Kabala: Konec světa jak ho známe, aneb kdo skutečně vládne.

Dokument The End of the World As We Know It – The Fall of the Cabal natočila holandská dokumentaristka a investigativní novinářka Janet Ossebaard. Obsahuje tisíce hodin výzkumu. Sama autorka žádá o to, abyste nic automaticky neakceptovali jako pravdu. Udělejte si vlastní průzkum a všechno si ověřte.

Janet Ossebaard roky sbírala takzvané konspirativní informace o Kabale, čímž je v tomto případě míněno společenství lidí, kteří od nepaměti diktují světu jeho řád ke svému vlastnímu prospěchu. V deseti kapitolách mapuje jejich činnost, rody, jména, organizace a předpovídá také jejich brzký pád.

Je prnoplánově jednoduché označit Kabalu za konspirační teorii. Některé závěry vyplývající z dokumentu bezpochyby budou těžko uvěřitelné a obtížně přijímané, přesto má smysl se seznámit s tím, jakou roli v současném světě možná hraje Bill Gates nebo George Soros, co je to adrenochrom, a proč si tolik příznivců našel QAnon.

Pád Kabaly – Konec světa tak, jak ho známe (1-10)
Původní série dokumentaristky Janet Ossebaard

odkaz na video

ČÁST 1 – Konec světa, jak jej známe aneb věci, co tě donutí se zamyslet…
Vypravěčka začíná nepříjemnými pravdami o nedávných požárech v Kalifornii, rtuti ve vakcínách, chemtrailech, sběru orgánů, plazech a satanských symbolech ve vatikánských budovách, 911, obětech falešných vlajek a podprahových zprávách v dětské zábavě. Pokud vám to nestačí, odhalí i umělé viry, mobilní telefony a televizory, které nás špehují, a otravování naší potravy společností Monsanto / Bayer. Co má toto vše společného? Mainstreamová média to zcela ignorují.

ČÁST 2 – Dolů králičí norou
Tato epizoda sleduje počátky hnutí QAnon s příklady kódovaných příspěvků a frází odhalujících tajné společnosti a politickou korupci. Diskutuje se o zapojení rodin Rothschildů a Rockefellerů do bankovnictví, Federálního rezervního systému a kontroly konvenční medicíny. Objevila se spojení George Sorose s NAMBLA a ANTIFA.

ČÁST 3 – Invaze cizinců
Je odhalena pravda o „invazi migrantů“ a jejím spojení s Georgem Sorosem. Vypravěč vysvětluje, jak MSM (masmédii) zkroucená fakta způsobila, že Trump vypadal špatně, ignorujíc jeho úsilí v boji proti obchodování s lidmi.

ČÁST 4 – „Milovníci“ dětí všude
Tato epizoda se ponoří do haitského skandálu obchodováním s dětmi z dětských domovů, který zahrnuje Clintonovu nadaci a zneužívání charitativních darů skupinami jako Oxfam a Červený kříž. Odhaluje pedofilní symboliku, kterou používají organizace oddané „pomoci dětem“ a jejich spojení s vysoce postavenými politiky. Odkrývá také hollywoodské spojení s pedofilií a nekontrolovatelné sexuální zneužívání dětí včetně dětských herců. Skutečně otevírá oči.

ČÁST 5 – Děti, umění a pizza
Sexualizace dětí a normalizace pedofilie, mimo jiné snižování hranice věku zletilosti soudci a politiky, jako jsou Ruth Bader Ginsberg a Theresa May a další. Loga pedofilů jsou používaná v reklamě, (Disneyho) filmech a karikaturách, službách na ochranu dětí, agenturách pro adopci, v politice atd. Pizz_gate, Comet Pingpong, úchylné umění a James Achilles Alefantes (Rothschild) a jeho přátelé.

ČÁST 6 – Manipulace s hlavními médii
Tato epizoda pojednává o rozsahu šíření falešných zpráv a propagandy hlavními zpravodajskými organizacemi, které je vlastní a proč je možnost volby iluzí. Odhaluje, jak se dezinformace používá k vylepšení podpory válek, utváření našeho vnímání lidí a událostí a propagace povídek. Události, které tento příběh nepodporují, se prostě nikdy neuvádějí. Snopes je také odhalen jako podvod.

ČÁST 7 – Čarodějnice a čarodějové
Diskuze vztahů kontroverzních umělců, jako je Maria Abramovic (známá svým „Duchovním vařením“), s vysoce postavenými lidmi, spolu se satanskými symboly v umění a zábavě. Kanibalismus je opakující se téma. Vyšetřují se podezřelé sebevraždy hudebníků a celebrit, které se staly obětí „smrti oběšením se za kliku“, včetně Kate Spade a Anthony Bourdaina. Zbytek videa je věnován holandským a britským královským rodinám a jejich spojení se známými pedofily a nacisty.

ČÁST 8 – Nad krály a královnami
Tato epizoda se ponoří do temné stránky pedofilie a odhaluje kulty, které se zabývají satanským rituálním zneužíváním a vraždami dětí pro adrenochrom. Zkoumá také asociaci britské královské rodiny, papeže a celebrit s těmito skupinami. Někdo Červené boty? A co genocida 50 000 domorodých kanadských dětí?

ČÁST 9 – Úsvit Nového Světa
Zkoumá se vzestup populistických hnutí po celém světě, jako jsou žluté vesty a Qanon. Zatímco si veřejnost uvědomuje existenci sexuálních kultů, jako je NXIVM, jsou skryty další skandály, jako je aféra Rosatom týkající se Clintonů. Připravte se na několik pecek o Obamovi, Johnovi McCainovi, Dalajlámovi a pravé identitě Usámy bin Ládina.

ČÁST 10 – Návrat krále
Poslední epizoda je plná naděje. Podporuje to teorie, že JFK Jr. je stále velmi naživu a pracuje s Donaldem Trumpem díky Q, aby se svět zbavil kabaly, která zabila jeho otce. Ukazují se některá vzrušující vodítka, která se týkají obálky časopisu George a knih Ingersolla Lockwooda. Kdo je tajemný Vincent Fusca? Můžeme se opravdu vrátit v čase? Vypravění nabízí, že jsme na pokraji nového paradigmatu, krásného nového světa volné energie, nového bankovního systému a nového zdravotnického systému. Může to být pravda? Modlím se, aby to tak bylo.

Kabala II 1. část
Kdo byli templáři, jezuité a ostatní a Chazaři, kteří za své doby měli obrovskou moc a bohatství. Co se s nimi stalo? A existují stále dnes?

odkaz na video

Kabala II 2. část
Jak se Chazaři a jezuité mstili Evropě a evropským králům, a kdo skutečně stál za Velkou francouzskou revolucí.

odkaz na video

Kabala II 3. část
Kdo skutečně stál za Hitlerem, a jak v USA došlo k ovládnutí a záměrnému vyvolání Velké hospodářské krize.

odkaz na video

Kabala II 4. část
Sionské protokoly pozoruhodně popisují svět, ve kterém z velké části žijeme.

odkaz na video

Kabala II 5. část
Georgijské poradní kameny, temná strana OSN, Agenda 21, Agenda 2030 a „mírotvůrci”.

odkaz na video

Kabala II 6. část
Praktiky OSN a nevládních organizací podporujících sterilizaci žen a snižování porodnosti v rozvojových zemích, a jak to vše souvisí s agendou spolku, který stojí za řízením světa.

odkaz na video

Kabala II 7. část
Kolem 5500 nevládních organizací spojených s OSN dělají tzv. charitativní práci. Nevládní organizace nejsou nic víc než dokonalý obchodní model k praní peněz, k vyhýbání se placení daní a k investování do hlavního cíle Kabaly: vylidnění a světová nadvláda.

odkaz na video

Kabala II 8. část
O Nadaci Billa a Melindy Gatesových a plošném očkování. Skutečná tvář Nadace Bill a Melindy Gatesových, jejich tzv. filantropie v Indii a Africe ve formě plošného očkování, což je jeden z oblíbených nástrojů Kabaly k zavedení Sionských protokolů a Agendy 21 a 2030.

odkaz na video

Kabala II 9. část
Více o Billu Gatesovi, jeho filantropii a korupci ve WHO. Posedlost Billa Gatese genetickým modifikováním všeho, čeho se dotkne, a jeho tajné vazby na americkou armádu. Korupce Tedrose Adhanama Ghebreyesuse, současného generálního ředitele WHO.

odkaz na video

Kabala II 10. část
Vazby Billa Gatese na usvědčeného pedofila Jeffrey Epsteina, obchod s dětmi, adrenochrom. Gatesovy investice do obrovských společností, které jsou aktivní v oblastech manipulace, cenzury, obchodování s dětmi a adrenochromu.

odkaz na video

Kabala II 11. část
Další odhalení Billa Gatese, který má svoje chapadla ve společnostech, co znečišťují a ničí planetu, a jak svoji filantropii využívá k prosazení své agendy.

odkaz na video

Kabala II 12. část
Ve 12. části se dozvíme o tzv. technologii genového pohonu a syntetické biologii, proč do ni Bill Gates investuje a jak prostupuje do potravinového průmyslu.

odkaz na video

Kabala II 13. část
V posledním díle série Kabala II zaměřeném na Billa Gatese si posvítíme blíže na to, jak to vlastně dělá, že má svoje prsty všude a je vnímán jako dobročinný filantrop?

odkaz na video

Kabala II 14. část
Co je agenda depopulace neboli vylidnění a jak vypadá v našich denodenních životech? Ve videu se dozvíme o válkách, (přírodních) pohromách, hladomoru, suchu, epidemiích a skutečném příběhu za HIV/AIDS a španělské chřipce.

odkaz na video

Kabala II 15. část
Druhá část na téma depopulace. Tentokrát o toxinech v našich jídlech, vodě, o plánování rodičovství a agendě za sexuální výchovou dětí.

odkaz na video

Kabala II 16. část
Třetí část na téma depopulace. Tentokrát o chemtrails, geoinženýrství a negativním vlivu elektrosmogu na naše tělo.

odkaz na video

Co je Kabala?
Kabala je soupis židovských magických textů, které obdržel lidský rod od padlého anděla (démona), který si říká Raziel (to může být falešné jméno!). V Kabale se dozvíte o paralelním “vesmíru”, struktuře hmoty, jak komunikovat s démony a mnoho dalšího. Z učení Kabaly vycházel nejeden židovský fyzik, např. Albert Einstein. Kabalu studoval i Isaac Newton (anglický fyzik, matematik, astronom a alchymista). Kabala je židovský okultismus (tajné učení), magie, čarodějnictví (učení démonů, spolupráce se satanem a jeho démony – komunikace s démonickými duchy je základem všech tajných nauk). Kabala je nejrozsáhlejší učení démonů, jaké kdy lidstvo mělo. Pro křesťana je dost neuvěřitelné, že ortodoxní Judaismus považuje Kabalu za esoterní tradici, která má svůj původ u Mojžíše na Sinaji. Někteří židovští kabalisté dokonce říkají, že počátky Kabaly sahají až k Abrahamovi či dokonce až k Adamovi. Je neuvěřitelné, že Kabala se odvolává na znalosti, které mají být obsaženy v Tóře (5 knih Mojžíše). Židovští kabalisté tvrdí, že největší přínos do tohoto učení dal král Šalamoun (třetí král Izraele). Proto se někdy hexagramu říká Šalamounova pečeť. Židé, kteří provozují Kabalu, zcela ignorují, že magie, čarodějnictví…, jsou praktiky Bohem Bible zakázané!

Zdroje:
Otevři svou mysl
Pád Kabaly – koniec sveta, ako ho poznáme