Jestli necháte očkovat děti proti Covid-19, pácháte tím zločin. Tečka.

Lékař a vědec Dr. Sucharit Bhakdi důrazně varuje před sraženinami po vakcínách proti covidu a vyzývá: Neočkujte sebe ani své děti!

Tato injekce má způsobit, že váš imunitní systém bude „explodovat“ do akce a bojovat s virem. Vždycky jsme měli obavy, že tato exploze spustí řetězovou reakci, vedoucí  k vytvoření sraženin ve vašich cévách. Sraženiny, které nikdo nemůže vidět, ale pocítíte to. Pokud se sraženiny vytvoří ve vašem mozku, budete mít příšernou bolet hlavy, žaludeční nevolnost, zvracení, ochrnutí. Je tolik věcí, které tolik lidí hlásí.

Jde to zjistit v laboratoři testem D-dimerů. A když se zvyšují ve vaší krvi, je to důkaz, že se vám utváří v krvi sraženiny. Ve vašich cévách. Několik německých lékařů měřilo hladiny D-dimerů u svých pacientů před vakcinací a několik dnů po vakcinaci. A přišli na to, že se jim velmi často začnou tvořit sraženiny. Děje se to u všech vakcín. Znamená to, že pokud se necháte očkovat, tak ve svém těle spouštíte reakci, která je potenciálně smrtelná. Proto s velkou vážností varuji lidi, aby se nenechali očkovat. Musíte si uvědomit, že hodně riskujete. Neočkujte děti! Pokud necháte své dítě naočkovat, pácháte tím zločin.

Komplexní pohled na problematiku dětí, včetně minimální nebezpečnosti covidu, zbytečnosti očkování, škodlivostí nošení roušek a sociálních odstupů přináší video s několika kanadskými lékaři, kteří vyjadřují svůj názor odlišný od mainstreamu.

Existují tři vědecky prokázané důvody, proč bychom se neměli bát Covidu-19. Asymptomatické šíření je zanedbatelné, což znamená, že zdraví lidé jen zřídka předávají toto onemocnění ostatním. Mladí lidé a zdraví lidé nejsou v ohrožení vážné nemoci nebo úmrtí. Jsou k dispozici levné léčby jako je vitamin D, Hydroxychlorochin a Ivermektin.

Dětem nehrozí, že by dostaly Covid, a pokud ho dostanou, tak jsou jejich příznaky mírné. Míra přežití u mladých je 99,997%, a to bez léčby. Data ukazují, že Covid-19 je pro děti méně smrtelný, než chřipka, a drtivý počet recenzovaných studií ukazuje, že děti nejsou významným faktorem v přenosu Covidu. Studie ve Velké Británii, Austrálii, Švýcarsku, Francii, Švédsku a Norsku ukázaly, že ve školách je minimální přenos z dítěte na dítě a z dítěte na dospělého. Ve skutečnosti je méně pravděpodobné, že by učitel zemřel na Sars-Covid-2, než běžná populace. Uzavření škol není lékařsky odůvodněné. Děti mají silný imunitní systém, přizpůsobený k léčbě respiračních virů jako je Sars-Covid-2. Mají T-lymfocitní, křížovou imunitu z mnoha nachlazení, kterým byli už ve svém životě vystaveni. Děti musí být vystaveny virům a bakteriím, aby posílili jejich imunitní systém, a udržely je zdravé až do dospělosti. Když pochopíme, že dětem Covid nehrozí, a nešíří ho na ostatní, uvědomíme si, že zaváděná opatření jsou zbytečná, eticky neomluvitelná, a jednoduše škodlivá.

Riziko, že vaše dítě zemře na Covid, nebo z něj bude vážně nemocné, je téměř nulové. A děti nejsou hlavními nositeli této nemoci.

Všechny covid vakcíny jsou zcela novou, experimentální, genovou terapií. Žádná z nich nemá žádné dlouhodobé údaje o bezpečnosti u dětí nebo dospělých. Injekce AstraZeneca a Johnson a Johnson, byly v mnoha zemích pozastaveny, z důvodu potenciálně smrtelných krevních sraženin. Žádná z vakcín Covid neprošla běžným 5 nebo 10 letým obdobím testování bezpečnosti. Místo toho byli všechny urychleně schváleny pro nouzové použití, a nebyli formálně schváleny. Ukázalo se, že žádná z Covid injekcí nebrání přenosu Covidu. Nezabrání onemocnění Covid-19. Jediné, co injekce dělá, je zmírnění vašich příznaků.

Ve své klinice mám momentálně šest pacientů s neurologickými příznaky, od obdržení první Covid vakcíny. Trpí neustálými bolestmi, bolestmi hlavy, oslabením svalstva, a závratěmi, a tři z nich tím byli doslova tělesné postižení. Jednalo se o tři dříve zdravé lidi, jejichž život je tímto experimentem zničen.

Proč byste tedy riskovali zničení života vašich dětí touto experimentální vakcínou, abyste je ochránili před onemocněním, které pro ně ve skutečnosti nepředstavuje žádné riziko? Takže pokud vám někdo řekne, že vaše dítě musí být očkováno proti Covidu, aby chránilo vás, nebo svého učitele, nebo své prarodiče, nebo kohokoli jiného, ​​nedává to vůbec žádný smysl.

Zdroje:
Kanadští lékaři promluvili: Chraňme naše děti před újmou
Američtí lékaři z první linie: Chraňme děti před covid injekcí

Publikujeme bez výslovného svolení autora, v dobré víře i úmyslu rozšířit myšlenky a názory, se kterými se web Nespokojený ztotožňuje.

Věřím očkování, ale nevěřím vakcíně proti COVID-19, říká známý epidemiolog.