Manipulace s čísly v přímém přenosu pokračuje. Tak se vytváří plandemie.

Jak vypadá covidová šikana v praxi, názorně ukázal čtvrtek 24.6. Ve statistice se objevilo směšných 161 lidí s pozitivním testem, a to bylo pro covidové maniaky okamžitě signálem pro vytáhnutí do boje. Po dlouhém období každodenních poklesů jim už pomalu docházela munice, takovou příležitost si nemohli nechat uniknout mezi prsty. S klesajícími čísly nakažených se jim nedařilo udržovat stádo dostatečně ve strachu, a že se opravdu snaží. Testují v takovém rozsahu, jako snad nikde jinde na světě, včetně dětí ve školách. Ale i tak dokáží vyšťourat jen desítky lidí denně. Takhle by to nešlo soudruzi.

Včerejší den v plné nahotě ukázal, jaké jsou skutečné záměry covidové mafie. Při prvním náznaku příležitosti najedou opět svou agendu. Ve svých plánech totiž s poklesem pozitivně testovaných pod 25 na 100 000 vůbec nepočítali. Jejich poslední „balíček opatření“ skočil právě na 25 a hlavní hygienička Svrčinová si chtěla s tímto číslem vystačit až do konce prázdnin. Ani masivní testování nepřineslo kýžený výsledek a čísla pořád klesají.

„Ano, klesáme. Ale očekáváme, že kolem padesátky, pod padesátku to tak rychle nepůjde. Počítáme, že do konce prázdnin se budeme pohybovat kolem 25 na 100.000 obyvatel.“ Pavla Svrčinová

Tohle nikdy neskončí, žádné číslo není dost malé, neexistuje žádný bod nula.

Neustálé strašení novými mutacemi plní svou roli jen u vystrašené části společnosti, které už nepomůže asi nic. Většina lidí už snad pochopila, jaká hra se s námi hraje. Bohužel i značná část dočasně probuzených podlehla očkovací kampani. V rámci zachování vlastního pohodlí, omámení vidinou obdržené propustky k „normálnímu životu„, se účastní experimentu na lidech s covid injekcí. I tak nejsou jejich počty zřejmě pořád dostatečné, takže se experiment rozšíří i na děti, těhotné, kojence, a ve výhledu už je povinné očkování.

První mezitýdenní nárůst od Velikonoc o 33 (!) pozitivně testovaných tak musel být pro covidové maniaky darem z pekla. Pro staronového ministra onemocnění Vojtěcha to bylo okamžitě důvodem k odvolání avizovaného popuštění uzdy, kdy měl milostivě dovolit nosit místo respirátorů roušky. Samozřejmě jen čínské chirurgické, protože s těmi vlastnoručně vyrobenými jste na jaře zachraňovali životy zbytečně, holoto (ale jako důkaz podvolení posloužili skvěle). O zrušení náhubků ani neuvažoval, přestože je soudy opakovaně zrušily. Okamžitě se přidal pirátský primátor Hřib, protože v Praze bylo asi 25 (!) pozitivních testů. Unáhlená reakce mluví sama za sebe, někdo už se nemůže dočkat podzimu. Bude zajímavé sledovat, jestli po opravě dat potvrzujících pokračující pokles, dojde k revizi vydaných prohlášení. A především ke změně absurdního protiprávního jednání.

„S ohledem na aktuální vývoj epidemické situace jsme se rozhodli zatím nepřistoupit k nahrazení respirátorů chirurgickými rouškami ve vnitřních prostorách. Respirátory tedy zůstanou.“ Adam Vojtěch

Kdo ještě nepochopil zvrácenost situace, pro tyhle lidi bude smrtelné nebezpečí při jakémkoliv počtu pozitivních testů, nárůsty a výkyvy jsou při desítkách případů prakticky jisté. Jednotky nálezů jim dají opět do rukou argumenty pro další a další omezování, zatímco při poklesu se nikdy nenamáhali dodržet ani svá vlastní nastavená pravidla. Není žádný bod nula. Chápete?

„Takže ústup viru pokračuje. I za včerejšek místo avizovaného třetinového nárůstu je po opravě „popletených“ dat čtvrtinový pokles.

Je mi skoro líto všech těch hlasatelů covidu a „konce světa“, těch bojovníků za naše zdraví na náš účet, kteří se včera v plné polní vyrojily v médiích i zdejších komentářích. Tak moc se těšili, že bude konečně zas hůř a teď zklamaně sedí a mumlají si pod vousy:

„Na má slova stejně dojde, stačí až počet infikovaných dostatečně klesne, asi tak na 20, 15 i dokonce na 10 denně z 10 miliónů a ono se to pak obrátí a začne to stoupat. A já vám to pak všem ukážu, zalockdownuju to od Šumavy k Beskydám a ty respirátory si na huby budete muset přišít. A bude pořádek, jaký se mi to líbí a který budu šéfovat nebo alespoň udávat a škodit. Už mi to chybí…“ Vladimir S.

[EDIT 2.7.2021]

Pořád dokola: Čím víc testujeme, tím víc nakažených máme.

Covidová agenda už se zase rozbíhá naplno. Pár lidí navíc s pozitivním testem oproti minulému týdnu se stává záminkou pro zavádění dalších opatření. V této uměle vyvolané hysterii se účelově ignoruje ten nejdůležitější údaj – počet provedených testů. PCR testy fakticky udávají počty nových „případů“. Když se podíváte na spodní graf s počty denně prováděných PCR testů (tmavě modré sloupce), zjistíte, že jejich počet od minulého týdne výrazně stoupl.

Denní přehled počtu osob s nově prokázaným onemocněním COVID‑19

Denní přehled počtu osob s nově prokázaným onemocněním COVID‑19

 

Denní přehled počtu provedených PCR a antigenních testů

Denní přehled počtu provedených PCR a antigenních testů

 

Reálně není žádný nárůst „nakažených“ koronavirem. Poměrem na počet prováděných testů je to naopak pokles.

Týdenní porovnání počtu prováděných PCR testů a počtů covid případů podle oficiálních dat MZČR:

  • Úterý 22.6. – počet testů:  25.227 – počet pozitivních: 112
  • Středa 23.6. – počet testů: 23.721 – počet pozitivních: 105
  • Čtvrtek 24.6. – počet testů: 28.983 – počet pozitivních: 96
  • Úterý 29.6. – počet testů:  43.762 – počet pozitivních: 157
  • Středa 30.6. – počet testů: 37.121 – počet pozitivních: 137
  • Čtvrtek 1.7. – počet testů: 41.643 – počet pozitivních: 164

Celkem za tři dny v minulém týdnu bylo provedeno 77.931 testů a z toho bylo 313 pozitivních, tedy 0,4%. Za stejné tři dny tento dýden bylo provedeno 122.526 testů a z toho bylo 458 pozitivních, to je 0,37%. Žádný nárůst se tedy nekoná, covidová mafie si jako vždy udělá čísla, jaká zrovna potřebuje.

A takhle se ta hra už rok a půl hraje. Když jdou čísla dolů, navýšíte počet testů. Třeba tím, že se budou povinně testovat zaměstnanci, děti ve školách, že budete potřebovat testy, aby jste mohli vystrčit nos na ulici, že budete testovat po návratu z dovolené. Čím víc si rozšíříte podmínky pro povinné testování, tím víc pozitivních dostanete. Další možností je nastavení cyklů u PCR testů, který Vám při dostatečném zvětšení cca 30+ cyklů najdou u každého testované prakticky cokoliv, včetne koronaviru. Jaký počet se aktuálně používá u nás?

V nemocnicích nejsou pacienti s koronavirem.

Dlouhou dobu byl jako klíčový argument používaný počet hospitalizovaných v nemocnicích. Jaké je současná situace? Bez ohledu na počty pozitivně testovaných, počet hospitalizovaných neustále klesá. Poslední udávané číslo je 50 lidí na celou Českou republiku, z toho 9 lidí v těžkém stavu. Jestli tohle je ta nejnebezpečnější nemoc, kterou u nás máme, tak jsme asi nesmrtelní.

Přehled hospitalizací osob s laboratorně prokázaným onemocněním COVID‑19

Přehled hospitalizací osob s laboratorně prokázaným onemocněním COVID‑19

 

Bez zajímavosti není ani skutečnost, že čísla jsou velmi často upravována zpětně, takže z nárůstů je následně pokles. O tom už se samozřejmě v masmédiích nikde nedozvíte, ale pro covidové fašisty jsou „nárůsty“ vítaným důvodem k dalšímu omezování a šikaně.

Foto: Novinky.cz