Eurábie = budoucnost, vy náckové!

Takže, nakonec to přišlo. Geert Wilders, odvážný to nizozemský junák, je se svými racionálními a střízlivými názory odmítán na všech frontách, všemi významnými evropskými politickými stranami, jeho film Fitna je zatracován, odmítán a dokonce i zakazován (Nějaká svoboda projevu, pánové, v Evropě roku 2010? Ne? Není třeba?) a stále víc a víc muslimů se vesele stěhuje do zemí EU, aby zde mohli pravidelně mlátit hlavou o zem, vyřvávat z minaretů a uctívat tak památku militantního pedofila.Zdá se, že kromě jistého nizozemského politika si situaci uvědomili taky občané Švýcarska. V celostátním referendu zaznělo jasné NE další výstavbě minaretů v zemi a vznikl tak naprosto unikátní zákon, první, a doufejme, že ani poslední, svého druhu v Evropě. Pro zákaz se vyslovilo 57.5% hlasujících občanů.

Což je dost odvážný tah, s přihlédnutím k „východním“ způsobům řešení problémů. Aby brzo nebyli nějací mrtví. Pamatujete si ještě aféru s karikaturami Kurta Westergaarda? Pár obrázků a fanatici se můžou posrat, vyhrožujou zabitím, stětím, požadují okamžitý trest, zničení kreseb (Haló, svobodo slova, ještě ses nevrátila?)… je tohle normální?

Islam01

Ona je vůbec celá situace s islámem jednou velkou tragikomedií, nelogickou a směšnou. Militantní, zfanatizované, drzé agresivní hovada, které se zjevně netají se svými násilnickými, expanzivními a dobyvačnými cíly nosí na demonstracích cedule jako „freedom go to hell“ (svobodo, táhni do pekla), „behead those who insult islam“ (setněte hlavy těm kdož urazí islám), nebo „islam will dominate the world“ (islám bude vládnout světu), zaplavují evropu a místo aby dodržovali místní zvyklosti, drželi hubu a krok a byli rádi za západní životní standard, požadují po původních obyvatelích všechno možné i nemožné, zatímco jim hrozí smrtí?!

Kdy se taky v Evropě začnou sekat ruce, hlavy, kdy se začnou kamenovat znásilněné ženy, bičovat slečny, které si dají pivo, skleničku nebo si jen oblečou kalhoty? Příjdou doby, kdy se budeme muset jako evropané bát o vlastní životy a dávat si pozor na každé slovo, které vypustíme z úst? Takovou kulturu tady chcete? Zpátečnickou, primitivní, násilnickou, fanatickou bandu z východu tady chcete? Uvědomujete si vůbec co všechno by najednou podléhalo trestu?

Proč bychom měli uznávat kulturu a náboženství, jejíž samotnou podstatou je neuznávání všech ostatních? Pánové funkcionáři, tomuhle se neříká „politická korektnost“ nebo „svoboda náboženství“, tomu se říká sebevražda.

Udělejte si vlastní názor podle přiložených fotografií.

Islam03