Co je to PLANDEMIE? A proč byla cenzurovaná?

Dr. Judy Mikovits

V květnu 2020 se na internetu rychle rozšířilo video Plandemic. Mělo milióny shlédnutí, než ho platformy jako YouTube nebo Facebook dokázaly zastavit tj. vymazat. Obsahem videa je rozhovor, ve kterém americká doktorka Judy Mikovitsová vyjadřuje svůj pohled na současnou situaci epidemie a farmaceutický průmysl obecně. Partnerem v rozhovoru je jí filmový režisér Mikki Willis, zřejmě i proto působí video profesionálně.

Dr. Judy Mikovitsová může být vnímána jako kontroverzní postava. V listopadu 2011 byla zatčená a vězněná, oficiálním důvodem bylo ukradení notebooku resp. duševního vlastnictví z Whittemore Peterson Institute (WPI), kde v té době pracovala. Obvinění bylo později zrušeno, přesto měla na základě gag order přikázanou pětiletou mlčenlivost. Její vyjádření včetně svědectví lidí z oboru najdete ve videu.

Po uveřejnění videa Plandemic (plán + pandemie = plandemie) byla okamžitě označena za šiřitelku konspiračních teorií a odpůrkyni vakcinace. Jmenuje konkrétní osoby a jejich činy včetně následků, nechybí ani staří známí Tony Fauci nebo Bill Gates.

Zajímavé je, čím tato úředně zdiskreditovaná vědkyně tak popudila, co vlastně řekla zajímavého, že video Plandemic bylo cenzurováno, a vyrojilo se naopak několik desítek videí, které měly potřebu jí usvědčit z dezinformací a ze lží. I u nás se objevilo dost reakcí, pro zajímavost třeba Rozhlas nebo Sisyfos.

Při tak jednostranné odmítavé reakci by se měly u každého rozblikat varovné kontrolky.
Podívejte se na videa, a názor si udělejte sami…

PLANDEMIE 1: Skrytá agenda za Covid-19 [DOKUMENT – 1. ČÁST]

PLANDEMIE 2: INDOKTRINACE

Judy Mikovitsová byla označená za jednu z nejšpičkovějších vědkyň své generace. Její diplomová práce z roku 1991 způsobila revoluci v léčbě HIV / AIDS. Na vrcholu své kariéry zveřejnila senzační článek v časopise Science. Kontroverzní článek vyvolal rozruch ve vědecké komunitě. Odhalil, že používání zvířecích a lidských plodových tkání způsobuje devastující epidemie chronických chorob. Za odhalení jejich tajemství se poskoci farmaceutické lobby do dr. Mikovitsové ostře pustili. Zničili její dobré jméno, kariéru a osobní život. Jak osud národa visí na vlásku, dr. Mikovitsová uvádí jména těch, kteří stojí za epidemií korupce, která ohrožuje veškerý lidský život.

„Umlčeli mě pomocí příkazu „gag order”, který trval pět let. Pokud bych cokoliv zveřejnila na sociálních sítích, pokud bych cokoliv řekla, našli by nové důkazy a poslali mě zpět do vězení.“

„Drželi mě ve vězení bez obvinění. Prý jsem byla na útěku před spravedlností. Neměli žádný zatykač. Doslova mě vytáhli z domu. Naši sousedi se dívali, co se děje. Bez příkazu mi prohledali dům. Pět dní doslova terorizovali mého manžela. Řekli: Pokud nenajdete ty zápisníky a materiály… které jsem ani nevlastnila. Podstrčili mi je do domu.“

„Aby to vypadalo, že jsem z laboratoře ukradla tajné materiály, jména a duševní vlastnictví. Mohu nade vší pochybnost prokázat, že jsem nic neukradla. Šéfové celého ministerstva zdravotnictví a sociální péče (HHS) se tajně domluvili a zničili moji reputaci, a ministerstvo spravedlnosti a FBI ten případ udržovali pod pečetí, což znamená, že nemůžete říct, že nějaký případ existuje, nebo byste pohrdali soudem. Nemůžete ani získat právníka, který by vás hájil. Každé právo pro řádné soudní řízení mi bylo odebráno a dodnes je to stejné. Nemám žádné ústavní svobody nebo práva.“

Kompletní český přepis obou videí o Plandemii najdete tady:
PLANDEMIE 1: Skrytá agenda za Covid-19 [DOKUMENT – 1. ČÁST]
PL@ND£MIE – INDOKTRINACE [2. ČÁST]