Děkujeme Andy, že zatočíš s koviďákem. Je suis Best in covid.

Velký Andrej to zase dal, a jde všem příkladem. Best in covid Babiš si vyrazil do Maďarska a do Srbska, aby se nechal vyfotografovat, jak pro své ovečky zajišťuje té ruské vakcíne Sputnik V. Na rozdíl od distančních exškoláků nepoužil videohovor nebo třeba jenom mobil, to by nebyly správné titulky, prostě PR nahovno. Jenom nějak zapomněl (má toho chudák teď moc, a navíc je mu to prostě jedno), že při cestování je potřeba testík nebo karanténka. Kdo z popíračů by mu to mohl vyčítat? Když zachraňuje tisíce lidských životů, jdou nějaké úředně nesmysle stranou.

Co covid nechtěl, chytla vira šéfka Úřadu vlády Tünde Bartha, která byla Andrejovi celou dobu po ruce. Možná to byla nějaká účelofka od Kalouska. Jenže vůdce už s Rážovou pochopil, že když máš respirátor a vysoké strope, nepotřebuješ karanténu. Navíc teď má v těle zázračnou vakcínu. Ta sice nechrání před nemocí covidem hrozným a nezabrání ani šíření smrtelné chřipky, ale zase už má dvě dávky a kdo z vás to má?

Seďte doma na prdeli a nerajzujte po republice, za hranice stejně nesmíte, srovnává do latě zdivočelé hordy občanů uvědomělá vláda. Ta ví samozřejmě nejlépe, jak ochránit své naivní poddané. Covid na vás, když jí nebudete poslouchat! Tak moc a moc se snaží, a vy jí do toho pořád svým nezodpovědným chováním házíte vidle. Styďte se! Snad nepatříte k těm extrémistům, co si dovolí myslet nebo dokonce přemýšlet, že vláda je tady od toho, aby sloužila jim? Šíří se nám tady nová nebezpečně neznámá mutace strašného viru, která tady může být už půl roku. To nevíme, ale víme, že se šíří ukrutně rychle. Možná právě proto Andrej prozíravě odeslal Moniku a dceru do Dubaje, aby zachránil alespoň dva životy. Spolu to zvládneme.

Ministr hrůzy Hamáček zcela správně zřídil registr hříšníků pro covidovou pohromu. Mrazáky už má nakoupené do hmotných rezerv, vodní děla nemají v mrazech využití, tak má mezi tiskovkami konečně čas posvítit si na nepřizpůsobivé. Když už jim nemůžeme napařit pár let v železech, tak dáme zápis do registru, třeba se jednou bude hodit. Zlé jazyky by snad mohly namítat, že první zápisy do registru by měl mít už opakovaně Andrej nebo Miloš s jeho dýchánkem na hradě a nenošením roušky, věčně vzadu schovaný a stejně nachytaný plukovník Prymula nebo třeba Hnilda s Husákem na párty. Naštěstí je Hamajda dost pružná a ohebná bytost, takže se dokáže hravě s takovým nepodloženým napadáním vypořádat. Sedm let ve vládě s ano bude líp je vysoká politická.

Náš boss naštěstí ví moc dobře a za každé situace, co má dělat, a stojí si za svým. I když mu nevděčná opozice a Kalousek hází pořád klacky pod nohy. A dokonce i nepoučitelní věčně neukáznění občané. Voličí? Plebs to je! Nenechte si namluvit nic jiného. Čerpejte informace jen z prověřených zdrojů. Andrej taky čerpá. A doporučuje nezávislá média, která má pod kontrolou. Můžete kouknout i na státní Českou televizi, ta umí covid taky hodně dobře. Je to vlastně jedno, tohle generuje zisk, takže to funguje. Epidemie strašného viru zvedla čísla všem médiím, a všem dobře napojeným uvědomělým. Tak není o čem. Pojede se v tom dál…