Poslanec Lubomír Volný: Jestli tady pudeš, dostaneš flákanec! Jasné?!

Mgr. Lubomír Volný

Mgr. Lubomír Volný, poslanec PČR

Nezařazený poslanec Lubomír Volný vyvolal bouři na mediální scéně, když kvůli němu byla strkanice (pro masmédia rádoby rvačka a bitka) v Poslanecké sněmovně. Volný a jeho kolega Marian Bojko odmítli nosit v Parlamentu roušky, a za to se do nich obuli kolegové jako třeba Dominik Feri (TOP 09) a předsedající Tomáš Hanzel (ČSSD). V reakci na něj Lubomír Volný připomněl jeho přezdívku Hanzel Desítka známou na Karvinsku, která ukazuje na to, že Hanzel měl brát z každé zakázky deset procent do své kapsy. To bylo důvodem, proč mu Hanzel z předsednického křesla vypnul mikrofon, ale podcenil Volného předchozí upozornění, že jestli to udělá, půjde mu zbytek své reakce povědět přímo k němu do jeho mikrofonu. Od Hanzela se mu na to dostalo reakce: „Tak přijďte…“. A nakonec se dočkal.

Ať už se za vystoupením bývalého učitele a profesionálního basketbalisty Volného skrývá aktivita směrovaná k podzimním volbám nebo jde o jeho přesvědčení, říká nahlas to samé, co si mnozí další myslí. Nesmyslné nošení roušek (teď už možná i respirátorů), dlouhodobé lockdowny velké části společnosti včetně zavřených škol, nepovinně povinné očkování bez známých účinků vakcíny, a totální rozvrat ekonomiky. S jakými výsledky?

„Socani si nechají klidně nazvracet do úst, jenom aby si udrželi svoje vládní posty.“
„Jestli tady pudeš, dostaneš flákanec! Jasné?!“

Projev poslance Lubomíra volného v Poslanecké sněmovně 21.1.2021:

Informace o léčbě lékem Isoprinosine (Inosin pranobex) prezentoval na půdě Parlamentu za účasti poslanců Lubomíra Volného a Mariana Bojka přední český epidemiolog Prof. MUDr. Jiří Beran, CSc. Lubomír Volný byl také aktivní během vystoupení Daniela Landy v 5.1.2021 v Petičním výboru Poslanecké sněmovny.

„Bitka“ v Poslanecké sněmovně 21.1.2021 – Lubomír Volný a Tomáš Hanzel:

Vyjádření Lubomíra Volného o tom, co se vlastně stalo:

Vystoupení Volného si v každém případě vyžádalo pozornost mainstreamových médií, které se okolo něj slétly, jako vosy na med. Ukázka úrovně české žurnalistiky v praxi:

A tady je na ukázku několik výstupů, které se potom dostanou k běžnému neinformovanému čtenářovi:
Kdo je Lubomír Volný? Proruský obchodník s chudobou a dezinformátor
Poslanec Volný, antiafrikanista a antirouškař, kopíruje ruské dezinformační vzorce
Fanoušek Putina a obchodník s chudobou. Kdo je bitkař ze Sněmovny Lubomír Volný