Agroferát Čechy a Morava vyhlásil stanné právo!

V minulých dnech se dopustili neodpovědní školáci a živnostníci, ve službách nepřátel gerontokracie činů, namířených proti Velkému resetu. Antirouškovou propagandou s tím spojenou pokusily se tyto živly dostati ovčanstvo Agroferátu Čechy a Morava do rozporu se zájmy našeho milovaného velmistra chaosu a tunelu na konci světla Andreje Babiše vulgo Bureše.

Očekávám od obyvatelstva, které ve své většině uznává osudové společenství evropských národů s neomylným Bruselem jako skutečnost, že se nedá nikterak vyprovokovati těmito nepřáteli Velkého resetu. Je třeba, aby každý zachoval klid a pořádek a šel z domu pouze za svou obvyklou denní prací. Každému, kdo dbá pořádku, je zabezpečena ochrana úřadů.

I.
Na ochranu zájmů gerontokracie, Velkého resetu a ovčanů Agroferátu Čechy a Morava vyhlašuji tudíž, s poukazem na vyhlášení nouzového stavu ze dne 26. února 2021 s účinností od 1. března 2021 ve všech 14 Oberlandrátech, tj. ten Kubův nevyjímaje stanné právo.

II.
(1) Všechny činy, jimiž jsou porušována epidemická bezpečnost COVID 2019, zejména nenošení respirátoru FFP2 při orálním sexu, chození do přírody mimo katastr pracovního tábora a posílání dětí do škol podléhají stannému právu.

(2) To se týká také všeho srocování, shlukování, shromažďování v uzavřených místnostech a pod širým nebem, na veřejných ulicích a náměstích.

III.
Kdo se o takových činech nebo záměrech dověděl aniž je ihned oznámil příslušným orgánům, propadá právě tak jako pachatel stannému právu nouzového stavu.

Agroferátní protektor
Obergruppenführer všeho socanstva HAMÁČEK

 

Zdroj: Diskuse na Seznam.cz @ Petr Šmacho