Covidové strašení pokračuje. Pandemie je jedna velká lež podporovaná a šířená médii.

Erik Best

Erik Best

„Je tady problém, protože Delta má být tou nakažlivější, přitom skoro nikdo není nakažený. Tak budou muset přijít s něčím jiným, asi to bude ještě nakažlivější Delta+. Protože nezabírají vakcíny, budeme muset začít testovat i naočkované, když víme, že očkovaný člověk může dál přenášet infekci.“ Výživné rozhovory, ve kterých český novinář a vydavatel amerického původu Erik Best (Fleet Sheet) a moderátor Petr Novotný (Investiční web) s odstupem a nadhledem popisují svůj pohled na plandemii koronaviru. Máme se ještě na co těšit.

„Od začátku je to mylná politika, jenom na zákadě toho, že Světová zdravotnická organizace (WHO) prohlásila, že existuje pandemie, protože každný nakažený člověk představuje riziko. Tak já říkám: Je to jedna velká lež.“

Pandemie a politika: Každý další lockdown je kolosální omyl. Nebo snad záměr?
(3.2.2021)
Jak politici (ne)zvládají opatření v rámci boje s pandemií covidu-19? Chrání opravdu ty, kteří ochranu potřebují? A kolik nás celkově bude série uzavírek ekonomiky stát? Politické i ekonomické souvislosti probírají Erik Best (The Fleet Sheet) a Petr Novotný (Investiční web).

„Locddown byl jednou velkou kolosální chybou, za kterou zaplatíme zdravím až později, ty úmrtí se teprve budou dít. A to se nebavíme ani o pěnezích…“

Co naservírují politici na podzim občanům a podnikatelům aneb Koronavirové strašení zdaleka nekončí
(31.8.2021)
Co nového na zahraniční „koronovairové scéně“, co s vývojem proticovidových opatření nebo hrozbou dalšího lockdownu v Česku udělají podzimní parlamentní volby a kam až může dospět segregace na základě (ne)naočkování? Politické i ekonomické souvislosti pokračující pandemie covidu-19 probírají Erik Best (Fleet Sheet) a Petr Novotný (Investiční web).