří něco škodlivého na neočkované. A Velký bratr nechce, abyste o tom věděli. Když si vyhledáte „mRNA šíření očkovaných”, najdete jen články, co tvrdí, že taková věc je jen konspirační teorie. Jako bychom všichni byli hlupáci. Ale když vyhledávání specifikujete do roku, řekněme 2017, najdete něco jiného. Hned první odkaz: „Studie ukazují, že očkovaní jedinci šíří nemoc”. S odkazem na několik vědeckých studií ukazující, jak očkovaní jedinci mohou měsíce šířit virus… a tím vlastně na neočkované. A Pfizer ve svých vlastních testech vakcíny měl obavy z tohoto šíření.

Konkrétně měli obavy z toho, že těhotné ženy budou vystaveny očkovaným testovacím subjektům přes „inhalaci nebo kožní kontakt”. Poté, co mladá žena na Instagramu zveřejnila příspěvek o tom, jak kontakt s nedávno očkovaným nepříznivě ovlivnil její mensturační cyklus, byla zaplavena stovkami zpráv od ostatních žen, co zažily to stejné. Její účet jí Instagram několikrát smazal za to, že sdílela tyto příběhy. Ženy, které týdny krvácely po kontaktu s očkovaným. Ženy, co krvácely ze svého oka. Ženy, které krvácely tak moc, že potřebovaly transfuzi krve. Několik žen mělo potrat. A dívky i ve věku jednoho roku, co krvácely ze své vagíny. Tyto osobní příběhy jsou zakázány a cenzurovány před veřejností.

Zdroje:
Greg Reese: Očkovaní šířící něco, co způsobuje potraty a krevní sraženiny u neočkovaných žen
Škola na Floridě žádá učitele, aby se neočkovali proti covidu; studie Pfizeru může podpořit obavy školy
Pfizer už během svých testů vakcíny věděl, že očkovaní mohou nepříznivě ovlivnit neočkované
Zdravotní sestra naléhá: Držte se dál od očkovaných proti covidu
Příběhy lidí (a převážně žen), co po kontaktu s očkovanými zažívají vážné nepříznivé reakce
Dr. Northrupová – Očkovaní lidé ze sebe vylučují něco, co nepříznivě ovlivňuje ostatní (zejména ženy)
Dr. Palevsky – Mohou očkovaní lidé způsobit onemocnění u neočkovaných lidí?

 

Jsou lidé očkovaní proti COVID-19 hrozbou pro společnost?