Týrání dětí rouškami je nutné. Přinutíme tím rodiče k očkování, přiznal Prymula.

Trestáme děti za rodiče. Zatěžujeme je rouškami proto, že nejsme schopni ovlivnit jejich rodiče. Kdyby jejich rodiče byli očkovány, tak by to ty děti vůbec nosit nemusely.“ To jsou slova plukovníka Prymuly v pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima News. Kde jsou hlídací psi demokracie, když se poradce prezidenta veřejně přizná, že používá děti k vydírání rodičů? Kde jsou orgány činné v trestním, když se veřejný činitel přizná k týrání a zneužívání dětí?

Je to týrání dětí, ale je to nutné.

Nechají si rodiče opět i tohle líbit? Jak ukázaly volby, pravděpodobně ano. Značná část veřejnosti už bohužel přijala hru na covid za svou, „dobrovolně“ se očkovala, a v rámci připraveného scénáře plní roli souhlasící pasivní většiny. Historie dobře zná podobné příklady. A nebyly to pěkné konce. Obvykle se na ně dnes nechápavě díváme v dokumentárních pořadech s otázkou, jak mohli lidé něco takového dopustit?

Ve stejném pořadu prohlásil Flégr, že vakcína proti variantě Delta nefunguje, nebrání jejímu šíření a testovat by se měli i očkovaní. To všechno ve chvíli, kdy další testování dětí ve školách oficiálně končí, protože by podle Ministerstva zdravotnictví nepřineslo nové údaje. Jestli v tom snad cítíte nějaký rozpor, „odborníci“ covidové mafie si s tím jistě hravě poradí.

Všechno to završil Hostomský konstatování, že roušky nefungují, a jejich nošení s epidemií nesouvisí. Je to symbol. Lidé se dobře ovládají, nejsnadnější je to s malými dětmi. S virem je to horší.

Není to tak dávno, co Vojtěch považoval covid za běžné respirační onemocnění, o kterém by se nemělo tolik psát, protože to nemá dobrý vliv na duševní stav lidí:

Covid-19 je standardní infekční onemocnění stejné jako každé jiné. Jen se o něm pořád píše, a tak má dopad na duševní zdraví obyvatel.“ … „Je to skutečně o destigmatizaci a prezentaci toho onemocnění. Pokud to budeme prezentovat jako něco katastrofického, co ti lidé v zásadě budou brát, jako že jsou vinni za to, že se nakazili, to si myslím, že je zkrátka špatně.“ … „Já bych byl obecně rád, kdyby se o onemocnění méně psalo. Je to standardní infekční onemocnění, stejné jako jiná infekční onemocnění, takto se o žádném jiném onemocnění nepíše. A když se podíváte na všechny světové průzkumy, tak covid-19 má zásadní dopad na duševní zdraví obyvatel.“
Adam Vojtěch. ministr zdravotnictví ČR

Celý pořad: Sledujte ZÁZNAM Co Čech, to politik!: Co si o zdraví Zemana myslí Prymula, Flegr a Hostomský?

Foto: CNN Prima News