Neetickou vládní očkovací kampaň proti covidu přezkoumá policie.

V neskrývané snaze donutit k injekcím proti covidu, vytáhla vláda po nesmyslné segregaci neočkovaných i nechutnou kampaň „Česko očkuje“, která jednostranně a neeticky prezentuje následky covidu.

Chtěli bychom vládním úředníkům a marketingovým expertům poskytnout nezištnou pomoc Protože mají evidentní poptávku po záběrech trpících a mrtvých, tady je jich k dispozici dost: Okamžité zdravotní následky covidových injekcí přímo v očkovacích místech.

A jsou dostupné i výpovědi a svědectví očkovaných a jejich příbuzných, pro které to tak nějak nedopadlo: Další svědectví o úmrtích a vážných nepříznivých reakcích po covid injekcích. K použití zdarma.

Trestní oznámení pro podezření ze spáchání trestných činů hanobení lidských ostatků a šíření poplašné zprávy proti osobám, které stojí za nejnovější kampaní podporující očkování proti covid-19 Institut práva a občanských svobod @ Pro Libertate
stáhnout můžete zde

Institut-Trestni-oznameni-hanobeni-lidskych-ostatku_WEB

 

Pro Libertate: Dnes jsme podali trestní oznámení pro podezření ze spáchání trestných činů hanobení lidských ostatků a šíření poplašné zprávy proti osobám, které stojí za nejnovější kampaní podporující očkování proti covid-19. Jsme přesvědčeni, že podobná kampaň, navíc zaměřená i na mladé lidi a děti, je nemorální, neetická a nezákonná. Policii jsme rovněž požádali, aby učinila neodkladné kroky k tomu, aby kampaň zastavila. Děkujeme kolegům Jana Zwyrtek Hamplová a JUDr. Petrovi Vackovi za perfektní zpracování návrhu v tak krátkém čase.

Kampaň si hned získala mnoho příznivců, kteří doplnili chybějící slogany, které by rozhodně neměly chybět:

Ozvali se i někteří škarohlídi jako třeba rektor Českého vysokého učení technického v Praze (ČVUT) Vojtěch Petráček, který neuvědoměle označil kampaň ze nechutnou, agresivní a neetickou. Dokonce si dovolil zaslat otevřený dopis ministru Vojtěchovi. Jednotná covidová fronta ho bezpochyby při nejbližší příležitosti přesvědčí o jediné správné pravdě.

„Jak můžete vědět, že zemřelý neměl dobrý důvod, proč nebyl očkován, jak můžete spojit Vaše hesla, která jej odsuzují, s nešťastným osudem, který neznáte. Pane ministře, je to nechutné!“
Vojtěch Petráček, rektor ČVUT

 

#prolibertate #fitviavi #zdraveforum #zakonybohatstvi

Zdroj: Oznámení o podezření ze spáchání trestného činu podle ustanovení § 359 odst. 2 a § 357 odst. 1 trestního zákoníku

Trestní oznámení na ministra zdravotnictví Vojtěcha a hlavní hygieničku Svrčinovou.

Trestní oznámení na Milana Kubka, prezidenta České lékařské komory.